Chana Benni, 2008 р.в.
Chana Benni, 2008 р.в.

Chana Benni, 2008 р.в.

$ 2 800
2 643
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'EUR', 2800)) }}
108 724 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 2800)) }} грн
Купити в розстрочку
2 798 грн/міс
120 тис.км.
Власник
Чернігів
Можливо, шахрай
Контакти продавця
Ми знайшли це авто на сайті партнера.
Щоб подивитися контакти, перейдіть по кнопці.
Знайдено 06.02.2023
ID авто: 54421895
Дії з оголошенням
Інформація від власника
Коробка передач Ручна / Механіка
Тип палива Бензин
Двигун 1.3 л
Привід Передній
Тип кузова Хетчбек
Колір Інший
Дата публікації 06.02.2023
Інформація з бази МВС
Реєстраційний номер
ВМ2756ВМ
Марка CHANGAN BENNI SC 7133
Вказано власником Chana
Модель BENNI SC 7133
Вказано власником Benni
Рік випуску 2007 р.
Вказано власником 2008
Колір СІРИЙ
Вказано власником Інший
Об’єм двигуна 1.301 л.
Тип палива
БЕНЗИН
Тип транспорту ЛЕГКОВИЙ
Тип кузова ХЕТЧБЕК-В
Вантажопід’ємність 1425
Остання реєстрація
20.07.2018

Коментар продавця Chana Benni

Рідна краска, пробіг нескручений, нова резина зима, ролікі та ремень в наявності, масла поміняні, музика, салон цілий, все робить возможен обмен з моєю доплатою (на каблучок).
Дії з оголошенням
Всі відгуки
4.1/5
(16 відгуків)
Елена
4.8/5

Прошли недавно со своей Бенни второе ТО, осталась полностью довольна, ходовая нормальная. Но когда меняла резину на летнюю, то нам сказали, что надо делать прокатку дисков, во-первых, из-за того что дороги в Киеве не очень хорошие, а, во-вторых, что диски сделанные с не очень прочного материала.

GLIDER
4/5

Ну что можно сказать, есть и плюсы и минусы :) К плюсам можно отнести технические данные автомобиля :) … Экономичность :) , довольно мощный двигатель, высокая посадка, относительно удачная конструкция кузова с просторным салоном, багажником, высокой посадкой сидений, довольно уютно как для такого небольшого автомобиля, не плохая проходимость, динамичность разгона, нормально настроен усилитель, нормальная оптика в общем, оснащение автомобиля выше среднего. Минусы отсутствие антикоррозийной обработки, защиты картера, не полные пластиковые арки необходимо дорабатывать самому, качество сборки некоторых деталей салона, слегка шумновата в салоне… Хотя с другой стороны это и хорошо, так как лучше воспринимается автомобиль :) … В общем, по соотношению цены и качества, довольно приличный автомобиль :) … ок, давайте, до связи :) …

Читати всі відгуки
Купити б/в Chana Benni,
2008 в лізинг.
...
error_outline Некорректное значение
error_outline Некорректное значение
error_outline Некорректное значение
Вартість авто
{{ formatNumber(model.price) }} грн
Початковий внесок
{{ formatNumber(model.prepayment) }} грн
Термін дії договору
{{ formatNumber(model.monthsCount) }} міс.
Щомісячний платіж від лізинг-партнерів:
Ви можете надіслати цю заявку в одну або кілька компаній для отримання кращих лізингових умов
Щомісячний платіж включає:
  • — вартість авто
  • — процентна ставка
  • — реєстрація авто
  • — страхування авто
  • — GPS-трекер
error_outline Введіть, будь ласка, своє ім’я
error_outline Перевірте правильність введення номера
Дякуємо за заявку!
Менеджер передзвонить вам найближчим часом
done
Часті питання про лізинг на авто
Лізинг – довгострокова оренда транспортного засобу з подальшим правом викупу. Лізингова компанія (лізингодавець) дає клієнту (лізингоодержувачу) у користування автомобіль на підставі договору, згідно з яким він виплачує ціну автомобіля частинами (як при кредиті), але юридично авто залишається у власності компанії до завершення виплати.

При оформленні лізингу ви отримуєте відразу автомобіль. Лізинг передбачає повний спектр послуг: покупка, страхування, технічне та юридичне обслуговування. Придбання машини в кредит - це грошова позика під відсоток.

Усі додаткові витрати (реєстрація, страховки, податки) у лізингу поступово розподілені між щомісячними платежами. Купуючи авто в кредит, доведеться виділити гроші на все це відразу.

Заявка на лізинг розглядається від кількох годин до дня.

Щоб отримати авто в лізинг, потрібні:

  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код
  • Посвідчення водія.
Так, довідка про доходи не є обов'язковим документом на придбання авто в лізинг.
Мінімальний термін лізингового договору – 12 місяців. Цього вимагає українське законодавство. Максимальний термін для придбання авто у лізинг – 84 місяці (7 років).
Так, можна достроково внести всю суму, вказану в договорі, раніше строку, але відповідно до законодавства України ви зможете оформити автомобіль на себе після закінчення мінімального терміну лізингового договору – 12 місяців.
Викупний платіж – це сума, після внесення якої власником автомобіля стає лізингоодержувач. Його розмір та особливості розрахунку зазначаються у договорі. Є два варіанти викупного платежу: це сума витрат, які не компенсував клієнт у процесі щомісячних виплат або "символічна" сума, якщо всі витрати компанії та вартість авто покрили регулярні виплати.
Щомісячний платіж складається з тіла (вартості авто), відсотка лізингової компанії та додаткових платежів (GPS-трекер, ОСАЦВ, КАСКО, штрафи та інше). Докладніший список складових щомісячного платежу можна дізнатися у конкретній обраній лізинговій компанії.
Так, лізингова компанія перевірять авто. За бажанням, клієнт може зробити діагностику на будь-якому СТО.
Так можна. Умови передачі машини у користування третім особам обумовлюються лізинговою компанією.
Лізингодавець має право розірвати лізинговий договір, якщо клієнт не регулярно вносить платежі або порушує умови співпраці. Умови дострокового припинення співробітництва з ініціативи лізингоодержувача описуються в договорі кожної компанії індивідуально.
Можна, за умови отримання письмової угоди від лізингової компанії.
Ні. У лізинг можна взяти транспортний засіб лише на українській реєстрації.
Обмеження до пробігу авто встановлює кожен лізингодавець на власний розсуд. Є компанії, які не мають вимог до кілометражу.
Взяти автомобіль у лізинг може будь-який резидент України віком 21-65 років.
Автомобіль у лізинг можна придбати в лізингових та прокатних компаніях, а також в автосалонах. Зручно вибирати машину (з пробігом чи нову) на AutoMoto.ua. У каталогах зібрані усі лізингові пропозиції в Україні.
Так, у лізинг можна придбати автомобіль із пробігом.
Кожна лізингова компанія встановлює мінімальний розмір початкового внеску. Він складає 15-30% від вартості автомобіля.
Оплата здійснюється у гривнях.
До моменту повного завершення виплат автомобілем володіє лізингова компанія, вона оформляє страхові поліси на власний розсуд. Усі лізингові транспортні засоби мають ОСЦПВ. Більшість лізингодавців оформляють повне КАСКО.
Відновлення машини після ДТП здійснюється за рахунок страхової. У разі викрадення автомобільного лізингоодержувача виплачує лізинговій компанії залишок за основним боргом (вартість самого транспортного засобу).
Особливості ремонту лізингового автомобіля залежить від умов конкретного контракту. Можливо кілька сценаріїв. Поломки усуває лізингоодержувач за власний кошт. Лізингодавець може пред'являти вимоги до використання лише оригінальних запчастин або проведення робіт у певних майстернях. Ремонтом машини може зайнятися компанія, а всі витрати поступово додати до майбутніх платежів.
Для придбання в лізинг доступні нові машини та авто з пробігом не старші 2007 року випуску.
Існує поняття "кредитні канікули" терміном від 2 до 6 місяців. Для тимчасового припинення внесення платежів необхідно звернутися до лізингодавця, щоб дізнатися про таку можливість та написати відповідну заяву.