Лайфхаки: як заробити на власному авто (крім таксі)

Додано: 19.11.2021

Одна з великих переваг даного способу заробітку, і чому так багато людей до неї прийшли, це можливість стати самим собі босом. Незалежно від того, чи працюєте ви дизайнером-фрілансером або керуєте машиною, ви самі вибираєте години і обсяг роботи. Така гнучкість ідеальна для тих, хто хоче отримати додатковий дохід у вільний час.

Ми згадали це спеціально тому, що в наші дні такий вид заробітку став, ймовірно, найпопулярнішим заняттям, і головна причина в його доступності. Вам не потрібні особливі навички, тільки чиста машина та водійський стаж. Виникає питання: чи є покупка (або модернізація) автомобіля гарною інвестицією, що дозволяє заробити більше грошей?

лайфхаки, як заробити на авто

Очевидно, вам потрібно зважити вартість володіння автомобілем та потенційний дохід, який ви можете отримати. Які існують вакансії водіїв-кур'єрів та якими ще способами ви можете монетизувати використання своїх транспортних засобів? На сайтах з працевлаштування є велика кількість пропозицій знайти роботу водієм зі своїм авто, але ми відповімо і на багато інших питань, щоб краще зрозуміти, чи має сенс купувати машину з метою заробити більше грошей.

1. По-перше, ви можете працювати в службі доставки. Для цього є спеціальні додатки, які можуть надавати можливості різноманітних замовлень, а також, якщо є бажання, то можна закріпитися в одній компанії та отримувати конкретні завдання щодо перевезення товарів.

2. Робота "авто-няні". Часто батьки через щільний графік не мають вільного часу, щоб елементарно забрати своїх дітей зі школи та завезти на секцію. Для цього вони шукають відповідальних виконавців подібних обов'язків, при цьому наявність власної машини є обов'язковою, адже тільки так можна полегшити пересування та певною мірою убезпечити своїх дітей.

3. Здавати автомобіль в оренду. Якщо ви не користуєтеся регулярно автомобілем, можливо, відмінним варіантом стане вам здавати автомобіль тим, хто не має власного. Це можуть бути туристи або люди, які прибули до міста на кілька днів у справах. Але в таких випадках важливо передбачити, щоб машина була у відмінному технічному стані та усунути всі поломки, що можуть перешкодити для комфортного пересування.

4. Зробіть автомобіль рекламним об'єктом. Наприклад, багато компаній готові запропонувати вам гарний гонорар за те, щоб ви розмістили рекламні оголошення у вигляді спеціальних наклейок або банерів на свою машину. Якщо ви часто долаєте великі відстані, більше людей зможуть побачити даний меседж тим ефективнішою буде реклама – відповідно, це може позначитися і на оплаті.

Як бачите, окрім таксі, є велика кількість варіантів заробити гроші на власному автомобілі. Як ми і говорили раніше, вам не потрібно нічого, крім машини в хорошому стані, водійського стажу та посвідчення, ну і звичайно, вільного часу. Відповідально підійдіть до пошуку можливостей та виконання своїх обов'язків – і у вас обов'язково все вийде!