Автосалон Прайм Кар

Про автосалон
Про автосалон Прайм Кар
Компанія «Прайм Кар» є офіційним дилером марки Nissan в Луганській області з 27 листопада 2008 року, дати підписання дилерської угоди. Будівництво нового центру почалося в січні 2008 року і зав...

Компанія «Прайм Кар» є офіційним дилером марки Nissan в Луганській області з 27 листопада 2008 року, дати підписання дилерської угоди.

Автосалон Ніссан «Прайм Кар» у Луганську

Будівництво нового центру почалося в січні 2008 року і завершилося в березні цього року. Центр виконаний у повній відповідності з корпоративними стандартами Nissan, прийнятими в усьому світі.

«Прайм Кар» входить до Групи компаній «Східні ресурси», фахівці якого володіють багаторічним досвідом продажу, ремонту та обслуговування автомобілів. Загальна площа дилерського центру Nissan в Луганську становить 3600 кв.м., на якій розташовуються шоу-рум, ремонтна зона (10 постів для сервісних і ремонтних робіт, 2 пости експрес сервісу, 6 постів підготовки до фарбування і рихтування, фарбувальна камера і стенд відновлення геометрії кузова автомобіля), 2 мийки, склад запасних частин, склад нових автомобілів, майданчики для зберігання автомобілів, що перебувають у ремонті, майданчик для паркування клієнтських машин, кафе, а також допоміжні зони і приміщення. Площа демонстраційного залу, рівна 500 кв.м., дозволяє представити повний модельний ряд автомобілів Nissan.

Дилерський центр «Прайм Кар» буде здійснювати продаж нових автомобілів Nissan, оригінальних запчастин і аксесуарів до них, повне технічне обслуговування та ремонт, а також запропонує широкий спектр додаткових послуг, таких як кредит від Nissan Finance, trade-in, комісійний продаж, страхування автомобілів, встановлення додаткового обладнання та аксесуарів. Клієнти центру зможуть здійснити тест-драйв автомобілів Nissan. Для зручності клієнтів передбачений майданчик для паркування клієнтських автомобілів площею 3000 кв.м.