Блокнот
У вашому блокнотіавто

Всього: 315 288

За день: 17 492

Знайдено 3 компанії

Викуп авто по Україні

Автовикуп

Кожен власник авто рано чи пізно приймав рішення про продаж свого залізного коня. Причин для здійснення продажу може бути безліч: відсутність фінансової можливості оплачувати відсотки по автокредиту, бажання змінити застарілу модель на більш сучасний варіант, екстрено виникла потреба у великій грошовій сумі або звичайне ДТП, після якого пошук покупця для транспортного засобу стає вельми проблематичним заходом. Швидким і простим рішенням всіх перерахованих вище завдань стане автовикуп.

Особливості Автовикупа

Автовикуп - стандартна процедура продажу автомобіля, здійснювана в досить стислі терміни (в деяких випадках весь процес, включаючи підписання документів та проведення оцінки стану транспортного засобу може займати не більше 2 годин). Послугу Автовикуп надають спеціальні підприємства, що володіють ліцензією, яка дозволяє вести подібний вид діяльності.

Для того, щоб замовити викуп авто, необхідно зв'язатися з представником компанії по телефону. Після узгодження всіх нюансів співробітник приїде за заздалегідь обумовленою адресою, проведе оцінку стану транспортного засобу та укладе з клієнтом угоду про продаж авто. Послуги оцінювача, а також сама процедура надаються безкоштовно.

Переваги послуги Автовикуп

Іноді власники транспортних засобів сумніваються, чи варто вдаватися до такої послуги, як викуп авто. Відповідь буде однозначною: ТАК, оскільки даний спосіб продажу дає масу переваг у вигляді наступних пунктів:


1. Економія часу. В даному випадку не доведеться витрачати довгий час на пошук покупця, проведення оцінки та переоформлення документів. Фахівці компанії швидко виконають всю необхідну роботу, позбавивши клієнта від зайвих клопотів.

2. Економія коштів. Процес оцінки та діагностики проводиться безкоштовно.

3. Надійність. Угода має цілком законний характер, а грошові кошти надходять на рахунок клієнта відразу ж після продажу. Крім того, в процесі продажу автомобіль надійно захищений від угону.

4. Універсальність. Викупу підлягають автомобілі в будь-якому стані (навіть після серйозних ДТП).

5. Матеріальна вигода. Оскільки процес оцінки проводять професійні оцінювачі, клієнт може отримати до 80% ринкової вартості свого авто.

Фахівці сервісів готові надати клієнтам в усі перераховані вище послуги. Довіривши їм проведення процедури викупу, ви протягом декількох годин позбудетеся від матеріальних проблем, авто, яке не підлягає ремонту після ДТП або застарілої моделі транспортного засобу!

Ми в соціальних мережах
Закрыть