Volkswagen Passat Variant, 2006 р.в.
Volkswagen Passat Variant, 2006 р.в.

Volkswagen Passat Variant, 2006 р.в.

$ 2 500
2 380
88 825 грн
347 тис.км.
Власник
Хмельницький
Не розмитнений Можливо, шахрай
Контакти продавця
Ми знайшли це авто на сайті партнера.
Щоб подивитися контакти, перейдіть по кнопці.
Знайдено 23.06.2022
ID авто: 50787005
Дії з оголошенням
Інформація від власника
Коробка передач Ручна / Механіка
Тип палива Дизель
Двигун 1.9 л
Привід Передній
Тип кузова Універсал
Колір Чорний
Дата публікації 23.06.2022

Коментар продавця Volkswagen Passat Variant

Volkswagen Passat b6 2006р. Дизель 1.9 TDI. Пробіг 347000 км Коробка передач - механіка 5-ти ступка Автомобіль у хорошому стані , знаходиться в Польщі (Ополе ), можу пригнати до кордону під нульове розмитнення ! Жодних вкладень не потребує. Більше інформаціі по тел.—-Viber, whatsapp
Дії з оголошенням
Всі відгуки
4.7/5
(1 відгук)
Роман Редькин
4.2/5

Итак, хочу поделиться своим впечатлением от владения Volkswagen Passat B8 Wagon. Езжу на нём уже около двух лет. Во-первых, стоит сказать, что нужен был комфортный автомобиль среднеценовой категории для всей семьи. И чтобы кушал немного. Поэтому сразу обратил внимание на новый Пассат. Очень понравился внешне, потом изучил его движки и оказалось, что скоро поступит в продажу версия с двухлитровым дизелем на 150 сил. Подождав месяц, наконец, привезли новые модели, и я сразу взял его у дилера. Сам автомобиль обошелся тогда в два миллиона с копейками. От первой поездки было ощущение очень комфортного и современного автомобиля. Хорошая аудиосистема с цветным сенсорным дисплеем, трёхзонный климат-контроль. Подвеска отлично отрабатывает на дороге за счёт независимых макферсонов спереди и многорычажки на задней оси. Очень вместительный багажник: 650 литров с пассажирами на заднем ряду и 1780 литров при сложенных задних сидениях. Но больше всего меня радует экономичность этой машины. Во-первых, я потратил всего 15 тысяч на ТО Пассата, пару раз заезжав на сервис с целью планового обслуживания, а во-вторых, нереально маленький расход дизеля при движении за городом (до 4.5 литров на 100 км) и даже в городе всего около 6 литров. При этом мощность в виде крайней планки для дешёвого налога обеспечивают небольшой ежегодный налоговый платёж. С удовольствием езжу на дачу и далеко за город на отдых. Для подобного стиля жизни эта машина и была создана. Действительно, Volkswagen Passat B8 Wagon оправдывает прозвище народного автомобиля, хотя цена уже не самая народная. Однако и конкуренты за подобные деньги не предлагают чего-то выдающегося. Я как слон доволен этим автомобилем и ещё года три, как минимум, не собираюсь ничего менять.

oleg
4.7/5

Надёжный,совершенный,приятный.

Читати всі відгуки
Частые вопросы о лизинге на авто
Лізинг – довгострокова оренда транспортного засобу з подальшим правом викупу. Лізингова компанія (лізингодавець) дає клієнту (лізингоодержувачу) у користування автомобіль на підставі договору, згідно з яким він виплачує ціну автомобіля частинами (як при кредиті), але юридично авто залишається у власності компанії до завершення виплати.

При оформленні лізингу ви отримуєте відразу автомобіль. Лізинг передбачає повний спектр послуг: покупка, страхування, технічне та юридичне обслуговування. Придбання машини в кредит - це грошова позика під відсоток.

Усі додаткові витрати (реєстрація, страховки, податки) у лізингу поступово розподілені між щомісячними платежами. Купуючи авто в кредит, доведеться виділити гроші на все це відразу.

Заявка на лізинг розглядається від кількох годин до дня.

Щоб отримати авто в лізинг, потрібні:

  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код
  • Посвідчення водія.
Так, довідка про доходи не є обов'язковим документом на придбання авто в лізинг.
Мінімальний термін лізингового договору – 12 місяців. Цього вимагає українське законодавство. Максимальний термін для придбання авто у лізинг – 84 місяці (7 років).
Так, можна достроково внести всю суму, вказану в договорі, раніше строку, але відповідно до законодавства України ви зможете оформити автомобіль на себе після закінчення мінімального терміну лізингового договору – 12 місяців.
Викупний платіж – це сума, після внесення якої власником автомобіля стає лізингоодержувач. Його розмір та особливості розрахунку зазначаються у договорі. Є два варіанти викупного платежу: це сума витрат, які не компенсував клієнт у процесі щомісячних виплат або "символічна" сума, якщо всі витрати компанії та вартість авто покрили регулярні виплати.
Щомісячний платіж складається з тіла (вартості авто), відсотка лізингової компанії та додаткових платежів (GPS-трекер, ОСАЦВ, КАСКО, штрафи та інше). Докладніший список складових щомісячного платежу можна дізнатися у конкретній обраній лізинговій компанії.
Так, лізингова компанія перевірять авто. За бажанням, клієнт може зробити діагностику на будь-якому СТО.
Так можна. Умови передачі машини у користування третім особам обумовлюються лізинговою компанією.
Лізингодавець має право розірвати лізинговий договір, якщо клієнт не регулярно вносить платежі або порушує умови співпраці. Умови дострокового припинення співробітництва з ініціативи лізингоодержувача описуються в договорі кожної компанії індивідуально.
Можна, за умови отримання письмової угоди від лізингової компанії.
Ні. У лізинг можна взяти транспортний засіб лише на українській реєстрації.
Обмеження до пробігу авто встановлює кожен лізингодавець на власний розсуд. Є компанії, які не мають вимог до кілометражу.
Взяти автомобіль у лізинг може будь-який резидент України віком 21-65 років.
Автомобіль у лізинг можна придбати в лізингових та прокатних компаніях, а також в автосалонах. Зручно вибирати машину (з пробігом чи нову) на AutoMoto.ua. У каталогах зібрані усі лізингові пропозиції в Україні.
Так, у лізинг можна придбати автомобіль із пробігом.
Кожна лізингова компанія встановлює мінімальний розмір початкового внеску. Він складає 15-30% від вартості автомобіля.
Оплата здійснюється у гривнях.
До моменту повного завершення виплат автомобілем володіє лізингова компанія, вона оформляє страхові поліси на власний розсуд. Усі лізингові транспортні засоби мають ОСЦПВ. Більшість лізингодавців оформляють повне КАСКО.
Відновлення машини після ДТП здійснюється за рахунок страхової. У разі викрадення автомобільного лізингоодержувача виплачує лізинговій компанії залишок за основним боргом (вартість самого транспортного засобу).
Особливості ремонту лізингового автомобіля залежить від умов конкретного контракту. Можливо кілька сценаріїв. Поломки усуває лізингоодержувач за власний кошт. Лізингодавець може пред'являти вимоги до використання лише оригінальних запчастин або проведення робіт у певних майстернях. Ремонтом машини може зайнятися компанія, а всі витрати поступово додати до майбутніх платежів.
Для придбання в лізинг доступні нові машини та авто з пробігом не старші 2007 року випуску.
Існує поняття "кредитні канікули" терміном від 2 до 6 місяців. Для тимчасового припинення внесення платежів необхідно звернутися до лізингодавця, щоб дізнатися про таку можливість та написати відповідну заяву.