Продати авто в Україні

Швидкий спосіб продати авто в Україні

Додайте безкоштовне оголошення на сайті наших партнерів

Auto.ria.com InfoCar RST.ua Автобазар

Оголошення автоматично з'явиться на Автомото і на сайті-партнері

Кожен автолюбитель рано чи пізно задається питанням як продати машину. В наш час самим популярным, зручним і ефективним способом є інтернет-продаж, адже з появою автомобільних сайтів зникла потреба витрачати свій час на пошуки автомобіля на шумних авторинках. Відзначимо, що кількість пропозицій в інтернеті і зацікавлений людей зазвичай в кілька разів більша.

Головною перевагою інтернет-продажів є той факт, що всього за один день Ваше оголошення зможуть побачити набагато більше людей, ніж на будь-якому авторинку. За кілька хвилин потенційний покупець зможе переглянути пропозиції з усієї України. Вже за тиждень оголошення набирають більше тисячі переглядів. Коли Вам телефонують, цікавляться вашою пропозицією і бажають зустрітися - це буде вже потенційний покупець, адже ніхто не буде їхати з іншого міста, щоб просто подивитися на автомобіль.

Для того, щоб продати авто в Україні необхідно лише правильно оформити форму подачі оголошення, а саме:

  •  вказати стан і технічні характеристики авто, прикріпити фото, а також описати додаткові особливості транспортного засобу;
  •  заповнити контакти продавця (область, місто, телефон).

Рекомендуємо заповнити всі поля форми додавання: чим більше інформації включає Ваше оголошення, тим цікавішим воно буде для потенційного покупця, що, у свою чергу, допоможе швидко продати машину.