Chevrolet Spark, 2016 р.в.

Chevrolet Spark, 2016 р.в.

10 990 $
420 587 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 10990)) }} грн
316 грн/день
Отримати фінансування
Можливо, шахрай
Контакти продавця
Дізнайтеся телефон на сайті партнера
Знайдено 21.10.2022
ID: 52705340

Інформація від власника

Оголошення від Автосалон
Коробка передач Автомат
Тип палива Електро
Двигун 0 л
Привід Передній
Тип кузова Хетчбек
Колір Сірий
Місць в салоні 4
Кількість дверей 5
Дата публікації 21.10.2022

Коментар продавця

Код товара: 36009.Возможен обмен на любое авто (Trade-in), вопросы по обмену в телефонном режиме. Автопарк гарантирует полное сопровождение сделки и её безопасность.Возможен кредит и лизинг на выгодных для Вас условиях.Досрочное погашение приветствуется.Полную информацию смотрите на нашем сайте AUTOPARK.UA

Комплектація

Безпека

 • Антиблокувальна система (ABS)

Комфорт

 • Бортовий комп'ютер

Мультимедія

 • Акустика

Стан

 • Гаражне зберігання
Відгуки про Chevrolet Spark
4.2
на основі 322 відгука
Фото на відгук з оцінкою 4.6  про авто Chevrolet Spark 2018 року випуску від автора “Александр” з текстом: Авто ідеальний для їзди по місту та за місто. Дуже тихий і потужний двигун. Витрати на обслуговув...
30.07.2021
4.6

Авто ідеальний для їзди по місту та за місто. Дуже тихий і потужний двигун. Витрати на обслуговув...

Автор: Александр
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 5  про авто Chevrolet Spark 2011 року випуску від автора “Дмитрий” з текстом: Отличное авто! Всё продумано! Очень экономичный мотор, комплектация очень хорошая! 2011год корроз...
08.03.2021
5.0

Отличное авто! Всё продумано! Очень экономичный мотор, комплектация очень хорошая! 2011год корроз...

Автор: Дмитрий
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4  про авто Chevrolet Spark 2011 року випуску від автора “Виктор” з текстом: Дуже динамічний міський автомобіль,недорогий в обслуговуванні, дуже радуе витрата палива по місту...
02.02.2021
4.0

Дуже динамічний міський автомобіль,недорогий в обслуговуванні, дуже радуе витрата палива по місту...

Автор: Виктор
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4.6  про авто Chevrolet Spark 2016 року випуску від автора “Алексей” з текстом: Покупали для жены, маленький, компактный автомобиль. Очень удобно использовать в городе, маленьки...
21.06.2020
4.6

Покупали для жены, маленький, компактный автомобиль. Очень удобно использовать в городе, маленьки...

Автор: Алексей
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4.2  про авто Chevrolet Spark 2011 року випуску від автора “Денис” з текстом: Экономичный, шустрый, довольно надежный, для малыша даже очень просторный,недорого на вторичке!
11.06.2020
4.2

Экономичный, шустрый, довольно надежный, для малыша даже очень просторный,недорого на вторичке!

Автор: Денис
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4.6  про авто Chevrolet Spark 2013 року випуску від автора “Олег” з текстом: Отличный автомобиль .Очень економичный и мощьный мотор.Маневрыний и комфортный.
28.01.2020
4.6

Отличный автомобиль .Очень економичный и мощьный мотор.Маневрыний и комфортный.

Автор: Олег
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4  про авто Chevrolet Spark 2011 року випуску від автора “Сергей Маласай” з текстом: Реально хороший городской автомобиль . Очень надежная,неприхотливая машинка . В салоне больше мес...
20.01.2020
4.0

Реально хороший городской автомобиль . Очень надежная,неприхотливая машинка . В салоне больше мес...

Автор: Сергей Маласай
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4.2  про авто Chevrolet Spark 2015 року випуску від автора “Віталій” з текстом: маленький з виду ґаджет (не авто а саме ґаджет) достатньо просторий та комфортний всередині, на д...
24.10.2018
4.2

маленький з виду ґаджет (не авто а саме ґаджет) достатньо просторий та комфортний всередині, на д...

Автор: Віталій
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 3.8  про авто Chevrolet Spark 2000 року випуску від автора “id2610895                                / auto.ru” з текстом: Наконец собрался написать отзыв. Купил я авто месяца 2 назад, 2007 года, пробег 21000 км, выбор б...
09.07.2017
3.8

Наконец собрался написать отзыв. Купил я авто месяца 2 назад, 2007 года, пробег 21000 км, выбор б...

Автор: id2610895 ...
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 3.8  про авто Chevrolet Spark 2000 року випуску від автора “Гость” з текстом: Наконец собрался написать отзыв. Купил я авто месяца 2 назад, 2007 года, пробег 21000 км, выбор б...
09.07.2017
3.8

Наконец собрался написать отзыв. Купил я авто месяца 2 назад, 2007 года, пробег 21000 км, выбор б...

Автор: Гость
Дивитися весь відгук
Купити б/в Chevrolet Spark, 2016 в лізинг
Некорректное значение
Некорректное значение
Некорректное значение
...
Договір
{{ formatNumber(Math.ceil($parent.monthlyPayment[partner.id] / 30)) }} грн/день
{{ formatNumber($parent.monthlyPayment[partner.id]) }} грн/мес
Введіть, будь ласка, своє ім’я
Перевірте правильність введення номера
Дякуємо за заявку!
Менеджер передзвонить вам найближчим часом
Часті питання про лізинг на авто
Лізинг – довгострокова оренда транспортного засобу з подальшим правом викупу. Лізингова компанія (лізингодавець) дає клієнту (лізингоодержувачу) у користування автомобіль на підставі договору, згідно з яким він виплачує ціну автомобіля частинами (як при кредиті), але юридично авто залишається у власності компанії до завершення виплати.

При оформленні лізингу ви отримуєте відразу автомобіль. Лізинг передбачає повний спектр послуг: покупка, страхування, технічне та юридичне обслуговування. Придбання машини в кредит - це грошова позика під відсоток.

Усі додаткові витрати (реєстрація, страховки, податки) у лізингу поступово розподілені між щомісячними платежами. Купуючи авто в кредит, доведеться виділити гроші на все це відразу.

Заявка на лізинг розглядається від кількох годин до дня.

Щоб отримати авто в лізинг, потрібні:

 • Паспорт
 • Ідентифікаційний код
 • Посвідчення водія.
Так, довідка про доходи не є обов'язковим документом на придбання авто в лізинг.
Мінімальний термін лізингового договору – 12 місяців. Цього вимагає українське законодавство. Максимальний термін для придбання авто у лізинг – 84 місяці (7 років).
Так, можна достроково внести всю суму, вказану в договорі, раніше строку, але відповідно до законодавства України ви зможете оформити автомобіль на себе після закінчення мінімального терміну лізингового договору – 12 місяців.
Викупний платіж – це сума, після внесення якої власником автомобіля стає лізингоодержувач. Його розмір та особливості розрахунку зазначаються у договорі. Є два варіанти викупного платежу: це сума витрат, які не компенсував клієнт у процесі щомісячних виплат або "символічна" сума, якщо всі витрати компанії та вартість авто покрили регулярні виплати.
Щомісячний платіж складається з тіла (вартості авто), відсотка лізингової компанії та додаткових платежів (GPS-трекер, ОСАЦВ, КАСКО, штрафи та інше). Докладніший список складових щомісячного платежу можна дізнатися у конкретній обраній лізинговій компанії.
Так, лізингова компанія перевірять авто. За бажанням, клієнт може зробити діагностику на будь-якому СТО.
Так можна. Умови передачі машини у користування третім особам обумовлюються лізинговою компанією.
Лізингодавець має право розірвати лізинговий договір, якщо клієнт не регулярно вносить платежі або порушує умови співпраці. Умови дострокового припинення співробітництва з ініціативи лізингоодержувача описуються в договорі кожної компанії індивідуально.
Можна, за умови отримання письмової угоди від лізингової компанії.
Ні. У лізинг можна взяти транспортний засіб лише на українській реєстрації.
Обмеження до пробігу авто встановлює кожен лізингодавець на власний розсуд. Є компанії, які не мають вимог до кілометражу.
Взяти автомобіль у лізинг може будь-який резидент України віком 21-65 років.
Автомобіль у лізинг можна придбати в лізингових та прокатних компаніях, а також в автосалонах. Зручно вибирати машину (з пробігом чи нову) на AutoMoto.ua. У каталогах зібрані усі лізингові пропозиції в Україні.
Так, у лізинг можна придбати автомобіль із пробігом.
Кожна лізингова компанія встановлює мінімальний розмір початкового внеску. Він складає 15-30% від вартості автомобіля.
Оплата здійснюється у гривнях.
До моменту повного завершення виплат автомобілем володіє лізингова компанія, вона оформляє страхові поліси на власний розсуд. Усі лізингові транспортні засоби мають ОСЦПВ. Більшість лізингодавців оформляють повне КАСКО.
Відновлення машини після ДТП здійснюється за рахунок страхової. У разі викрадення автомобільного лізингоодержувача виплачує лізинговій компанії залишок за основним боргом (вартість самого транспортного засобу).
Особливості ремонту лізингового автомобіля залежить від умов конкретного контракту. Можливо кілька сценаріїв. Поломки усуває лізингоодержувач за власний кошт. Лізингодавець може пред'являти вимоги до використання лише оригінальних запчастин або проведення робіт у певних майстернях. Ремонтом машини може зайнятися компанія, а всі витрати поступово додати до майбутніх платежів.
Для придбання в лізинг доступні нові машини та авто з пробігом не старші 2007 року випуску.
Існує поняття "кредитні канікули" терміном від 2 до 6 місяців. Для тимчасового припинення внесення платежів необхідно звернутися до лізингодавця, щоб дізнатися про таку можливість та написати відповідну заяву.

Читати огляди на Chevrolet Spark