Автосалон ТерКо Авто

Про автосалон
Про автосалон ТерКо Авто
ТОВ «ТЕРКО АВТО» є одним з лідерів автомобільного ринку Тернопільської обл. На сьогодні компанія пропонує своїм клієнтам фірмову програму «GEELY Фінанс», в рамках якої діє кредитна біржа з ​​десятком ...

ТОВ «ТЕРКО АВТО» є одним з лідерів автомобільного ринку Тернопільської обл. На сьогодні компанія пропонує своїм клієнтам фірмову програму «GEELY Фінанс», в рамках якої діє кредитна біржа з ​​десятком кредитних програм від надійних банків-партнерів. Пакет кредитних пропозицій постійно розширюється і поліпшується.

Банки-партнери:

 • ПАТ "АБ Південний"
 • ПАТ "Альфа-Банк"
 • ПАТ "Всеукраїнський Банк Розвитку"
 • ПАТ "Дельта Банк"
 • ПАТ "Кредобанк"
 • ПАТ "Ощадбанк"
 • ПАТ "ПроКредит Банк"
 • ПАТ "Укрсоцбанк"
 • ПАТ "Юнекс Банк"
 • ПАТ «Банк« Київська Русь »
 • ПАТ «ТАСкомбанк»
 • ПАТ КБ "Правекс-Банк"

Результатом співпраці з провідними банками-партнерами є одні з кращих умов на ринку автокредитування, що задовольняють запити самого вимогливого клієнта. У автоцентру Geely ТОВ «ТЕРКО АВТО» можна підібрати умови, які підходять кожному клієнту. Адже банки-партнери пропонують програми кредитування, що передбачають перший внесок від 10% * або тривалий період кредитування до 8 років. * Також є програми передбачають відсутність щомісячних комісій та інші вигоди, серед яких:

- Перший внесок від 10%; *
- Термін - до 8 років; *
- Наявність кредитних програм без комісій; *
- Конкурентні ринкові ставки; *
- Відсутність додаткових платежів. *

Завдяки фірмовій програмі «Geely Фінанс» і кредитну біржу клієнти ТОВ «ТЕРКО АВТО» отримують ряд переваг, з якими покупка автомобіля перетворюється в свято.
Схема роботи кредитної біржі проста: клієнт приходить в автоцентр Geely ТОВ «ТЕРКО АВТО» з мінімальним пакетом документів і залишає заявку на кредит у фінансового менеджера. Менеджер вносить дані про клієнта в систему, яка автоматично розсилає заявку в кілька банків. Після розгляду банками заявки, клієнту надається інформація про банки, які дали позитивну відповідь.
Завдяки кредитній біржі клієнт отримує ряд переваг:
• З'являється вибір між низкою банків, які зацікавлені у видачі кредиту. Клієнт може вибрати банк, який запропонує найкращі умови, які відповідають очікуванням покупця.
• Заявку клієнта розглядає велику кількість банків, що максимізує ймовірність позитивного рішення щодо надання кредиту. Особливо це актуально в тих випадках, коли кредитна історія у клієнта не дуже хороша.
• Ще одна важлива перевага кредитної біржі - зручність. Клієнту не потрібно їздити по різних банках, з'ясовуючи які з них кредитують покупку авто, розбиратися в умовах і т.д. Всі ці питання вже вирішені Групою компаній «АІС», яка створивши програму «Geely Фінанс», налагодила партнерські відносини з банками на вигідних для клієнта умовах. Завдяки «Geely Фінанс» клієнт приходить в одне місце - автоцентр Geely ТОВ «ТЕРКО АВТО», де вирішуються всі питання щодо отримання кредиту. Додаткові плюси - тут же можна пройти тест-драйв, особисто оцінити вподобаний автомобіль, а також вирішити питання з придбання страхового поліса.

Отримати консультацію по фірмовій програмі «Geely Фінанс» і кредитну біржу, можна у менеджера з фінансових продуктів в автосалоні ТОВ «ТЕРКО АВТО».

А поєднавши покупку автомобіля Geely в кредит з програмою трейд-ін - Ви отримаєте фантастичну можливість придбання нового автомобіля без необхідності будь-яких грошових вкладень.

 

Запрошуємо в ТОВ «ТЕРКО АВТО» на тест-драйв автомобілів Geely і дізнатися більше про покупку автомобіля в кредит!

 

* Розмір початкового внеску, процентної ставки, а також термін кредитування залежить від обраної кредитної програми, яка діє на момент покупки автомобіля. Більш детальні умови кредитування дізнавайтеся у менеджерів автосалону.