MG ZS, 2021 г.в.

14 145 $
565 375 грн
done Официальный дилер
  • automoto.ua
  • automoto.ua
г. Полтава, ул. Європейская, 148
Позвонить
65 предложений авто
Описание MG ZS, 2021 г.в.
Коробка передач Ручная / Механика
Тип топлива Бензин
Двигатель 1.5 л
Привод Передний
Тип кузова Внедорожник / Кроссовер
Цвет Другой
Количество дверей 5
Дата публікації 01.06.2022

Комментарий от автосалона

MG створений в 1924 році у Великобританії. З 2005 року Англійський бренд викупила корпорація SAIC - Shanghai Automotive Industry Corporation (Шанхайська автомобілебудівна корпорація) котра є держаною установою і яка безпосередньо виготовляє для власного ринку авто під такими брендами, як Audi (A7L), Volkswagen, Skoda, Chevrolet , Buick, Cadillac та IVECO. Сучасний дизайн та комфорт - ключові характеристики MG ZS, який розроблений та побудований з урахуванням вподобань європейських водіїв. Цей міський кросовер пропонує більше обладнання, ніж очіуєш, має економічний двигун, характерні елементи дизайну та сучасні технології, такі як Apple Carplay та Android Auto.
Все отзывы
4.3/5
(3 отзыва)
Андрій
5/5

Дуже здивувався чому не бачив це авто раніше. Враження як від набагато дорожчого авто, все якісно зроблене, м\'яка торпеда, нічого не скрипить, дуже хороша шумка, тиха збита підвіска. Трохи хотілось би щоб була різкіша, але в мене 6 з половиною літрів у місті, то не дуже засмучуюсь, що не запальничка. Не пошкодуєте хо купить

Константин Кант...
4.2/5

MG ZS - это мой первый автомобиль, куплен был в 2010 году в Италии. Знакомый сказал, что гнал её в Белоруссию и это был тюнингованный Rover 45. Когда её увидели своими глазами, было не совсем понятно, что за значок, и где мой роверок :) Ну выбора-то как такового не было, денюжки уплачены, пришлось забрать :) Но машина сразу же очень мне понравилась. Полез искать, что за это за MG и с чем ее едят, и сразу понял, как мне дико повезло. Так я стал одним из счастливых обладателей MG ZS 2.0 TD! Машина 2003 года, рулится - одно удовольствие!

Читать все отзывы