Автосалон Автоцентр КИА

Про автосалон
Про автосалон Автоцентр КИА
«АВТОЦЕНТР КІА» - офіційний дилер ТОВ «Фалькон-АВТО», по автомобілях KIA в Одеській області. Концептуальний центр успішно працює з 2007 року і здійснює свою роботу в трьох напрямках: продаж автомобілі...

«АВТОЦЕНТР КІА» - офіційний дилер ТОВ «Фалькон-АВТО», по автомобілях KIA в Одеській області. Концептуальний центр успішно працює з 2007 року і здійснює свою роботу в трьох напрямках: продаж автомобілів, їх гарантійне та після гарантійне обслуговування, а також продаж оригінальних запасних частин та аксесуарів.

«АВТОЦЕНТР КІА» в Одесі

В даний час модельний ряд KIA в нашому автоцентрі, налічує 11 моделей - Carens, новий Cerato, Cerato Koup, Ceed (три типи кузова), Mohave, Picanto, Rio (два типи кузовів), Sorento, Soul, новий Venga та абсолютно Новий Sportage. Виключно висока якість продукції - ключова складова філософії бренду KIA.

Виставкова зала «АВТОЦЕНТР КІА» в Одессе

Гарантійний термін обслуговування автомбілей KIA. які продаються в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО», складає 5 років, такий крок з боку дистриб'ютора є подвержденіем лояльності до клієнтів та впевненості у високій якості продукту «АВТОЦЕНТР КІА» оснащений найсучаснішим обладнанням, необхідним для надання повного спектру послуг з продажу, обслуговування і ремонту автомобілів KIA.

Модельний ряд автосалону «АВТОЦЕНТР КІА»

Спеціалісти сервісного центру проходять щорічне навчання і атестацію в навчальному центрі KIA MOTORS. В основі концепції нашої компанії - орієнтований на клієнта професійний сервіс. Точна діагностика проблеми, з якою стикаються клієнти і гарантія, що ремонт автомобілів, в сервісному центрі буде відповідати оптимальному співвідношенню «ціни-якості-термінів» - це невід'ємне правило всіх співробітників автоцентр.