Автосалон Тойота Центр Николаев КиТ-Т

Про автосалон
Про автосалон Тойота Центр Николаев КиТ-Т
Тойота Центр Миколаїв «Кіт-Т» - офіційний дилер Тойота в Україні, є сучасним 3S-концептуальним (Sale - продажу, Service - сервіс, Spareparts - запчастини) автомобільним центром Тойота у Миколаєві, яки...

Тойота Центр Миколаїв «Кіт-Т» - офіційний дилер Тойота в Україні, є сучасним 3S-концептуальним (Sale - продажу, Service - сервіс, Spareparts - запчастини) автомобільним центром Тойота у Миколаєві, який відповідає всім високим корпоративним стандартам Toyota.

У салоні представлений повний модельний ряд автомобілів марки Toyota. На території дилерського центру розташовані станція технічного обслуговування, що надає послуги з гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів, а також широка база оригінальних запасних частин та аксесуарів, малярський ділянку, ділянку кузовних робіт, автомобільна мийка, склад запасних частин.

Купуючи автомобіль в нашому дилерському центрі «Тойота Центр Миколаїв», Ви отримаєте наступні переваги:

легальність і чесність угоди;

автомобілі японської якості;

заводська гарантія, яка діє 3 роки або 100 тис. км пробігу;

ремонт автомобілів за стандартами Toyota;

офіційна сервісна історія;

служба допомоги в дорозі Toyota Assistance;

унікальна клієнтська служба;

великий вибір оригінальних запасних частин;

кредитні програми;

можливість тест-драйву всього модельного ряду.

Офіційний дилерський центр Тойота Центр Миколаїв «Кіт-Т» надасть Вам можливість отримати справжню насолоду від володіння автомобілями марки Toyota, починаючи з моменту їх придбання і до моменту їх подальшої продажі.Ми цінуємо кожного клієнта і щодня строго дотримуємося основного правила - «Клієнт - перш за все».

Особисто для Вас це означає, що кожного разу, сідаючи в крісло водія автомобіля марки Toyota і запускаючи двигун, Ви будете почувати себе повністю впевненими, знаючи, що автомобіль, за кермом якого Ви сидите, спроектовано та виготовлено згідно з найвищими нормативами контролю якості та надійності. Для компанії «Тойота» якість - це не обіцянка, а стиль життя! Ми будемо раді бачити Вас в нашому дилерському центрі і готові обговорити всі Ваші запитання.