Автосалон Автоцентр Уманьский

Про автосалон
Про автосалон Автоцентр Уманьский
Філія «Автоцентр Уманський» створений у квітні 2008 року і є підрозділом лідера автомобільного ринку України - Корпорації УкрАВТО. Історія компанії почалася з 1975 року по створенню Черкаського...

Філія «Автоцентр Уманський» створений у квітні 2008 року і є підрозділом лідера автомобільного ринку України - Корпорації УкрАВТО.

«Автоцентр Уманський» в Черкасах

Історія компанії почалася з 1975 року по створенню Черкаського обласного орендного підприємства «Автосервіс».
Філія «Автоцентр Уманський» має статус офіційного представника автомобілів таких брендів як: Opel, Chevrolet, LADA, Chery і ЗАЗ. А також представляє комерційну техніку торгових марок ТАТА, JAC і I-VAN.

Наше підприємство забезпечує повний цикл автосервісних послуг: встановлення додаткового обладнання, гарантія, технічне обслуговування та ремонт, продаж оригінальних запасних частин, матеріалів та аксесуарів, кредитування та страхування.

У Філії «Автоцентр Уманський» Вас завжди зустрінуть кваліфіковані консультанти з обслуговування, страхування, кредитування автомобілів.

Склад автомобілів знаходиться безпосередньо на території Філії «Автоцентр Уманський». Тому у нас Ви завжди зможете побачити весь модельний ряд автомобілів, які Вас цікавлять.