Оголошення про продаж Вездеход в Україні

Всього оголошень
МТЗ 82 Бєларус, об'ємом двигуна 0 л та пробігом 20 тис. км за 8200 $, фото 1 на Automoto.ua
13.02.2024
8 200 $
336 528 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 8200)) }} грн
Інше 0 л.
Інша
20 тис. км
Костопіль
Трактор хорошем состоянии экспортный вариант

Якщо говорити в загальному, то ми маємо справу з транспортним засобом, що володіє підвищеною прохідністю. Застосовується він для перевезення людей і вантажів по важкодоступним територіям. Першим прототипом можна вважати версію від Спайкера і Брандта, жителів Норвегії, які, бажаючи взяти участь в гонках Париж - Мадрид, спорудили автомобіль з формулою «4х4». Деякий час по тому за створення більш потужної, а заразом і більш прохідної, моделі взявся француз А. Кегресс. За його задумом транспорт міг пересуватися по снігу і болоту, для чого замість звичайних коліс були встановлені гусениці. Якщо розглядати ближчі приклади, то слід згадати всюдихід для експедицій, про який мова зайшла в 1936 році. Його розробником став Г. Покровський. Областями застосування машини вважалися: перевезення вантажів, дослідження, рятувальні операції та ін. Завдяки ширині гусениць на поверхню не чинився значний тиск. Сьогодні, щоб описати наявні екземпляри, створені окремі підкатегорії. Покупець може вибрати необхідну одиницю з бажаними характеристиками. Продаж всюдиходів в Україні здійснюється багатьма ресурсами.

Потрібна варіація

За потужність відповідають як бензинові, так і дизельні силові агрегати, перевага віддається останнім. Вони менш вибагливі і витратні. Що стосується рушійної частини, то тут виділяють вже відомі нам колісні і гусеничні одиниці. Крім цього, можна вибрати екземпляр з шнеко-роторним механізмом, який спеціалізується на пересуванні по снігу і льоду. На жаль, його не можна використовувати для руху по асфальту або бетону. Більш того, при його експлуатації наноситься значна шкода природі. Як рушійний елемент представлена ​​повітряна подушка, завдяки якій з'явилася можливість просуватися як по землі, точніше трохи над нею, так і по воді. До речі, з урахуванням поверхні пересування диференціюють амфібії і сухопутні види. Відносно призначення розрізняють пасажирські, вантажні і тягові типи. На додаток існують цілісні, шарнірні і зчленовані варіації.

Переваги і недоліки

На перше місце серед достоїнств треба поставити можливість підпорядкувати фактично будь-яку поверхню. З такою машиною вам не страшний сніг, лід, мул, пісок. Не менш важливою стала незалежність від зовнішніх, погодних умов. Коником стала витривалість. Застосування в багатьох сферах діяльності - ще один плюс. Значна вантажопідйомність - фактор, важливий для тих, хто зосереджений на доставці до місць з ускладненим доступом. Як не зовсім позитивний фактор розглядається висока ціна. Покупцям, які прагнуть отримати недорогі всюдиходи, слід розглянути машини, які побували у вжитку. Основні ж мінуси краще видно на прикладі окремих моделей і типів.