Автосалон Автоком Запорожье

Про автосалон
Про автосалон Автоком Запорожье
ТОВ "Техноцентр "Навігатор"є офіційним дилером KIA MOTORS в Запоріжжі. На автомобільному ринку Запоріжжя ми представляємо можливість придбати якісні та надійні автомобілі. Останнім часом, продажі а...

ТОВ "Техноцентр "Навігатор"є офіційним дилером KIA MOTORS в Запоріжжі. На автомобільному ринку Запоріжжя ми представляємо можливість придбати якісні та надійні автомобілі.

Останнім часом, продажі автомобілів KIA в усьому світі стрімко ростуть. В Україні на сьогоднішній день компанія має свої представництва в 25 містах.

Серед вимог, які «KIA Motors» висуває до своїх представників, на першому місці фінансова стабільність і достатню кількість закупівель автомобілів і запчастин, а також можливість представляти на регіональному ринку весь модельний ряд компанії.

Також у представника повинні бути автосалон і сервісна станція, фахівці якої зможуть забезпечити повноцінне гарантійне та сервісне обслуговування автомобілів.

У запорізькому регіоні всім цим вимогам відповідає ТОВ "Техноцентр "Навігатор". Компанія є офіційним дилером KIA Motors в нашому місті і сертифікована за стандартами KIA. Її успішну діяльність з продажу та обслуговування автомобілів KIA забезпечує виставковий салон "Автоком", дві СТО, кваліфікований персонал і постійна наявність всіх основних моделей.

Разом з тим, в залежності від запитів і побажань клієнта, модель потрібної комплектації і кольору в лічені дні доставляється з блізлежайшіх складу мережі ТОВ "Фалькон-Авто" - офіційного імпортера KIA в Україні.