Автосалон Ровно-Авто

Про автосалон
Про автосалон Ровно-Авто
ПАТ "Рівне-Авто" - це організація, створена більш ніж 30 років тому, яка займається автомобілями та запасними частинами, а так само надає послуги сервісного обслуговування легкових та вантажних автомо...

ПАТ "Рівне-Авто" - це організація, створена більш ніж 30 років тому, яка займається автомобілями та запасними частинами, а так само надає послуги сервісного обслуговування легкових та вантажних автомобілів усіх марок.

Компанія „Рівне-Авто”

Основні переваги ПАТ "Рівне-Авто":

  • Представляє автомобілі таких брендів, як: Opel, Chevrolet, Niva Chevrolet, Daewoo, ЗАЗ, ВАЗ, ЛАДА, КІА, Chery, а так само сучасні вантажні автомобілі ТАТА і JAC (Джак), автобуси I-VAN (Ай-вен).
  • Всі автомобілі представлені широким модельним рядом.
  • Сервісні послуги надаються на сучасному обладнанні з використанням новітніх комп'ютерних технологій. На підприємстві проводиться гарантійне, послегарнтійное і сервісне технічне обслуговування, гарантійні та комерційні ремонти автомобілів. У сучасних цехах пропонуються роботи по рихтуванню, фарбуванню автомобілів, встановленню додаткового обладнання, автосигналізації, центральних замків. Проводиться антикорозійна обробка.

У складі-магазині в наявності і під замовлення Ви можете отримати оригінальні сертифіковані запасні частини. Представлено всі торгові марки вітчизняних та закордонних виробників.

Постійно розростається торгова мережа в місті і по Рівненській області. Активно діють філії в м. Дубно, Сарнах.
Всі сучасні моделі представлені в автосалонах, які знаходяться за адресою: м. Рівне, вул.Київська, 110 А і новому автосалоні по вул. Відінській, 9 А.
Діють програми лояльності для клієнтів, надаються дисконтні картки.