Автосалон ТехноКонтракт Mercedes-Benz

Про автосалон
Про автосалон ТехноКонтракт Mercedes-Benz
Товариство з обмеженою відповідальністю «Техноконтракт» засновано в 1998 році, почав свою діяльність з поставки запчастин на японські і корейські автомобілі. На сьогоднішній день підприємство в...

Товариство з обмеженою відповідальністю «Техноконтракт» засновано в 1998 році, почав свою діяльність з поставки запчастин на японські і корейські автомобілі.

Автосалон Мерседес "Техноконтракт" у Миколаєві

На сьогоднішній день підприємство включає в себе оптово-роздрібний магазин оригінальних автозапчастин, станцію гарантійного і технічного обслуговування, авто мийку, готель і автомобільний салон. З серпня 2004 року, ТОВ «Техноконтракт» є офіційним дилером компанії «АвтоКапітал», генерального представництва Даймлер АГ в Україні з продажу автомобілів Mercedes-Benz.

Наші консультанти із задоволенням допоможуть Вам вибрати саме Ваш автомобіль з оптимальним набором бажаних опцій і переваг. Також у нас Ви можете отримати детальну інформацію про авто кредитуванні і страхуванні авто. Наші співробітники допоможуть Вам вибрати оптимальні умови з придбання автомобіля в кредит, і страхуванню Вашого автомобіляДля наших постійних клієнтів існує система спеціальних вигідних умов при покупці наступного автомобіля.