Автосалон Винниччина-Авто

Про автосалон
Про автосалон Винниччина-Авто
«Вінничина -Авто» - офіційний дилер ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» автомобілів KIA в Вінницький області. Концептуальний центр успішно працює з 1975 року і здійснює свою роботу в трьох напрямках: продаж автомобілі...

«Вінничина -Авто» - офіційний дилер ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» автомобілів KIA в Вінницький області. Концептуальний центр успішно працює з 1975 року і здійснює свою роботу в трьох напрямках: продаж автомобілів, їх гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також продаж оригінальних запасних частин і аксесуарівМи готові задовольнити запити найвимогливіших клієнтів і пропонуємо найширшу оновлену модельну гамму. Приголомшливі концептуальні автомобілі - це погляд KIA в майбутнє вже сьогодні!

Сучасний дизайн і велика кількість нових технологій, застосованих при розробці останніх моделей KIA повністю змінюють погляди що склалося на керування автомобілем. Це не просто слова - KIA робить все, щоб водіння дійсно стало задоволенням. Свіжий вигляд останніх моделей KIA і адаптація сучасних технологій навіть до масових автомобілів змусили весь світ застигнути в здивуванні. Гарантійний термін обслуговування автомобілів KIA, які продаються в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО», складає 5 років, такий крок з боку дистриб’ютора є підтвердженням лояльності до клієнтів та впевненості у високій якості продукту.

«Вінниччина-Авто» оснащений найсучаснішим обладнанням, необхідним для надання повного спектру послуг з продажу, обслуговування і ремонту автомобілів KIA. Спеціалісти сервісного центру проходять щорічне навчання і атестацію в навчальному центрі KIA MOTORS.

В основі концепції нашої компанії - орієнтований на клієнта професійний сервіс. Точна діагностика проблеми, з якою стикаються клієнти і гарантія, що ремонт автомобіля, в сервісному центрі буде відповідати оптимальному співвідношенню «ціни - якості - термінів» - це невід'ємне правило всіх співробітників автоцентру.