Автосалон Автотрейдинг-Харьков SEAT

Про автосалон
Про автосалон Автотрейдинг-Харьков SEAT
Компанія «Автотрейдінг-Харків» розпочала свою діяльність на автомобільному ринку Харкова в 2006 році. На території автоцентру розташовані представники банків, страхових і лізингових компаній, с...

Компанія «Автотрейдінг-Харків» розпочала свою діяльність на автомобільному ринку Харкова в 2006 році.

Автосалон Сеат "Автотрейдінг-Харків"

На території автоцентру розташовані представники банків, страхових і лізингових компаній, станція технічного обслуговування, відділ запасних частин та додаткового обладнання.

У Автоцентрі представлений повний модельний ряд легкових автомобілів марки SEAT. Покупці мають можливість отримати кваліфіковану консультацію менеджерів салону, представників банків та страхових компаній і здійснити тест-драйв вподобаної моделі.

Сервісна станція компанії укомплектована сучасним професійним обладнанням, сертифікованим виробником SEAT., яке пройшло державну сертифікацію, і є однією з найсучасніших станцій у Харкові. Пропускна здатність сервісної станції дозволяє обслужити 90 автомобілів на добу.

Колектив Автоцентру, який нараховує більше ста п'ятдесяти співробітників, завжди радий допомогти Вам у придбанні автомобілів марки SEAT і надати професійне сервісне обслуговування в подальшій експлуатації нового автомобіля!

Компанія «Автотрейдінг-Харків» входить до «Автотрейдінг Атолл груп» - керуючу компанію автомобільного субхолдингу, основними напрямками діяльності якого є дистрибуція і післяпродажне обслуговування автомобілів провідних автомобільних марок.

«Автотрейдінг Атолл груп» є одним з підприємств Групи компаній Атолл Холдинг, яка входить до трійки гравців українського автомобільного ринку.