Автосалон ВИК ПАРТНЕР Renault

Про автосалон
Про автосалон ВИК ПАРТНЕР Renault
«Вік Партнер» є офіційним дилером з продажу та обслуговування автомобілів Renault у Рівному та Рівненській області. Ми знаходимось на території автомобільного містечка Автоград на вулиці Пухова, 85. ...

«Вік Партнер» є офіційним дилером з продажу та обслуговування автомобілів Renault у Рівному та Рівненській області. Ми знаходимось на території автомобільного містечка Автоград на вулиці Пухова, 85.

Автосалон Рено "Автоград" у м. Рівне

Автоцентр Renault було відкрито у червні 2007 року. За п'ять років роботи автоцентру щасливими власниками Renault стало більше 1000 рівнян.

Торгова зала автоцентра Рено у Рівному

В автосалоні ви можете оглянути весь модельний ряд автомобілів Renault, записатись на тест-драйв Renault у Рівному, замовити автомобіль бажаної комплектації, кольору, а також аксесуари, які підкреслять унікальність вашого Renault та зроблять автомобіль ще більш комфортним в експлуатації. У цьому допоможуть наші менеджери з продажу: нададуть кваліфіковану та професійну консультацію, яка допоможе вам визначитися з вибором автомобіля, обрати додаткове обладнання, запропонують найвигідніші умови фінансування та страхування.

Виставкова зала автоцентра Рено м. Рівне

Більше того, ви можете скористатись спеціальною кредитною програмою Renault Finance, яка передбачає прозорі та вигідні умови для реалізації вашої мрії. Дізнайтесь більше про кредитні пропозиції у рубриці Renault Finance.

Автоцентр Renault у Рівному пропонує усі види сервісних послуг, починаючи від мийки автомобіля і закінчуючи ремонтом різної складності. Ви можете довірити цю важливу роботу нашим сертифікованим майстрам, які постійно підвищують свою кваліфікацію на навчальних базах імпортера, компанії Рено Україна.