Автосалон Закарпат-Авто Skoda

Про автосалон
Про автосалон Закарпат-Авто Skoda
Компанія «Закарпат-Авто» розпочала свою роботу на українському автомобільному ринку і була зареєстрована 30 травня 2002 року. На сьогоднішній день, ТОВ «Закарпат-Авто» є однією з найпрестижніших компа...

Компанія «Закарпат-Авто» розпочала свою роботу на українському автомобільному ринку і була зареєстрована 30 травня 2002 року. На сьогоднішній день, ТОВ «Закарпат-Авто» є однією з найпрестижніших компаній, яка спеціалізується з продажу нових автомобілів світових брендів: SEAT, MITSUBISHI, SKODA і LADA, а також є сервіс-партнером AUDI на Закарпатті.

Автосалон Шкода "Закарпат-Авто" в Мукачево

Компанія пропонує кредитні послуги з рядом надійних банківських структур на вибір клієнта, що особливо важливо в умовах постійного ускладнення системи кредитування. Сервіс найвищого рівня та індивідуальний підхід до кожного клієнта це - візитна картка ТОВ « Закарпат- Авто»!

Станція технічного обслуговування, оснащена новітнім обладнанням, що дозволяє надавати послуги будь-якої складності з ремонту автомобілів. Гарантійне, діагностичне та технічне обслуговування в авторизованому сервісному центрі здійснюється у відповідності з високими стандартами імпортерів.

Персональний сервіс - менеджер надасть консультаційні послуги та позбавить Вас проблем, пов'язаних з обслуговуванням авто від етапу подання замовлення до кінцевого етапу його виконання.

Відділ запасних частин - невід'ємна частина СТО. Його працівники здійснюють продаж запасних частин, автомобільних аксесуарів та автокосметики. У разі необхідності менеджери організують замовлення та доставку відсутніх на складі запасних частин у найкоротший термін.

Ми впевнені в якості наших послуг і тому даємо гарантію 6 місяців на всі виконані роботи. Наш досвід та стрімкий розвиток компанії, свідчать про наявність професійної команди, яка працює для задоволення кожного клієнта!