Огляд тест-драйву: Audi A6 2016

Добавлено: 26.10.2017
(4.4)
Дуже приємний у водінні; кидає виклик BMW 5 Серії.
Двигун V6 з наддувом забезпечує швидкий розгін, потужність та економію палива.
Система TDI дизельного двигуна не впливає на експлуатаційні характеристики автомобіля, при цьому витрата палива дорівнює 8,4 л/100 км.
Під час їзди у спортивному режимі, звукоізоляція та комфорт залишаються непорушними.
Інтер'єр високої якості з фантастичними сидіннями – типово для марки Audi.
Більшість опцій з передовими технологіями, включаючи мобільну точку доступу та перегляд Google-карт для навігаційної системи.
Просторі задні сидіння та багажник.
Менш пафосний автомобіль, ніж BMW та Mercedes-Benz.
Вам знадобиться час, щоб звикнути до принципу управління різноманітними системами.
Єдиним способом отримання функцій автоматичного регулювання руля та вентиляції сидінь, являється придбання автомобіля першокласної комплектації «Престиж».

Якщо в двох словах - від перебування в автомобілі Ауді А6, отримують задоволення як водій, так і пасажири. Двигун з наддувом і чудова 8-ступінчаста коробка передач виробляють значну потужність без особливих зусиль. А, надійна система постійного повного приводу Quattro гарантує силу зчеплення коліс з дорогою та сприяє безпеці в зимовий сезон. При цьому, витрата палива на 100 км пробігу дорівнює всього лише 10,69 л. І це лише початок.

Як ми тестували Audi A6 2016

Б/в авто

$3 800 - $26 800

Нові авто

$61 000 - $76 000

Audi А6 перевершує більшість аналогічних за рівнем автомобілів, наділений великою різнобічністю та багатофункціональністю. Він створює бездоганне враження від їзди завдяки керму, яке миттєво реагує на рухи водія, та надійному підвісному пристрою. Цей автомобіль рухається плавно, залишаючи всі нерівності дороги за межами надійної, ізольованої від шумів кабіни. Спокійний та помірний салон створює відчуття, що ви перебуваєте в «тихій гавані». Всередині - дорога та приваблива обстановка, яку доповнюють дуже комфортні та підтримуючі м'які сидіння. Багажник великих розмірів і виконаний зі смаком. Можна з упевненістю сказати, що внутрішнє оформлення автомобіля відповідає вищому класу, хоча в ньому переважає більше діловий стиль, ніж пафосний.

82%

автовласників знову куплять це авто!

  • 90% Дорожні тести
  • 64 % Надійність
  • 82 % Задоволеність водіїв

Ауді A6, також, має в своєму розпорядженні різноманіття новітніх технічних розробок, як наприклад, можливість підключення до зони доступу 4G та сенсорний екран, для швидкого введення пунктів призначення. Елементи управління безліччю систем можуть налякати вас спочатку, але більшістю функцій ви зможете управляти на екрані, за допомогою центрального джойстика на консолі. Для того, щоб звикнути до самого принципу роботи системи вам знадобиться трохи часу. Але, сама по собі, вона логічна та не перевантажена зайвими деталями.

Дизельна версія автомобіля демонструє роботу двигуна V6, потужністю 240 к.с., та виробляє пристойний крутильний момент швидкості обертання. В результаті наших тестів автомобіля Audi А7, який використовує такий же двигун, ми можемо сказати, що він досягає витрати палива 8,4 л/100 км має запас ходу більш ніж 965,6 км. Високопродуктивна версія S6, обладнана 4-літровим двигуном V8, потужністю 450 к.с. - по справжньому швидкісний автомобіль.

В цілому, автомобілем Ауді A6 дуже легко захопитися, так як він об'єднує в собі шик, комфорт, високі експлуатаційні показники та витонченість.

Після редизайну 2012 року, даний автомобіль став більш конкурентоспроможним у своєму класі. Так як попередньому поколінню (2005-2011) не вдалося успішно об'єднати спортивні характеристики та комфорт під час їзди - те, що кожен чекає від німецького седана класу люкс.

Сучасний Audi А6 став більш комфортним та приємним у водінні. Він пропонує покупцеві унікальне поєднання новітніх технологій, як наприклад, супутникова навігація Google Map та вбудована точка доступу Wi-Fi. У той час, як 3-літровий двигун V6 з наддувом і 8-ступенева автоматична трансмісія були запозичені від попередніх поколінь, нові автомобілі базової комплектації мають 4-циліндровий двигун. А любителі дизельних двигунів можуть вибрати TDI.

Зверніть увагу на те, що Audi A7 по суті така ж як і A6, тільки має більш витончену форму кузова та вищу ціну.

Зміни 2016 року для автомобіля Ауді А6, включають новий 2-літровий 4-циліндровий двигун з потужністю 252 к.с., стандартні світлодіодні фари та поліпшену інформаційно-розважальну систему, яка відрізняється об'єднаною точкою доступу та інтернет-зв'язком 4G LTE. Крім цього, газовий двигун V6 тепер виробляє 333 к.с. (тобто на 23 к.с. більше).

Враження від їзди

Комфорт і шумоізоляція: 

А6 характеризується дуже комфортними параметрами під час їзди. На відміну від інших автомобілів Ауді, які ми тестували, він не демонструє жорсткість на низьких швидкостях. Всі рухи знаходяться повністю під вашим контролем, та автомобіль залишається стійким і спокійним по автомагістралі. У салоні виняткова звукоізоляція, з ледь помітним аеродинамічним шумом та приглушеним гудінням двигуна.

Управління: 

А6 привернула нас легкістю в управлінні, та швидкою реакцією керма на рухи водія. Зусилля, необхідне для повороту рульового колеса, також як, і прийомистість, можуть бути відрегульовані за допомогою системи налаштувань автомобіля під назвою «Audi Select». Але ми переконалися лише в незначних перевагах даної системи в порівнянні зі стандартними настройками. На трасі автомобіль тримається стійко, але недостатньо добре слухається керма на граничній швидкості. Проте, ознаки надлишкової поворотності керма, під час маневрів запобігання зіткнень, позбавляли водія впевненості в своїх рухах.

Двигун і коробка передач: 

3-х літровий двигун з наддувом та потужністю 333 к.с. сприяє відмінному розгону. Він поводиться плавно та витончено. Вражаючий витрата палива - 10,7 л/100 км, надшвидкі ходові характеристики, повний привід та просторий, розкішний салон - це все про Ауді А6 2016 року. Цей автомобіль необхідно заправляти тільки високоякісним паливом, що нормально даного класу.

8-ступенева автоматична коробка передач максимально оптимізує показники роботи та витрату палива. Ступені передач розташовані так компактно, що їх переключення практично не помітно.

Використовуваний дизельний двигун (такий же ми випробували в А7), можливо найефективніший, більш жвавий та ненав'язливий серед всіх дизелів, з якими ми коли-небудь стикалися. Крім того, будучи досить потужним, А7 заявив витрату палива 8,4 л/100 км - досить хороший показник для автомобіля таких розмірів. Довгий запас ходу - 909,28 км по комбінованої дорозі і, близько 1287.48 км по автомагістралі - ще один плюс.

Вас може не вразити потужність дизельного двигуна в 240 к.с., але завдяки великому крутильному моменту (колосальні 580 н / м), сила розгону спритно притисне вас до спинки сидіння. Цей двигун забезпечує розгін від 0 до 96, 5 км / год за 6,6 с.

Система старт/стоп відключає двигун при зупинці для того, щоб заощадити паливо та знизити викиди в навколишнє середовище. Мотор повторно запускається з незначною вібрацією, яка може злегка дратувати. Але ви можете відключити систему, якщо вона вас турбує.

Подачу потужності стимулює швидка 8-ступенева автоматична трансмісія. Вона дуже добре підходить дизельному двигуну - один з кращих варіантів сполучення автоматичної трансмісії та дизельного мотору. Двигун виробляє таку хвилю наддуву, що іноді немає необхідності зниження передачі для прискорення автомобіля.

Властивості системи «Типтронік» марки Audi дозволяє вам симулювати ручне перемикання, перемістивши важіль вправо, а потім назад або вперед. Спортивний режим затримує зміну передачі, щоб посилити розгін при частково відкритій дросельній заслінці, хоча це трохи збільшує витрату палива.

Економія коштів, яку ви отримуєте експлуатуючи дизельний двигун, компенсує вартість двигуна, вищу ціну дизельного палива, та необхідність більш частої зміни масла - рекомендовано кожні 8046,72 км. Вам також доведеться час від часу доливати рідину для очищення дизельних вихлопних газів. В іншому випадку автомобіль перестане заводитися. Вартість такої рідини мінімальна.

Система гальмування: 

Будьте впевнені, що гальмівні шляхи, як в суху, так і дощову погоду будуть короткими. Педаль гальмування відчувається жорсткою та добре реагує на рухи водія.

Фари: 

Світло, яке випромінюють яскраві ксенонові фари ближнього світла не досить далеко розсіюються, щоб водій міг адекватно відреагувати на перешкоди в нічний час дня. Однак, фари дальнього виду світять дуже далеко, створюючи прекрасну видимість на дорозі. Чітка світло-тіньова межа, яка відокремлює світлу частину дороги від темної, знижує рівень видимості на звивистих, гірських трасах. Починаючи з 2016 року, світлодіодні фари включені в стандартну комплектацію автомобіля.

Салон Ауді А6

Водійське місце: 

Салон автомобіля комфортний та місткий, хоча низько встановлений дах, робить його трохи тісним, в порівнянні з іншими розкішними седанами. Усередині досить місця в зоні голови та ніг, також, добре продуманий дизайн упору для ніг. Разом з тим, центральна консоль може заважати зручному розміщенню високих водіїв. Телескопічне кермо дуже гнучке, тому ви з легкістю можете налаштувати його під себе. Але це можна зробити тільки вручну. Система автоматичного регулювання опційна, але багато людей, які тестували Audi A6 вважають, що вона повинна бути стандартною за таку ціну.

Комфорт і посадка: 

Передні сидіння зручні та дуже добре підтримують спину. Посадка на передні сидіння ускладнена непружними обмежувачами відкриття дверей. Заднє сидіння комфортне для двох, але на центральній позиції обмежений простір для ніг та голови. Також, високі дверні пороги ускладнюють посадку на задні сидіння.

Панель управління/датчики: 

Складна панель управління - вагомий недолік автомобіля А6. Мультифункціональні прилади управління інформаційно-розважальної системи MMI знаходиться внизу на консолі між сидіннями, і вам доведеться відволікатися від дороги, щоб побачити їх. Меню на чіткому та яскравому екрані, який при необхідності ховається всередину панелі, добре впорядковане. Але для того, щоб вибрати потрібну вам функцію, необхідно виконати кілька дій. Сенсорна панель між сидіннями дозволяє вам переходити по передналаштувань радіо або вводити літери дотиками пальців, для програмування пунктів призначення в системі навігації. Але потрібен час, щоб запрограмувати систему таким чином. Сенсор дуже чутливий до дотиків, тому досить легко випадково змінити передналаштування радіо. А ось система голосового управління працює краще.

А6 відображає вражаючу кількість доступних технологій, за допомогою опційної системи «Audi Connect». З особливою системою передачі інтернет даних в автомобілі, ви будете в курсі новин, прогнозу погоди, нових повідомлень про ситуацію на дорогах, а також, отримаєте точку доступу для WiFi. Деякі з цих функції будуть недоступні під час їзди, адже таким чином ви будете відволікатися від керування. Навігаційні пункти призначення ви зможете знайти, використовуючи пошукову систему Google. Супутникові зображення від Google Maps можуть бути як корисними, так і відволікаючими. Ви зможете переглядати їх на екрані навігації в дорозі.

Внутрішній дизайн та оформлення: 

Для обробки салону Ауді А6 були використані високоякісні матеріали - типово для автомобілів марки Audi. Значна частина поверхонь та дрібних деталей в інтер'єрі салону приємні на дотик іта, добре поєднуються разом. Єдине, що нам не сподобалося - це тверді та скрипучі центральні підлокітники.

Місткість салону та багажний простір: 

Всі відділення для зберігання особистих речей в салоні невеликі, з двоярусним бардачком та неглибокою дворівневою панеллю. Багажник - досить місткий, так як в нього можна вкласти вертикально дві валізи на коліщатках та одну велику спортивну сумку. Задні сидіння складаються, щоб створити ще більше простору для багажу, а відкинувши центральний підлокітник, ви зможете розмістити сумку з лижами. Будьте обережні при навантаженні речей, щоб не вдаритися головою об замок дверцят багажника довгастої форми. Буксирування причепа небажане. У комплекті з автомобілем передбачено тимчасове запасне колесо, розташоване під підлогою багажника.

Безпека

Ремені безпеки: 

Всі сидіння оснащені поясними та плечовими ременями безпеки; крім цього, передні ремені безпеки мають натягувачі та обмежувачі з метою забезпечення кращої безпеки пасажира.

Повітряні подушки безпеки: 

Стандартні бічні подушки забезпечують безпеку пасажирів, що сидять спереду, а опційні бічні подушки безпеки доступні для запобігання травм пасажирів позаду. Надувні шторки безпеки розповсюджуються на перший та другий ряд сидінь. Для передніх сидінь, також, доступні колінні подушки безпеки. З боку пасажира, подушка безпеки не розкриється, якщо сенсори системи виявлять, що місце не зайняте або на ньому сидить дитина.

Підголівники: 

Передні та задні бічні сидіння обладнанні регульованими підголівниками з блокуванням. Вони досить високі для того, щоб забезпечити захист для дорослої людини навіть, якщо будуть опущені. Задній центральний підголівник занадто низький для дорослого, навіть якщо він піднятий до упору.

Система запобігання зіткнень: 

Електронна система курсової стійкості, антиблокувальна гальмівна система, система допомоги при екстреному гальмуванні, антибуксувальна система та система попередження зіткнень (система Pre-Safe) - передбачені в стандартній комплектації автомобіля. А ось система виявлення об'єктів поза зоною видимості водія (Audi Side-Assist), адаптивний круїз-контроль та система нічного бачення - опційні.

Процес водіння з дітьми: 

Дитячі крісла, розташовані проти руху автомобіля, не легко закріпити за допомогою ременів безпеки. Це обумовлено тим, що ремені знаходяться перед сидіннями. Встановити систему кріплення дитячого крісла (LATCH) на бічних задніх позиціях не складе труднощів. Для установки деяких дитячих крісел, розташованих у напрямку руху автомобіля, потрібно опустити підголівники задніх сидінь. Також, полиця багажника оснащена трьома якірними ременями.

Перейти до оголошень Ауді А6

Ліцензія Creative Commons
Цей витвір доступний по лицензії Creative Commons «Attribution-ShareAlike» («Атрибуція — На тих самих умоах») 4.0 Всесвітня
Офіційні дилери Audi в Україні