Автосалон МираКС

Про автосалон
Про автосалон МираКС
Автосалон «Міракс» утворився в 2002 році, на сьогоднішній день є одним з найбільш динамічно розвиваються автомобільних центрів і тюнінг - ательє Запоріжжя. Автосалон «Міракс» має статус офіційн...

Автосалон «Міракс» утворився в 2002 році, на сьогоднішній день є одним з найбільш динамічно розвиваються автомобільних центрів і тюнінг - ательє Запоріжжя.

Автосалон Джилі, Саманд «МіраКС» у Запоріжжі

Автосалон «Міракс» має статус офіційного дилера автомобілів GEELY, SAMAND, займається продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів і мототехніки.

Ми трепетно ​​ставимося до клієнтів, і робимо все для того, щоб звернення в наш автосервіс, стало для Вас приємною турботою про власний автомобіль. Ви можете відпочити: подивитися телевізор, випити чашечку кави, спостерігаючи за своїм автомобілем через панорамне скло. На станції працюють тільки справжні професіонали, які люблять свою справу і знають про ремонт автомобілів GEELY, SAMAND абсолютно все.

Сервісний центр "Міракс" пропонує власникам автомобілів GEELY, SAMAND повний спектр послуг в області сервісного обслуговування на найвищому рівні у відповідність зі строгими європейськими стандартами.

Сервісне обслуговування "Міракс", з використанням оригінальних запасних частин гарантує вашому автомобілю довгу і надійну роботу, а кваліфікація співробітників сервісного центру "Міракс" підтверджується відповідними фірмовими сертифікатами. Філософія нашого успіху - це довіра з боку клієнтів, наша порядність і старанність, а також якісний сервіс.