Автосалон АДИС-Авто Mitsubishi

Про автосалон
Про автосалон АДИС-Авто Mitsubishi
Компанія «АДІС-Авто» є офіційним дилером Mitsubishi Motors в Одесі. Компанія успішно працює на українському ринку з 2006 року. В автосалоні «АДІС-Авто» пропонує широкий вибір нових автомобілів ...

Компанія «АДІС-Авто» є офіційним дилером Mitsubishi Motors в Одесі.

Автосалон «АДІС-Авто» Міцубісі в Одесі

Компанія успішно працює на українському ринку з 2006 року. В автосалоні «АДІС-Авто» пропонує широкий вибір нових автомобілів Мітсубісі різних моделей - від компактних трехдверних машин, які ідеально підходять для їзди по міських вулицях, швидких спортивних моделей, містких сімейних автомобілів, до повнопривідних моделей і позашляховиків. Всі автомобілі, представлені в салоні компанії «АДІС-Авто», доступні у великій кількості різних модифікацій і різноманітних колірних рішеннях кузова і оформлення салону.

Якщо Ви вирішили придбати Mitsubishi в Одесі, співробітники нашого салону допоможуть вам підібрати саме той автомобіль, який задовольнить всі ваші вимоги і буде повністю відповідати вашим побажанням. Компанія «АДІС-Авто» надає гарантію на всі машини, придбані в нашому автосалоні Mitsubishi Одеса, а також пропонує повний спектр послуг, пов'язаних з обслуговуванням автомобілів Mitsubishi. У нас Ви у зручний час зможете пройти гарантійне та технічне обслуговування автомобіля.

Одним з основних видів діяльності компанії «АДІС-Авто» є продаж оригінальних запасних частин і деталей. У нас ви завжди зможете знайти деталі для вашого Мітсубісі, а також, при необхідності , замовити доставку комплектуючих Mitsubishi в Одесі.

У салоні компанії «АДІС-Авто» Міцубісі Одеса ви знайдете велику кількість оригінальних аксесуарів для вашого автомобіля. Якщо вам потрібні спеціальні засоби по догляду за кузовом, салоном і двигуном вашого автомобіля, консультанти нашої компанії допоможуть вам вибрати необхідні засоби автокосметики, представлені в нашому салоні.

Мітсубісі - це комфортні та доступні автомобілі, які стануть вашим другом і помічником. Компанія «АДІС-Авто» - це повний спектр послуг, пов'язаної з купівлею та обслуговуванням вашого автомобіля, а програма технічної підтримки на дорогах Mitsubishi Assistance Package - ваша впевненість в дорозі при будь-якій ситуації.