Автосалон SUZUKI АВТОМИР

Об автосалоне
Об автосалоне SUZUKI АВТОМИР
Офіційним імпортером і дистриб'ютором автомобілів і мототехніки Suzuki в Україні є компанія "АВТО Інтернешнл". Вже понад 18 років компанія представляє японських автовиробників на українському рин...

Офіційним імпортером і дистриб'ютором автомобілів і мототехніки Suzuki в Україні є компанія "АВТО Інтернешнл".


Вже понад 18 років компанія представляє японських автовиробників на українському ринку. За цей період ми отримали величезний досвід роботи, зуміли завоювати заслужено високу репутацію і стали однією з найбільших і успішних автомобільних компаній в Україні.


Бренд Suzuki є одним з наймолодших з офіційно представлених на нашому ринку-з січня 2000 року. Рішення Suzuki Motor Corporation довірити нам просування своєї марки в Україні було прийнято в результаті суворої оцінки підприємства в умовах жорсткої конкуренції. І ми намагаємося виправдати довіру.


У 2000 році був побудований новий спеціалізований комплекс в Києві, який визнаний самим технічно оснащеним і професійним в Україні. Високий рівень підготовки персоналу відзначений як іноземними, так і українськими фахівцями. Кваліфіковані фахівці підприємства мають великий досвід гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів. Високий рівень підготовки сервісного персоналу підтверджений сертифікатами і дипломами, отриманими на міжнародних змаганнях.


Сьогодні "АВТО Інтернешнл" є не просто компанією з продажу та обслуговування автомобілів, а й суб'єктом соціально-економічної діяльності в Україні, роблячи внесок у розвиток нашої економіки, підтримуючи розвиток офіційного автобізнесу і здорової конкуренції, допомагаючи державним організаціям, займаючись спонсорством і меценатством.


Нам довірили краще, тому Ви можете бути впевнені в успіху і плідності нашої співпраці.
Ви будете задоволені!