Автосалон АИС Автоцентр Ивано-Франковск

Про автосалон
Про автосалон АИС Автоцентр Ивано-Франковск
Група компаній «АІС» - один з найбільших операторів українського автомобільного ринку, історія якого веде свій початок з 1992-го року. Основним видом діяльності Групи компаній «АІС» є продаж і сервісн...

Група компаній «АІС» - один з найбільших операторів українського автомобільного ринку, історія якого веде свій початок з 1992-го року. Основним видом діяльності Групи компаній «АІС» є продаж і сервісне обслуговування нових легкових, комерційних, вантажних автомобілів і автобусів.

За довгі роки роботи Група компаній «АІС» довела свій професіоналізм і авторитет у сфері продажу нових автомобілів, як серед Клієнтів, так і серед партнерів. Завдяки цьому, на сьогоднішній день Група компаній «АІС» може пишатися обширним продуктовим портфелем, в якому представлено понад 20 брендів провідних світових автовиробників і понад 400 моделей, реалізованих через мережу автосалонів, що охоплюють всю територію України.

У портфелі Групи компаній «АІС» представлені такі бренди, як:

  • Автомобілі європейських, американських і азіатських виробників: Audi, Citroеn, MG, Renault, Geely, SsangYong, Hyundai, Chevrolet, Cadillac;
  • Автомобілі російського виробництва: УАЗ, Chevrolet Niva;
  • Автомобілі і мікроавтобуси виробництва країн СНД: ГАЗ, ІЖ, УАЗ, КАМАЗ, МАЗ;
  • Автобуси російського виробництва: ГолАЗ, КАВЗ, ЛіАЗ, ПАЗ.

Група компаній «АІС» прагне створити максимально комфортні умови покупки автомобіля для своїх Клієнтів, тому представляє широкий спектр фінансових інструментів. У салонах Групи компаній «АІС» автомобілі доступні в кредит, у лізинг, а також за програмою trade-in, з вільним викупом.

Винятковий професіоналізм нашої команди, широкий спектр надаваних товарів і послуг, а також позитивний імідж серед Клієнтів сприяли тому, що за роки своєї діяльності Група компаній «АІС» реалізувала близько 400000 автомобілів, і це ще далеко не межа. Компанія постійно зростає і вдосконалюється, розширюючи модельний ряд вже представлених брендів і додаючи все нові марки.