Автосалон Ауди Центр Киев Юг

Про автосалон
Про автосалон Ауди Центр Киев Юг
Враховуючи те, що «Ауді Центр Київ Юг» — це офіційний представник Audi в Україні. Ми без перебільшення можемо гарантувати висококонкурентну якість наданих послуг різного спектру. Придбання транспортно...

Враховуючи те, що «Ауді Центр Київ Юг» — це офіційний представник Audi в Україні. Ми без перебільшення можемо гарантувати висококонкурентну якість наданих послуг різного спектру. Придбання транспортного засобу в нашому автосалоні передбачає замовлення базового пакету послуг. В залежності від потреб кожного окремого клієнта йому можуть бути запропоновані додаткові послуги, які спрямовані на забезпечення комфортних умов експлуатації автомобіля Audi. 

 
«Ауді Центр Київ Юг» – це найсучасніший концептуальний комплекс преміум-класу на території України.
 
Наша компанія, стрімко розвивається і відповідає найсучаснішим вимогам до представників офіційної світової дилерської мережі Audi. Ми пропонуємо комплексні послуги направлені на допомогу в придбанні та обслуговуванні автомобілів, якість, престижність і статусність яких признана у всьому світі, якість на рівні Audi TOP-сервіс. Фахівці нашого Audi центру зосереджено працюють над тим, щоб клієнти отримували гідного рівня послуги і почували себе комфортно в межах функціонального і різностороннього комплексу «Ауді Центр Київ Юг». 
 
Завітавши в наш автосалон Ви зможете оцінити рівень сервісу та багатство асортиментного ряду автомобілів преміум-сегменту. Менеджери відділу продаж запропонують консультаційний супровід в відповідальній процедурі вибору автомобілю Audi. Ви отримаєте відповіді на свої запитання щодо варіантів комплектації, дизайну та технічних характеристик автомобілів, що приглянулися. При бажанні можете персонально замовити комплектацію обраного авто від заводу виробника Audi AG. 
 
Наша станція технічного обслуговування автомобілів Audi по праву вважається однією з найсучасніших в Києві та Україні, ми завжди намагаємося виправдати бажання клієнтів та запропонувати їм висококласний сервіс. В перелік послуг СТО «Ауді Центр Київ Юг» входить комплекс заходів щодо ремонту, гарантійного та технічного обслуговування транспортних засобів Audi. Обладнання, робочі інструменти та організація внутрішнього простору приміщення СТО відповідає найвищим стандартам якості та дозволяє забезпечити професійне виконання робіт фахівцям своєї справи, що працюють на станції сервісного обслуговування. Всі співробітники станції технічного обслуговування проходять постійні атестації та кваліфікаційні іспити від заводу виробника Audi AG. 
Вас дратує очікування? Ми Вас чудово розуміємо і тому для Вашого комфорту пропонуємо провести вільний час в комфортному залі очікування «Ауді Центр Київ Юг». Приємний дизайн приміщення, зручні меблі, дружелюбна атмосфера сприяють непомітному зняттю напруги очікування авто, що обслуговується в сервісному центрі. З чашкою ароматної кави в руці Ви можете переглядати телепередачі чи скористатися доступом до Wi-Fi мережі. Якщо Вас супроводжує син чи донька не хвилюйтесь про те, чим зайняти малечу — спеціально облаштований дитячий куточок не дасть сумувати дітворі. 
 
Ласкаво просимо в світ інновацій автомобільного ринку міжнародного рівня! Світ, де панує вишуканість, експансивність та спортивний драйв з невмирущою жагою швидкості. Персонал «Ауді Центр Київ Юг» завжди готовий дивувати привабливими пропозиціями, толерантністю і гостинністю. 
 
«Ауді Центр Київ Юг» – Ваш найближчий офіційний дилер Audi в Києві. 
 
Завітайте до нас на Дніпровську набережну, 16В !