Автосалон Автовинд

Про автосалон
Про автосалон Автовинд
Офіційний дилер Toyota в Луганському регіоні - компанія Тойота Центр Луганськ «Автовінд» розпочав свою роботу 18 вересня 2007 року. Вже четвертий рік ми працюємо і надаємо нашим клієнтам сервіс та авт...

Офіційний дилер Toyota в Луганському регіоні - компанія Тойота Центр Луганськ «Автовінд» розпочав свою роботу 18 вересня 2007 року. Вже четвертий рік ми працюємо і надаємо нашим клієнтам сервіс та автомобілі марки Toyota. На сьогоднішній день понад 2000 тис. жителів Луганського регіону можуть насолоджуватися якістю і комфортом Toyota.

Тойота Центр Луганськ «Автовінд»

Сьогодні наш центр являє собою сучасний комплекс, з клієнтською зоною площею 350 м.кв. і зоною сервісу - 1300 м.кв. Тойота Центр Луганськ виконаний відповідно до нової концепції оформлення автосалонів Toyota. У ньому особливу увагу приділено зоні відпочинку клієнтів, яка включає в себе комп'ютери з постійним доступом в Internet, кава-бар. В основі нової концепції оформлення салону лежить принцип «Customer First» («Клієнт - перш за все»).

Основне завдання: не тільки представити весь модельний ряд автомобілів Toyota, який продається в Україні, а й забезпечити кожному гостю максимальний комфорт і зручність, щоб кожне відвідування салону приносило задоволення. Характерними рисами нової концепції є гостинність, відкритість, готовність консультантів надати повну інформацію по будь-якого питання і допомогти у виборі моделі.

Відвідавши нас, Ви зможете отримати ряд послуг, пов'язаних з купівлею та технічним обслуговуванням автомобіля, тобто в одному місці можливо:

  • купити новий автомобіль;
  • оформити кредит на автомобіль;
  • застрахувати автомобіль;
  • оформити реєстрацію в ДАІ;
  • отримати гарантійне та післягарантійне обслуговування;
  • здійснити технічне обслуговування та ремонт автомобіля;
  • підібрати автомобільні аксесуари та оригінальні запасні частини;
  • протестувати будь-яку модель Toyota тест-драйв.

Ми сподіваємося, що, відвідавши салон і сервіс компанії Тойота Центр Луганськ «Автовінд», Ви зможете не тільки заощадити час, але і відчуєте комфорт і турботу, яку Toyota дарує всім своїм клієнтам.