Peugeot 3008, 2011 р.в.

Peugeot 3008, 2011 р.в.

9 990 $
381 717 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 9990)) }} грн
288 грн/день
Отримати фінансування
Можливо, шахрай
Контакти продавця
Дізнайтеся телефон на сайті партнера
Знайдено 26.09.2023
ID: 58501690

Інформація від власника

Оголошення від Автосалон
Коробка передач Ручна / Механіка
Тип палива Бензин
Двигун 1.6 л
Привід Передній
Тип кузова Позашляховик / Кросовер
Колір Білий
Місць в салоні 5
Кількість дверей 5
Дата публікації 26.09.2023

Коментар продавця

Код товара: 39750.Возможен обмен на любое авто (Trade-in), вопросы по обмену в телефонном режиме. Автопарк гарантирует полное сопровождение сделки и её безопасность.Возможен кредит и лизинг на выгодных для Вас условиях.Досрочное погашение приветствуется.Полную информацию смотрите на нашем сайте AUTOPARK.UA

Комплектація

Безпека

 • Антиблокувальна система (ABS)

Комфорт

 • Бортовий комп'ютер

Мультимедія

 • AUX

Стан

 • Гаражне зберігання
Відгуки про Peugeot 3008
4.4
на основі 408 відгуків
Фото на відгук з оцінкою 2.6  про авто Peugeot 3008 2010 року випуску від автора “Roman” з текстом: Даний автомобіль на вигляд вроді не поганий але по якості мінус.Дуже тонкий метал, після першого ...
16.08.2023
2.6

Даний автомобіль на вигляд вроді не поганий але по якості мінус.Дуже тонкий метал, після першого ...

Автор: Roman
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4.8  про авто Peugeot 3008 2010 року випуску від автора “Людмила Грибовская” з текстом: Живу за містом і дороги в моїй місцевості зимою ніхто не чистить. Зважаючи на те що авто не повно...
27.01.2023
4.8

Живу за містом і дороги в моїй місцевості зимою ніхто не чистить. Зважаючи на те що авто не повно...

Автор: Людмила Грибовс...
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 5  про авто Peugeot 3008 2020 року випуску від автора “Павло” з текстом: Єдине авто, що через рік експлуатації подорожчало на вторинному ринку по відношенню до ціни закуп...
27.07.2022
5.0

Єдине авто, що через рік експлуатації подорожчало на вторинному ринку по відношенню до ціни закуп...

Автор: Павло
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4  про авто Peugeot 3008 2010 року випуску від автора “Андрій” з текстом: Хороший сімейний автомобіль тільки для далеких подорожей, який виправдовує себе лише комфортом та...
22.04.2022
4.0

Хороший сімейний автомобіль тільки для далеких подорожей, який виправдовує себе лише комфортом та...

Автор: Андрій
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4.4  про авто Peugeot 3008 2013 року випуску від автора “Руслан” з текстом: До этой машины были: ВАЗ 2110 и WW Golf 3. Так как на Гольфе был положительный опыт использования...
24.01.2022
4.4

До этой машины были: ВАЗ 2110 и WW Golf 3. Так как на Гольфе был положительный опыт использования...

Автор: Руслан
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 5  про авто Peugeot 3008 2011 року випуску від автора “Едуард” з текстом: Хороший сімейний автомобіль. Малий росхід , хороша динаміка. Великий кліренс , запчастини недорог...
13.11.2021
5.0

Хороший сімейний автомобіль. Малий росхід , хороша динаміка. Великий кліренс , запчастини недорог...

Автор: Едуард
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4.2  про авто Peugeot 3008 2011 року випуску від автора “Seller Trade” з текстом: Отличная машина, НО... если только новая. Покупать Б\\У на сегодня, безнадежный вариант. Бензинов...
04.10.2021
4.2

Отличная машина, НО... если только новая. Покупать Б\\У на сегодня, безнадежный вариант. Бензинов...

Автор: Seller Trade
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 5  про авто Peugeot 3008 2015 року випуску від автора “Назар” з текстом: Чудове авто, дуже багато плюсів - потужність, 4*4, економне, високий кліренс.
28.02.2021
5.0

Чудове авто, дуже багато плюсів - потужність, 4*4, економне, високий кліренс.

Автор: Назар
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4.6  про авто Peugeot 3008 2010 року випуску від автора “Александр” з текстом: Взагалі машинка не погана, дуже містка, має хороший кліренс.Цікавий салон і дизайн. Росхід Траса ...
01.02.2021
4.6

Взагалі машинка не погана, дуже містка, має хороший кліренс.Цікавий салон і дизайн. Росхід Траса ...

Автор: Александр
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4.2  про авто Peugeot 3008 2014 року випуску від автора “Іван” з текстом: Економна машина для дружини чи дівчини. В пакеті аллюр є все. Слабе міце коробка передач. Дизель ...
28.01.2021
4.2

Економна машина для дружини чи дівчини. В пакеті аллюр є все. Слабе міце коробка передач. Дизель ...

Автор: Іван
Дивитися весь відгук
Купити б/в Peugeot 3008, 2011 в лізинг
Некорректное значение
Некорректное значение
Некорректное значение
...
Договір
{{ formatNumber(Math.ceil($parent.monthlyPayment[partner.id] / 30)) }} грн/день
{{ formatNumber($parent.monthlyPayment[partner.id]) }} грн/мес
Введіть, будь ласка, своє ім’я
Перевірте правильність введення номера
Дякуємо за заявку!
Менеджер передзвонить вам найближчим часом
Часті питання про лізинг на авто
Лізинг – довгострокова оренда транспортного засобу з подальшим правом викупу. Лізингова компанія (лізингодавець) дає клієнту (лізингоодержувачу) у користування автомобіль на підставі договору, згідно з яким він виплачує ціну автомобіля частинами (як при кредиті), але юридично авто залишається у власності компанії до завершення виплати.

При оформленні лізингу ви отримуєте відразу автомобіль. Лізинг передбачає повний спектр послуг: покупка, страхування, технічне та юридичне обслуговування. Придбання машини в кредит - це грошова позика під відсоток.

Усі додаткові витрати (реєстрація, страховки, податки) у лізингу поступово розподілені між щомісячними платежами. Купуючи авто в кредит, доведеться виділити гроші на все це відразу.

Заявка на лізинг розглядається від кількох годин до дня.

Щоб отримати авто в лізинг, потрібні:

 • Паспорт
 • Ідентифікаційний код
 • Посвідчення водія.
Так, довідка про доходи не є обов'язковим документом на придбання авто в лізинг.
Мінімальний термін лізингового договору – 12 місяців. Цього вимагає українське законодавство. Максимальний термін для придбання авто у лізинг – 84 місяці (7 років).
Так, можна достроково внести всю суму, вказану в договорі, раніше строку, але відповідно до законодавства України ви зможете оформити автомобіль на себе після закінчення мінімального терміну лізингового договору – 12 місяців.
Викупний платіж – це сума, після внесення якої власником автомобіля стає лізингоодержувач. Його розмір та особливості розрахунку зазначаються у договорі. Є два варіанти викупного платежу: це сума витрат, які не компенсував клієнт у процесі щомісячних виплат або "символічна" сума, якщо всі витрати компанії та вартість авто покрили регулярні виплати.
Щомісячний платіж складається з тіла (вартості авто), відсотка лізингової компанії та додаткових платежів (GPS-трекер, ОСАЦВ, КАСКО, штрафи та інше). Докладніший список складових щомісячного платежу можна дізнатися у конкретній обраній лізинговій компанії.
Так, лізингова компанія перевірять авто. За бажанням, клієнт може зробити діагностику на будь-якому СТО.
Так можна. Умови передачі машини у користування третім особам обумовлюються лізинговою компанією.
Лізингодавець має право розірвати лізинговий договір, якщо клієнт не регулярно вносить платежі або порушує умови співпраці. Умови дострокового припинення співробітництва з ініціативи лізингоодержувача описуються в договорі кожної компанії індивідуально.
Можна, за умови отримання письмової угоди від лізингової компанії.
Ні. У лізинг можна взяти транспортний засіб лише на українській реєстрації.
Обмеження до пробігу авто встановлює кожен лізингодавець на власний розсуд. Є компанії, які не мають вимог до кілометражу.
Взяти автомобіль у лізинг може будь-який резидент України віком 21-65 років.
Автомобіль у лізинг можна придбати в лізингових та прокатних компаніях, а також в автосалонах. Зручно вибирати машину (з пробігом чи нову) на AutoMoto.ua. У каталогах зібрані усі лізингові пропозиції в Україні.
Так, у лізинг можна придбати автомобіль із пробігом.
Кожна лізингова компанія встановлює мінімальний розмір початкового внеску. Він складає 15-30% від вартості автомобіля.
Оплата здійснюється у гривнях.
До моменту повного завершення виплат автомобілем володіє лізингова компанія, вона оформляє страхові поліси на власний розсуд. Усі лізингові транспортні засоби мають ОСЦПВ. Більшість лізингодавців оформляють повне КАСКО.
Відновлення машини після ДТП здійснюється за рахунок страхової. У разі викрадення автомобільного лізингоодержувача виплачує лізинговій компанії залишок за основним боргом (вартість самого транспортного засобу).
Особливості ремонту лізингового автомобіля залежить від умов конкретного контракту. Можливо кілька сценаріїв. Поломки усуває лізингоодержувач за власний кошт. Лізингодавець може пред'являти вимоги до використання лише оригінальних запчастин або проведення робіт у певних майстернях. Ремонтом машини може зайнятися компанія, а всі витрати поступово додати до майбутніх платежів.
Для придбання в лізинг доступні нові машини та авто з пробігом не старші 2007 року випуску.
Існує поняття "кредитні канікули" терміном від 2 до 6 місяців. Для тимчасового припинення внесення платежів необхідно звернутися до лізингодавця, щоб дізнатися про таку можливість та написати відповідну заяву.

Читати огляди на Peugeot 3008