Автосалон Макфорт

Про автосалон
Про автосалон Макфорт
ТОВ «Макфорт» є єдиним офіційним дилером HONDA в місті Запоріжжя та Запорізької області, і являє собою сучасний центр з продажу автомобілів, аксесуарів і запасних частин, а також сервісного і гарантій...

ТОВ «Макфорт» є єдиним офіційним дилером HONDA в місті Запоріжжя та Запорізької області, і являє собою сучасний центр з продажу автомобілів, аксесуарів і запасних частин, а також сервісного і гарантійного обслуговування автомобілів Honda.

Автосалон Хонда «Макфорт» у Запоріжжі

Наша компанія існує з 1998 року. На початку 2004 року був відкритий автосалон з реалізації автомобілів Honda. Повноваження офіційного дилера «Honda Motor Co., Ltd» компанія «Макфорт» отримала в серпні 2004 року , а в кінці 2007 року відкрила власний Сервісний центр «Honda», який включає:

  • станцію технічного обслуговування автомобілів;
  • центр відновлення автомобілів (рихтування, фарбування);
  • відділ з реалізації оригінальних запасних частин і аксесуарів;
  • відділ гарантійного обслуговування автомобілів.

Сервісний центр «Honda» розташований на мальовничому березі річки Дніпро і обладнаний всім необхідним для комфортного перебування клієнтів. Розташувавшись в гостьовій ложі, клієнт безпосередньо може спостерігати, як проводиться обслуговування його автомобіля. Сьогодні наше підприємство пропонує практично весь модельний ряд HONDA, в який входять автомобілі від малого до представницького класу і класу позашляховиків. Клієнти автосалону можуть випробувати вподобану модель за допомогою тест-драйву.

Головним завданням ТОВ «Макфорт» є повне задоволення всіх потреб клієнтів, починаючи від вибору і покупки автомобіля, і закінчуючи високоякісним сервісним обслуговуванням. Для нашої компанії велика честь представляти інтереси «Honda Motor Co., Ltd» в нашому регіоні. Щиро сподіваємося в недалекому майбутньому бачити Вас серед наших постійних клієнтів.