Автосалон Буковина-Авто

Об автосалоне
Об автосалоне Буковина-Авто
Акціонерне товариство відкритого типу “Буковина-Авто”, створене в 1993 році, входить до складу корпорації „УкрАвто” та має багаторічний досвід роботи в галузі автосервісу і роботи на автомобільному ри...

Акціонерне товариство відкритого типу “Буковина-Авто”, створене в 1993 році, входить до складу корпорації „УкрАвто” та має багаторічний досвід роботи в галузі автосервісу і роботи на автомобільному ринку.

 

Автосалон “Буковина-Авто” в Чернівцях

ТОВ  «Буковина-Авто» надає послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів та є представником брендів KIA, Opel, Chevrolet, Chery, Lada, ЗАЗ.

Компанія «Буковина-Авто» відразу заявила про себе як про динамічну компанію, націлену на довгостроковий розвиток. Місія нашої компанії - залучення великої кількості людей до гарних, безпечним, надійним автомобілів, високий рівень обслуговування клієнтів, постійне вдосконалення в професійній області.
Сьогодні до складу товариства "Буковина-Авто" входять три підприємства в м.Чернівці, а так само філії в районних центрах: Кіцманському, Сокирянському, Хотинському.
 
Буковина-Авто прикладає великі зусилля для підтримки вітчизняних товаровиробників. На даний момент компанія може запропонувати повний модельний ряд автомобілів Запорізького автомобілебудівного заводу. За весь час розвитку ми з кожним роком отримуємо нових друзів - наших клієнтів, що говорить про високі компетенціях наших співробітників, готових допомогти в рішенні будь-яких завдань, пов'язаних з придбанням та обслуговуванням автомобілів.