Peugeot 301, 2013 р.в.

Peugeot 301, 2013 р.в.

5 000 $
191 400 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 5000)) }} грн
149 грн/день
Отримати фінансування
Можливо, шахрай
Контакти продавця
Дізнайтеся телефон на сайті партнера
Знайдено 14.03.2023
ID: 55067092

Інформація від власника

Оголошення від Власник
Коробка передач Ручна / Механіка
Тип палива Газ/бензин
Двигун 1.2 л
Привід Передній
Тип кузова Седан
Колір Інший
Дата публікації 14.03.2023

Коментар продавця

Всі питання по телефону
Відгуки про Peugeot 301
4.3
на основі 198 відгуків
Фото на відгук з оцінкою 4.2  про авто Peugeot 301 2021 року випуску від автора “Alex” з текстом: И так, даже не знаю с чего начать. Посчастливилось мне провести тестдрайв пыжика поездкой в 1500 ...
17.10.2022
4.2

И так, даже не знаю с чего начать. Посчастливилось мне провести тестдрайв пыжика поездкой в 1500 ...

Автор: Alex
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4  про авто Peugeot 301 2019 року випуску від автора “Сергій” з текстом: Володів 301 з двигуном 1.6, бензин -газ. В цілому звичайне просте авто, своїх грошей коштує. Двиг...
11.09.2022
4.0

Володів 301 з двигуном 1.6, бензин -газ. В цілому звичайне просте авто, своїх грошей коштує. Двиг...

Автор: Сергій
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4.6  про авто Peugeot 301 2013 року випуску від автора “Олександр” з текстом: Автомобіль був придбаний мною півтора роки тому, так, що можу залишити змістовний коментар. В сво...
06.07.2022
4.6

Автомобіль був придбаний мною півтора роки тому, так, що можу залишити змістовний коментар. В сво...

Автор: Олександр
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4  про авто Peugeot 301 2017 року випуску від автора “дмитрий” з текстом: 301. 1.2. 82 л.с. Владел авто не очень долго около 3 мес. но этого хватило,авто какое то неоднозн...
14.01.2022
4.0

301. 1.2. 82 л.с. Владел авто не очень долго около 3 мес. но этого хватило,авто какое то неоднозн...

Автор: дмитрий
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 5  про авто Peugeot 301 2013 року випуску від автора “Николай” з текстом: Вирішив написати відгук, тому що не дооцінене авто по рейтингу, почитавши коментарі, був дуже зди...
27.10.2021
5.0

Вирішив написати відгук, тому що не дооцінене авто по рейтингу, почитавши коментарі, був дуже зди...

Автор: Николай
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 2.8  про авто Peugeot 301 2013 року випуску від автора “ZeVs009” з текстом: Авто специфічне. Шумоізоляція пройшла боком біля авто, но ніяк не в ньому. Всі деталі бюджетні на...
03.10.2021
2.8

Авто специфічне. Шумоізоляція пройшла боком біля авто, но ніяк не в ньому. Всі деталі бюджетні на...

Автор: ZeVs009
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 3.8  про авто Peugeot 301 2017 року випуску від автора “Андрей” з текстом: Машина неплохая, мотора 1,2 хватает ,ходовая отходила 220 т , болезнь передние стойки менял 4 раз...
03.10.2021
3.8

Машина неплохая, мотора 1,2 хватает ,ходовая отходила 220 т , болезнь передние стойки менял 4 раз...

Автор: Андрей
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4  про авто Peugeot 301 2018 року випуску від автора “Анатолиц” з текстом: Хотел бы оставить отзыв о Peugeot 301, моей истории владения этим автомобилем. Появилась возможно...
22.08.2021
4.0

Хотел бы оставить отзыв о Peugeot 301, моей истории владения этим автомобилем. Появилась возможно...

Автор: Анатолиц
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 3.4  про авто Peugeot 301 2017 року випуску від автора “Сергей” з текстом: Гарний, економічний авто. Не дорогий в обслуговуванні. Прихід 6.5л. Просторий салон.
18.07.2021
3.4

Гарний, економічний авто. Не дорогий в обслуговуванні. Прихід 6.5л. Просторий салон.

Автор: Сергей
Дивитися весь відгук
Фото на відгук з оцінкою 4.8  про авто Peugeot 301 2013 року випуску від автора “Николай Анатольевич” з текстом: Пользуюсь машиной более 7 месяцев,за это время поменял только масло и стойку,запчасти ценой чуть ...
30.06.2021
4.8

Пользуюсь машиной более 7 месяцев,за это время поменял только масло и стойку,запчасти ценой чуть ...

Автор: Николай Анатоль...
Дивитися весь відгук
Купити б/в Peugeot 301, 2013 в лізинг
Некорректное значение
Некорректное значение
Некорректное значение
...
Договір
{{ formatNumber(Math.ceil($parent.monthlyPayment[partner.id] / 30)) }} грн/день
{{ formatNumber($parent.monthlyPayment[partner.id]) }} грн/мес
Введіть, будь ласка, своє ім’я
Перевірте правильність введення номера
Дякуємо за заявку!
Менеджер передзвонить вам найближчим часом
Часті питання про лізинг на авто
Лізинг – довгострокова оренда транспортного засобу з подальшим правом викупу. Лізингова компанія (лізингодавець) дає клієнту (лізингоодержувачу) у користування автомобіль на підставі договору, згідно з яким він виплачує ціну автомобіля частинами (як при кредиті), але юридично авто залишається у власності компанії до завершення виплати.

При оформленні лізингу ви отримуєте відразу автомобіль. Лізинг передбачає повний спектр послуг: покупка, страхування, технічне та юридичне обслуговування. Придбання машини в кредит - це грошова позика під відсоток.

Усі додаткові витрати (реєстрація, страховки, податки) у лізингу поступово розподілені між щомісячними платежами. Купуючи авто в кредит, доведеться виділити гроші на все це відразу.

Заявка на лізинг розглядається від кількох годин до дня.

Щоб отримати авто в лізинг, потрібні:

 • Паспорт
 • Ідентифікаційний код
 • Посвідчення водія.
Так, довідка про доходи не є обов'язковим документом на придбання авто в лізинг.
Мінімальний термін лізингового договору – 12 місяців. Цього вимагає українське законодавство. Максимальний термін для придбання авто у лізинг – 84 місяці (7 років).
Так, можна достроково внести всю суму, вказану в договорі, раніше строку, але відповідно до законодавства України ви зможете оформити автомобіль на себе після закінчення мінімального терміну лізингового договору – 12 місяців.
Викупний платіж – це сума, після внесення якої власником автомобіля стає лізингоодержувач. Його розмір та особливості розрахунку зазначаються у договорі. Є два варіанти викупного платежу: це сума витрат, які не компенсував клієнт у процесі щомісячних виплат або "символічна" сума, якщо всі витрати компанії та вартість авто покрили регулярні виплати.
Щомісячний платіж складається з тіла (вартості авто), відсотка лізингової компанії та додаткових платежів (GPS-трекер, ОСАЦВ, КАСКО, штрафи та інше). Докладніший список складових щомісячного платежу можна дізнатися у конкретній обраній лізинговій компанії.
Так, лізингова компанія перевірять авто. За бажанням, клієнт може зробити діагностику на будь-якому СТО.
Так можна. Умови передачі машини у користування третім особам обумовлюються лізинговою компанією.
Лізингодавець має право розірвати лізинговий договір, якщо клієнт не регулярно вносить платежі або порушує умови співпраці. Умови дострокового припинення співробітництва з ініціативи лізингоодержувача описуються в договорі кожної компанії індивідуально.
Можна, за умови отримання письмової угоди від лізингової компанії.
Ні. У лізинг можна взяти транспортний засіб лише на українській реєстрації.
Обмеження до пробігу авто встановлює кожен лізингодавець на власний розсуд. Є компанії, які не мають вимог до кілометражу.
Взяти автомобіль у лізинг може будь-який резидент України віком 21-65 років.
Автомобіль у лізинг можна придбати в лізингових та прокатних компаніях, а також в автосалонах. Зручно вибирати машину (з пробігом чи нову) на AutoMoto.ua. У каталогах зібрані усі лізингові пропозиції в Україні.
Так, у лізинг можна придбати автомобіль із пробігом.
Кожна лізингова компанія встановлює мінімальний розмір початкового внеску. Він складає 15-30% від вартості автомобіля.
Оплата здійснюється у гривнях.
До моменту повного завершення виплат автомобілем володіє лізингова компанія, вона оформляє страхові поліси на власний розсуд. Усі лізингові транспортні засоби мають ОСЦПВ. Більшість лізингодавців оформляють повне КАСКО.
Відновлення машини після ДТП здійснюється за рахунок страхової. У разі викрадення автомобільного лізингоодержувача виплачує лізинговій компанії залишок за основним боргом (вартість самого транспортного засобу).
Особливості ремонту лізингового автомобіля залежить від умов конкретного контракту. Можливо кілька сценаріїв. Поломки усуває лізингоодержувач за власний кошт. Лізингодавець може пред'являти вимоги до використання лише оригінальних запчастин або проведення робіт у певних майстернях. Ремонтом машини може зайнятися компанія, а всі витрати поступово додати до майбутніх платежів.
Для придбання в лізинг доступні нові машини та авто з пробігом не старші 2007 року випуску.
Існує поняття "кредитні канікули" терміном від 2 до 6 місяців. Для тимчасового припинення внесення платежів необхідно звернутися до лізингодавця, щоб дізнатися про таку можливість та написати відповідну заяву.

Читати огляди на Peugeot 301