Peugeot 508 Allure, 2020 г.в.
Peugeot 508 Allure, 2020 г.в.
$ 34 394
28 409
970 600 грн

Peugeot 508 Allure, 2020 г.в.

0 тис.км.
Харьков
Возможно, мошенник
Контакты продавца
Мы нашли это авто на сайте партнера.
Чтобы посмотреть контакты, перейдите по кнопке.
Действия с объявлением
Информация от владельца
Коробка передач Роботизированная
Тип топлива Дизель
Двигатель 2 л
Привод Передний
Тип кузова Седан
Цвет Не указан
Количество дверей 4
Дата публікації 25.03.2020

Комментарий продавца

Продавец не оставил комментариев
Действия с объявлением
Все отзывы
4.6/5
(99 отзывов)
Владимир
4.8/5

Как было сказано немного ранее, под капотом тестируемого автомобиля, трудился 2.0 литровый 136 сильный дизельный мотор, сочетающийся с 6-ти ступенчатой автоматической коробкой передач. Признаюсь честно, я любитель механики. Недолюбливал как-то я автоматы за их автономность, непредсказуемость и нелогичность. Но каковым было мое удивление, когда я прочувствовал совместную работу главных агрегатов, на управляемом мною автомобиле. Настолько слаженных действий я давно не ощущал. Абсолютно ровный разгон и практически не ощущаемые переключения, стабильная динамика ускорения, при этом мотор, выдающий свой потенциал без надрыва но вполне серьезно, работает в диапазоне 1500-2500 об./мин. Расход же показал, что в достаточно нервном городском потоке, в режиме разгон/торможение, с горки /в горку, показал 7.7 л/100 км дизельного топливо. Очень неплохо! Что мне еще понравилось, чего я не ожидал, так это торможения двигателем, причем эффективного, и собственно чему я был приятно удивлен. И такие приятные мелочи, в автомобиле находишь постоянно, как то, что стоило мне обратить внимание на табло переключения передач, как я с удивлением обнаружил то, что в городском потоке и скоростном режиме, в диапазоне 30-80 км/ч, автомобиль может спокойно двигаться на 3-й передаче, тяга мотора и, как бы "резиновые" передачи позволяли, абсолютно спокойно. Что касается бензинового 1.6-турбо мотора (150 л.с.), то едет он примерно как дизельный, только чуть понервнее и звонче. Но в целом тоже не оставляет равнодушным. Думаю, как раз он подойдет более энергичным водителям.

Антоха
5/5

Всім доброго дня. Наїздившись до родичів по Україні, трохи оцінив своє авто і вирішив поділитись враженнями. Авто купив 1 квітня 2013 року, але сма машина була випущена в жовтні 2012 року, брав по акції із серйозною знижкою. Обирав машину довго, дуже багато вагався, так як машину брав із тест-драйву і на спідометрі вже було біля 2500 км, але знижка в 5 000 мертвих американських хлопців і насолода від їзди зробили своє. Хлопці в салоні зробили хорошу передпродажну підготовку, все вимили, все видраяли, короче кажучи машина блистить як в кота я..ця))). Машина в чорному кольорі на 18 литих дисках, вид супер так і заворожує і хай там хто що не каже, що чорний колір не практичний, краще я буду її частіше витирати, але зато в усіх емоції будуть ВАУ))). Тепер щодо самої машини, то я і один мій знайомий, який дуже чудово знає куди треба подивитись і зробити висновок про машину, півдня її щупали і оглядали, вердикт - нічого не скрипить, нічого не рипить, все на своїх місцях, все в нормі. Автомобіль як новий, але я просто вирішив перестрахуватись, тому що знав що на тест-драйвах машини ніхто не жаліє і витискають з неї вісі соки. За місяць накатав 6 500 км і зараз маю майже 9 000 км. Їжджу я багато (близько 2 000 км на місяць), але в цей місяць їздив до родичів на Вінничину і Черкащину тому й стільки і вийшло і з цього приводу мене дуже радіє розхід соляри: в Києві 9 л ну якщо вже дуже серйозні пробки то і 5 пасажиріві то 10, більше не було, а по трасі розхід одна пісня - 5.5 до 6 л і це для такої машини з її габаритами (розхід вказував взалежності від швидкості їзди, думаю мене зрозуміють), мій попередній Мітсубіші Галант споживав + 4л в місті і+2.5 л по трасі, тому гроші економляться, а це завжди радує. Про динаміку то тут взагалі окрема розмова, 450 Нм і 204 к.с. доступних уже з 2000 об/хв заставляє мене ніколи не хвилюватись про обгін і провокує "полихачить" на дорозі. Тяга як в паровоза, навітьне відчуваю чи в машині сам чи повний салон із багажником, на динаміці це ніколи не позначається її завжди з головою. Хоодова в міру жорстка, в міру мяка, наші дороги фільтрує чудово. Дороги машина тримається чудово, таке враження наче ти їдиш по рейсах, в поворотах майже немає ніякоко наміку на крени і взагалі по поведінці на дорозі машина дужее схожа на Пассат (часто іжджу з другом в якості пасажира). Тієї валкості і розкачки яка була на Галанті немає. В данїй комплектації є все, навіть 4-ох хонний клімат контроль, правда побачимо як він нагріє машину зимою, бо зараз охолоджує машину за 2 -3 хвилини. Трохи тупить навігація, на ТО 1 треба буде щось робити. В порівнянні із Галантом дуже подобається управління музикою під рульом, мені здається, шо так навіть зручніше, ніж коли кнопки винесені на руль. І взагалі до ергономіки питань нема: містя вистачає, всі необзідні кнопочки теж під руками, нідочого не треба тянутися. Дуже задоволений машиною.

Читать все отзывы
Как мы тестировали…

Peugeot 508 относится к числу больших семейных седанов, которые могут похвастаться комфортной ездой, привлекательным внешним видом и практичным внутренним обустройством. Данный автомобиль сталкивается с достаточно жесткой конкуренцией в своем классе,...

Читать как мы тестировали Пежо 508