Peugeot 508, 2020 г.в.

Комплектация: Allure
34 738 $
970 600 грн
done Официальный дилер
  • automoto.ua
г. Харьков, ул. Большая Панасовская, 29 (ул. Котлова)
Контакты продавца
72 предложения авто
Описание Peugeot 508, 2020 г.в.
Коробка передач Роботизированная
Тип топлива Дизель
Двигатель 2 л
Привод Передний
Тип кузова Седан
Цвет Не указан
Количество дверей 4
Дата публікації 25.03.2020

Комментарий от автосалона

Продавец не оставил комментариев

Другие комплектации Peugeot 508, 2020 г.в.

Все отзывы
4.6/5
(99 отзывов)
Владимир
4.8/5

Как было сказано немного ранее, под капотом тестируемого автомобиля, трудился 2.0 литровый 136 сильный дизельный мотор, сочетающийся с 6-ти ступенчатой автоматической коробкой передач. Признаюсь честно, я любитель механики. Недолюбливал как-то я автоматы за их автономность, непредсказуемость и нелогичность. Но каковым было мое удивление, когда я прочувствовал совместную работу главных агрегатов, на управляемом мною автомобиле. Настолько слаженных действий я давно не ощущал. Абсолютно ровный разгон и практически не ощущаемые переключения, стабильная динамика ускорения, при этом мотор, выдающий свой потенциал без надрыва но вполне серьезно, работает в диапазоне 1500-2500 об./мин. Расход же показал, что в достаточно нервном городском потоке, в режиме разгон/торможение, с горки /в горку, показал 7.7 л/100 км дизельного топливо. Очень неплохо! Что мне еще понравилось, чего я не ожидал, так это торможения двигателем, причем эффективного, и собственно чему я был приятно удивлен. И такие приятные мелочи, в автомобиле находишь постоянно, как то, что стоило мне обратить внимание на табло переключения передач, как я с удивлением обнаружил то, что в городском потоке и скоростном режиме, в диапазоне 30-80 км/ч, автомобиль может спокойно двигаться на 3-й передаче, тяга мотора и, как бы "резиновые" передачи позволяли, абсолютно спокойно. Что касается бензинового 1.6-турбо мотора (150 л.с.), то едет он примерно как дизельный, только чуть понервнее и звонче. Но в целом тоже не оставляет равнодушным. Думаю, как раз он подойдет более энергичным водителям.

Антоха
5/5

Всім доброго дня. Наїздившись до родичів по Україні, трохи оцінив своє авто і вирішив поділитись враженнями. Авто купив 1 квітня 2013 року, але сма машина була випущена в жовтні 2012 року, брав по акції із серйозною знижкою. Обирав машину довго, дуже багато вагався, так як машину брав із тест-драйву і на спідометрі вже було біля 2500 км, але знижка в 5 000 мертвих американських хлопців і насолода від їзди зробили своє. Хлопці в салоні зробили хорошу передпродажну підготовку, все вимили, все видраяли, короче кажучи машина блистить як в кота я..ця))). Машина в чорному кольорі на 18 литих дисках, вид супер так і заворожує і хай там хто що не каже, що чорний колір не практичний, краще я буду її частіше витирати, але зато в усіх емоції будуть ВАУ))). Тепер щодо самої машини, то я і один мій знайомий, який дуже чудово знає куди треба подивитись і зробити висновок про машину, півдня її щупали і оглядали, вердикт - нічого не скрипить, нічого не рипить, все на своїх місцях, все в нормі. Автомобіль як новий, але я просто вирішив перестрахуватись, тому що знав що на тест-драйвах машини ніхто не жаліє і витискають з неї вісі соки. За місяць накатав 6 500 км і зараз маю майже 9 000 км. Їжджу я багато (близько 2 000 км на місяць), але в цей місяць їздив до родичів на Вінничину і Черкащину тому й стільки і вийшло і з цього приводу мене дуже радіє розхід соляри: в Києві 9 л ну якщо вже дуже серйозні пробки то і 5 пасажиріві то 10, більше не було, а по трасі розхід одна пісня - 5.5 до 6 л і це для такої машини з її габаритами (розхід вказував взалежності від швидкості їзди, думаю мене зрозуміють), мій попередній Мітсубіші Галант споживав + 4л в місті і+2.5 л по трасі, тому гроші економляться, а це завжди радує. Про динаміку то тут взагалі окрема розмова, 450 Нм і 204 к.с. доступних уже з 2000 об/хв заставляє мене ніколи не хвилюватись про обгін і провокує "полихачить" на дорозі. Тяга як в паровоза, навітьне відчуваю чи в машині сам чи повний салон із багажником, на динаміці це ніколи не позначається її завжди з головою. Хоодова в міру жорстка, в міру мяка, наші дороги фільтрує чудово. Дороги машина тримається чудово, таке враження наче ти їдиш по рейсах, в поворотах майже немає ніякоко наміку на крени і взагалі по поведінці на дорозі машина дужее схожа на Пассат (часто іжджу з другом в якості пасажира). Тієї валкості і розкачки яка була на Галанті немає. В данїй комплектації є все, навіть 4-ох хонний клімат контроль, правда побачимо як він нагріє машину зимою, бо зараз охолоджує машину за 2 -3 хвилини. Трохи тупить навігація, на ТО 1 треба буде щось робити. В порівнянні із Галантом дуже подобається управління музикою під рульом, мені здається, шо так навіть зручніше, ніж коли кнопки винесені на руль. І взагалі до ергономіки питань нема: містя вистачає, всі необзідні кнопочки теж під руками, нідочого не треба тянутися. Дуже задоволений машиною.

Читать все отзывы
Как мы тестировали…
Как мы тестировали Peugeot 508
Peugeot 508

Peugeot 508 относится к числу больших семейных седанов, которые могут похвастаться комфортной ездой, привлекательным внешним видом и практичным внутренним обустройством. Данный автомобиль сталкивается с достаточно жесткой конкуренцией в своем классе,...

Читать как мы тестировали Пежо 508