ВАЗ 21099, 2009 р.в.
ВАЗ 21099, 2009 р.в.

ВАЗ 21099, 2009 р.в.

$ 2 799
2 846
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'EUR', 2799)) }}
117 753 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 2799)) }} грн
Купити в розстрочку
3 031 грн/міс
178 тис.км.
Власник
Київ
Можливо, шахрай
Контакти продавця
Ми знайшли це авто на сайті партнера.
Щоб подивитися контакти, перейдіть по кнопці.
Знайдено 23.09.2022
ID авто: 52252650
Дії з оголошенням
Інформація від власника
Коробка передач Ручна / Механіка
Тип палива Газ/бензин
Двигун 1.6 л
Привід Передній
Тип кузова Седан
Колір Сірий
Дата публікації 23.09.2022
Інформація з бази МВС
Реєстраційний номер
ВХ2080АМ
Марка ВАЗ 210994-20
Вказано власником ВАЗ
Модель 210994-20
Вказано власником 21099
Рік випуску 2009 р.
Колір СІРИЙ
Об’єм двигуна 1.596 л.
Тип палива
БЕНЗИН АБО ГАЗ
Вказано власником Газ/бензин
Тип транспорту ЛЕГКОВИЙ
Тип кузова СЕДАН-B
Вантажопід’ємність 1395
Остання реєстрація
13.03.2018
Додаткові характеристики

Інше: Газова установка (ГБО)

Екстер'єр: Фаркоп

Коментар продавця ВАЗ 21099

Авто в гарному стані. Обслуговування завжди виконували вчасно . Повністю не пошкоджене . Гаражне зберігання . За ціну можна домовитися.
Дії з оголошенням
Всі відгуки
3.3/5
(470 відгуків)
Андрей
3.7/5

Автомобиль покупался в середине февраля 2003 г. в Тюмени. Изначально ехал за 2109, но в продаже на тот момент были только 099. После трехчасовых поисков приобрел 099 цвет "Амулет" в самой бедной комплектации. Из дополнительного оборудования: антикор (не тектил), подкрылки с брызговиками, наружные зеркала с подогревом ну и притянутые к кузову бампера. По дороге в Сургут из-за заводского дефекта сплюшило бензобак. Отделался подломленным бензанососом, а мог и распрощаться с жизнью в - 30 мороза, когда машина встала. По приезду домой выправил бак, починил бензонасос, установил сигнализацию "Мангуст-Q215", активизировал штатный иммобилайзер (и не жалею об этом), установил противотуманки, музыку, сделал частичную шумоизоляцию. В двигатель заливаю Маннол-Экстрим полусинтетику 5w40. В коробке масло еще не менял. Приходилось заводиться в -40 после пятичасовой стоянки на улице, без всякого подогрева без насилия над механизмом со второй попытки заводилась. Тормоза в такой мороз замерзают напроч. В нее бы еще кондюк и вариатор, печку помощнее и рециркуляцию - хороший городской автомобиль.

петр иванов
3.8/5

Машину эту брал с рук. Я был третьим хозяином. На момент покупки ей уже было 9 лет. Сразу пришлось поменять генератор и ручной тормоз. Но после этого я горя не знал. В течение 5 лет ездил меняя только масло. Когда продавал ей было уже 14 лет, а выглядела она как новая-не было ни одного ржавого пятна, даже снизу (я её кстати, сразу "промовилил") . Единственное откуда можно было понять, что машина старая-это по изоляции отдельных участков на проводке. При этом я за ней сильно не следил. Вобщем машиной был очень доволен.

Читати всі відгуки
Купити б/в ВАЗ 21099,
2009 в лізинг.
...
error_outline Некорректное значение
error_outline Некорректное значение
error_outline Некорректное значение
Вартість авто
{{ formatNumber(model.price) }} грн
Початковий внесок
{{ formatNumber(model.prepayment) }} грн
Термін дії договору
{{ formatNumber(model.monthsCount) }} міс.
Щомісячний платіж від лізинг-партнерів:
Ви можете надіслати цю заявку в одну або кілька компаній для отримання кращих лізингових умов
Щомісячний платіж включає:
  • — вартість авто
  • — процентна ставка
  • — реєстрація авто
  • — страхування авто
  • — GPS-трекер
error_outline Введіть, будь ласка, своє ім’я
error_outline Проверьте правильность ввода номера
Дякуємо за заявку!
Менеджер передзвонить вам найближчим часом
done
Часті питання про лізинг на авто
Лізинг – довгострокова оренда транспортного засобу з подальшим правом викупу. Лізингова компанія (лізингодавець) дає клієнту (лізингоодержувачу) у користування автомобіль на підставі договору, згідно з яким він виплачує ціну автомобіля частинами (як при кредиті), але юридично авто залишається у власності компанії до завершення виплати.

При оформленні лізингу ви отримуєте відразу автомобіль. Лізинг передбачає повний спектр послуг: покупка, страхування, технічне та юридичне обслуговування. Придбання машини в кредит - це грошова позика під відсоток.

Усі додаткові витрати (реєстрація, страховки, податки) у лізингу поступово розподілені між щомісячними платежами. Купуючи авто в кредит, доведеться виділити гроші на все це відразу.

Заявка на лізинг розглядається від кількох годин до дня.

Щоб отримати авто в лізинг, потрібні:

  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код
  • Посвідчення водія.
Так, довідка про доходи не є обов'язковим документом на придбання авто в лізинг.
Мінімальний термін лізингового договору – 12 місяців. Цього вимагає українське законодавство. Максимальний термін для придбання авто у лізинг – 84 місяці (7 років).
Так, можна достроково внести всю суму, вказану в договорі, раніше строку, але відповідно до законодавства України ви зможете оформити автомобіль на себе після закінчення мінімального терміну лізингового договору – 12 місяців.
Викупний платіж – це сума, після внесення якої власником автомобіля стає лізингоодержувач. Його розмір та особливості розрахунку зазначаються у договорі. Є два варіанти викупного платежу: це сума витрат, які не компенсував клієнт у процесі щомісячних виплат або "символічна" сума, якщо всі витрати компанії та вартість авто покрили регулярні виплати.
Щомісячний платіж складається з тіла (вартості авто), відсотка лізингової компанії та додаткових платежів (GPS-трекер, ОСАЦВ, КАСКО, штрафи та інше). Докладніший список складових щомісячного платежу можна дізнатися у конкретній обраній лізинговій компанії.
Так, лізингова компанія перевірять авто. За бажанням, клієнт може зробити діагностику на будь-якому СТО.
Так можна. Умови передачі машини у користування третім особам обумовлюються лізинговою компанією.
Лізингодавець має право розірвати лізинговий договір, якщо клієнт не регулярно вносить платежі або порушує умови співпраці. Умови дострокового припинення співробітництва з ініціативи лізингоодержувача описуються в договорі кожної компанії індивідуально.
Можна, за умови отримання письмової угоди від лізингової компанії.
Ні. У лізинг можна взяти транспортний засіб лише на українській реєстрації.
Обмеження до пробігу авто встановлює кожен лізингодавець на власний розсуд. Є компанії, які не мають вимог до кілометражу.
Взяти автомобіль у лізинг може будь-який резидент України віком 21-65 років.
Автомобіль у лізинг можна придбати в лізингових та прокатних компаніях, а також в автосалонах. Зручно вибирати машину (з пробігом чи нову) на AutoMoto.ua. У каталогах зібрані усі лізингові пропозиції в Україні.
Так, у лізинг можна придбати автомобіль із пробігом.
Кожна лізингова компанія встановлює мінімальний розмір початкового внеску. Він складає 15-30% від вартості автомобіля.
Оплата здійснюється у гривнях.
До моменту повного завершення виплат автомобілем володіє лізингова компанія, вона оформляє страхові поліси на власний розсуд. Усі лізингові транспортні засоби мають ОСЦПВ. Більшість лізингодавців оформляють повне КАСКО.
Відновлення машини після ДТП здійснюється за рахунок страхової. У разі викрадення автомобільного лізингоодержувача виплачує лізинговій компанії залишок за основним боргом (вартість самого транспортного засобу).
Особливості ремонту лізингового автомобіля залежить від умов конкретного контракту. Можливо кілька сценаріїв. Поломки усуває лізингоодержувач за власний кошт. Лізингодавець може пред'являти вимоги до використання лише оригінальних запчастин або проведення робіт у певних майстернях. Ремонтом машини може зайнятися компанія, а всі витрати поступово додати до майбутніх платежів.
Для придбання в лізинг доступні нові машини та авто з пробігом не старші 2007 року випуску.
Існує поняття "кредитні канікули" терміном від 2 до 6 місяців. Для тимчасового припинення внесення платежів необхідно звернутися до лізингодавця, щоб дізнатися про таку можливість та написати відповідну заяву.