Огляд тест-драйву: Dodge Challenger 2016

Добавлено: 28.12.2017
(4.5)
Ретро-шум двигуна Hemi V8 відповідає зовнішньому вигляду авто
Звук вихлопної труби – це симфонія для автолюбителів
Достатньо цивілізований для щоденних поїздок
Заднє сидіння більше ніж у середньому малогабаритному автомобілі, що робить автомобіль більш практичним, ніж Chevrolet Camaro чи Ford Mustang
Дешевший, ніж вінтажний масл-кар Mopar
Hellcat надзвичайно швидкий
Ефектні кольори та вибір стрічок, дозволяють зробити тюнінг автомобіля згідно ваших уподобань
Поганий рівень огляду
Конкурентні якості управління та хороша сила зчеплення не означають проворність автомобіля та активність водія
Жорстке механічне перемикання передач та великі зусилля муфти зчеплення
Педаль ручного гальмування недоцільна, якщо ви маєте важіль перемикання передач
Вже не являється більш цивілізованою альтернативою Ford Mustang

Додж Челенджер 2016 року вдало поєднує в собі високу питому потужність, комп’ютеризовані технології та яскраву динаміку. Безкомпромісний стиль на пряму пов’язаний із знаменитим минулим продуктивності американських великих двигунів. Разом з тим, всередині та під капотом присутні маса новітніх технологій, а рівень експлуатаційних якостей відповідає тому, що здавалося лише відчайдушними мріями у кращі дні ери масл-карів. Цей автомобіль експлуатує 4 бездоганних двигуни: V6 3,6 л., потужністю 305 к.с., та три двигуни Hemi V8: 5,7 л., потужністю 372 к.с., 6,4 л., потужністю 485 к.с. та 6,2 л. - версія з турбонаддувом у комплектації SRT Hellcat, який виробляє приголомшуючі 707 к.с. Жоден з Ford Mustang чи Chevrolet Camaro не можуть досягти таких вершин, що дозволяє стверджувати – на сьогоднішній день, автопромисловість не створила рівний цьому автомобілю масл-кар.      

Dodge Challenger 2016

Б/в авто

$9 515 - $48 999

Вам сподобається

82%

автовласників знову куплять це авто!

  • 70% Дорожні тести
  • 87 % Надійність
  • 82 % Задоволеність водіїв

Віддаючи перевагу стилю, безпосередньо пов’язаному із мас-карами 1970-х рр. та динаміці, яка порве на шматки асфальт - ви являєтесь потенційним власником Dodge Challenger. Адже, якщо це саме те, що вам потрібно – ви не знайдете кращого варіанту.

Вам може не сподобатись

Якщо ви не зацікавлені у таких динамічних якостях – це не ваш автомобіль. Ви, без сумніву, оберете підходящий серед великого асортименту інших автомобілів. Для прихильників високих швидкостей, єдиною причиною незацікавленості у цьому автомобілі може бути минулий досвід їзди на авто з овалом Ford або тату метелика Chevrolet. Проте найпотужніші Mustang чи Camaro не зможуть досягти видатних 707 к.с.

Нове у 2016 році

Челеджер був оновлений минулого року, тож зміни до 2016 року мінімальні. З’явилися незначні доповнення комплектацій у вигляді нових 20-дюймових дисків Gloss Black із 5-ма спицями, пакету зовнішнього виконання Blacktop Appearance Package та повернення традиційного кольору: Plum Crazy, який супроводжують B5 Blue та TorRed. Тож перевіряйте списки наявних кольорів.

Враження від їзди

Ізюминкою модельного ряду Challenger 2016 року є версія SRT Hellcat, та його 707-сильний двигун V8 з турбонаддувом, та загалом, всі комплектації володіють хорошими ходовими якостями. Потужність двох інших двигунів Hemi V8 без турбонаддуву підходить, практично, кожному. Проте, 707-сильний SRT Hellcat не піддається словесному опису, адже він демонструює прискорення, яке фактично не можливо випробувати на дорогах загального призначення. Щоб справитися із потужністю Hellcat підвіска була зміцнена, та вона не жорсткіша ніж, скажімо, у Corvette. Шум двигуна подавлений на стабільній середній швидкості, лише із зростанням обертів може бути помітним ниття турбонагнітача. Оберіть режим  Track у Hellcat та SRT Challenger без турбонаддуву, та ви отримаєте більш чітку відповідну реакцію дроселя, інтенсивніше підвищення швидкості від автоматичної трансмісії та зміцнення амортизаторів. Тоді тримайтесь!

Те, що нам сподобалось

707-сильна версія Hellcat

Як це авто може не подобатись? Ні Chevy Camaro, ні Ford Mustang ніколи не досягали 707 к.с. Якщо це занадто, замість червоного брилку ключа використовуйте чорний, який скорочує потужність до 500 к.с. В свою чергу, тип ключа Valet скорочує її навіть більше.  

Привабливий інтер’єр

Всі важливі функціональні та інформаційні прилади стильної приладової панелі нахилені у бік водія. Передні сидіння комфортні, більше того, дорослі пасажири можуть зручно почувати себе навіть на задніх сидіннях. Все в салоні виглядає прекрасно та справно, що створює гарну атмосферу для поїздки.       

Детальніше про автомобіль Dodge Challenger

Інтер’єр

Всередині, новий Додж Челенджер приємний, комфортний та функціональний. По центру приладової панелі розташований сенсорний екран, який вже встиг нам сподобатись у інших автомобілях Dodge та Chrysler. Датчики тахометру та спідометру у стилі ретро виглядають фантастично, разом із високоякісним TFT дисплеєм, розташованим між ними. Попереду передбачено багато місця для водія та переднього пасажира, а на задньому сидінні може розміститися троє дорослих пасажирів (хоча посадка може бути щільною), що робить Challenger єдиним масл-каром, який здатен задовольнити цей запит. Навіть багажник на диво великий та практичний, не зважаючи на досить велику висоту відкриття дверей багажного відділення.

Екстер’єр

Прагматичний зовнішній вигляд Challenger 2016 року перекликається з минулим та ерою масл-карів, і все ж, відрізняється сучасними та витонченими відмінними рисами. Але без сумніву, йому притаманний безпомилковий родинний зв’язок з автомобілями Челенджер, які запалювали бульвари, автомагістралі та гоночні треки у минулому. Довгий капот та короткий дах забезпечують класичні пропорції, кут поздовжнього нахилу відповідний, а версії SRT вирізняються колекторами для впуску холодного повітря у капоті. За бажанням, ви можете придбати автомобіль у деяких кольорах попередніх поколінь, крім тих давніх часів, коли вони не були на стільки хорошими як сьогодні.     
 

Базова комплектація

Базова версія Dodge Challenger 2016 року SXT обладнана: двигуном V6, інформаційно-розважальною системою Uconnect із 5-дюймовим сенсорним екраном, Bluetooth, USB та ще одним додатковим роз’ємом, 6-ма динаміками, водійським сидінням з електроприводом та можливістю регулювання у 6-ти позиціях, обшитими шкірою кермом та перемикачем передач, 2-зонним клімат-контролем, системою дистанційного запуску двигуна (з автоматичною трансмісією), та численними додатковими функціями та обладнанням. Зважаючи на наявність 10 різних комплектацій, доступно 10 різних списків стандартного обладнання, зокрема, вищі рівні комплектації досить щедро обладнані.

     

Додаткове обладнання

Більшість опцій для Челенджер 2016 року згруповані  у відповідності до 10-ти комплектацій або 13-ти функціональних пакетів. Єдиною вагомою окремою опцією є система Uconnect 8.4AN, із 8,4-дюймовим екраном, навігацією, радіо AM/FM/HD, радіо SiriusXM, Bluetooth, Uconnect Access, інформаційними додатками SiriusXM Traffic,  SiriusXM Travel Link та Uconnect apps – ми рекомендуємо вам саме цю комплексну систему. Серед інших опцій: пакет покращення ходових характеристик R/T Classic Package, пакети Technology Group, три різновиди пакету Sound Groups, Super Sport Group, Super Track Pak Group та пакет зовнішнього виконання the Scat Pack Appearance Group, який завершує джмелина стрічка Bumble Bee на кормі. Хто може забути цю характерну рису?     

Під капотом

Стандартним двигуном у версії Challenger SXT 2016 року є V6 3,6 л., який досягає 305 к.с. Наступний двигун встановлений у версії R/T - Hemi 5,7 л., який демонструє 375 к.с. з 6-ступеневою механічною трансмісією чи 372 к.с. з 8-ступеневою  автоматичною трансмісією. Версії 392 Hemi Scat Pack та Challenger SRT 392 експлуатують однаковий 485-сильний двигун V8 6,4 л. Особливе враження справляє версія SRT Hellcat, з його двигуном Hemi V8 6,2 л. з турбонаддувом, який витискає 707 к.с. – для тих, хто бажає, щоб його автомобіль з гордістю заявляв про себе у натовпі – ніхто не може перевершити Hellcat. Усі двигуни V8 можуть бути агреговані із 6-ступеневою механічною коробкою передач та 3-ма педалями, проте 8-ступенева автоматична трансмісія швидко перемикає передачі та не зменшує динаміку.   

Перейти до оголошень Додж Challenger

Ліцензія Creative Commons
Цей витвір доступний по лицензії Creative Commons «Attribution-ShareAlike» («Атрибуція — На тих самих умоах») 4.0 Всесвітня