Автосалон Альтра Авто

Про автосалон
Про автосалон Альтра Авто
ТОВ «Альтра Авто» - офіційний дилер Mitsubishi Motors у Рівненській області. Компанія була відкрита в 2005 році. Дилерський центр ТОВ «Альтра Авто» побудований відповідно до корпоративних вимог...

ТОВ «Альтра Авто» - офіційний дилер Mitsubishi Motors у Рівненській області. Компанія була відкрита в 2005 році.

Автосалон Міцубісі «Альтра Авто» у Рівному

Дилерський центр ТОВ «Альтра Авто» побудований відповідно до корпоративних вимог компанії Mitsubishi Motors. Обладнаний за сучасними стандартами автоцентр, дозволяє продавати й обслуговувати автомобілі всесвітньо відомої марки на високому рівні.

Автосалон «Альтра Авто Mitsubishi»

Демонстраційний зал має площу 250 кв.м, на якому представлений модельний ряд автомобілів Mitsubishi. За день в сервісному центрі компанії може обслуговуватися до 30 автомобілів. Тут можна зробити діагностику всіх систем автомобіля, виконати будь-які види ремонтів, встановити різне додаткове устаткування. Підприємство має у своєму складі цех кузовного ремонту, дозволяє провести ремонт будь-якої складності з високою якістю.

Дилерську підприємство несе повну відповідальність з гарантійного обслуговування автомобілів відповідно до положень заводу-виробника. З початку діяльності підприємством було продано близько 1500 автомобілів марки Mitsubishi в місті Рівне та Рівненській області.

Всі співробітники дилерського центру постійно проходять спеціальні програми навчання та тестування на базі Імпортера ТОВ «Торговий дім-НІКО», що є представником Mitsubishi Motors на Україну.

Відвідувачам центру доступний тест-драйв для оцінки будь-якого з автомобілів. Клієнти можуть оплачувати покупку автомобіля готівковим або безготівковим розрахунком, в лізинг або в кредит. Крім цього пропонується послуга trade-in, яка дозволяє покупцеві зарахувати вартість уживаного автомобіля при покупці нового.

Також в дилерському центрі «Альтра Авто» клієнти можуть придбати фірмові аксесуари Mitsubishi.