Огляд тест-драйву: Honda Accord 2016

Добавлено: 01.07.2016
(4.4)
Дуже зручний салон, з хорошою підтримкою сидінь і достатнім простором для водія
Поєднання економії витрати палива з хорошими ходовими характеристиками
Конкурентна ціна в сукупності зі стандартним оснащенням, включаючи камеру заднього виду і автоматичний клімат-контроль; високотехнологічна система засобів забезпечення безпеки доступна в поліпшених комплектаціях
Honda Accord поводиться більш спортивно, ніж середньостатистичний сімейний седан
Відмінна видимість
Стримана структура опцій не передбачає особливого розмаїття
Система LaneWatch з бічною камерою складна у використанні і відволікає увагу; звичайна система моніторингу сліпих зон не доступна
У порівнянні з привабливою моделлю Ford Fusion і витонченою Hyundai Sonata автомобіль Accord виглядає позбавленим смаку

Знадобиться всього секунда, щоб знайти відмінності Honda Accord 2016 від цієї ж моделі 2013 року. І хоча компанії Honda в останні кілька років не дуже вдавалася модернізація інших моделей, вона чудово впоралася з Honda Accord 2016. В той час, як в ній не вистачає шику і стилю, в порівнянні з конкурентними моделями, новий автомобіль Accord просторий, приємний в управлінні, добре обладнаний і дуже економічний в плані витрати палива.

Як ми тестували Honda Accord 2016

Б/в авто

$2 301 - $21 000

Під час тестування, чотирициліндровий двигун з об'ємом 2,4 літра в поєднанні з безступінчатою коробкою передач, продемонстрував витрати в 7,84 л/100 км в середньому і 5,88 л/100 км на трасі - показники кращі, ніж у багатьох малогабаритних моделей. Двигун V6 з об'ємом в 3,5 літра працює дуже рівномірно і має хорошу потужність, крім того, досягає позначки в 96,0 км / год за 6,3 секунди, що дозволяє йому конкурувати з деякими спортивними моделями. Економія палива даної моделі - краща для автомобілів даного класу - 9,05 л/100 км.

76%

автовласників знову куплять це авто!

  • 85% Дорожні тести
  • 69 % Надійність
  • 76 % Задоволеність водіїв

Завдяки комфортним сидінням і приголомшливій видимості ви відразу зрозумієте, що водійське місце одне з найбільш зручних. Всі комплектації автомобіля Accord мають стандартну камеру заднього виду - рідкість серед седанів. Моделі покращеної комплектації включають вдосконалені технології забезпечення безпеки, які рідко можна зустріти в даній категорії автомобілів у інших марок, включаючи систему попередження фронтального зіткнення і систему допомоги в дотриманні смуги руху (LDW). Крім цього, в даній моделі представлена ​​новинка компанії Honda - система виявлення сліпих зон Lane Watch, яка дозволяє виводити на екран автомобіля те, що знаходиться в сліпій зоні і, тим самим, покращуючи видимість більш, ніж в чотири рази.

Компанія Honda також поставила конкурентну ціну на модель Accord, яка приблизно дорівнює цінам на сімейні седани зі схожим оснащенням.

Враження від їзди 

Комфорт їзди і шумоізоляція 

Обидві версії Honda Accord однаково добре і впевнено рухаються. Нерівності на дорогах добре заглушаються, тому пасажири їх не відчують. З іншого боку, трохи різкі рухи автомобіля перетворюють процес їзди в не такий вже і приємний. На трасі він йде в основному спокійно, але уривчасті рухи автомобіля трохи псують враження. Через низькопрофільні шини їзда в моделі Accord V6 EX-L більш жорстка.

З чим ви точно не зіткнетеся в даній моделі, так це з дорожнім шумом. Шум від взаємодії автомобіля з дорогою ви зможете помітити, тільки якщо добре прислухаєтеся. Додатковим бонусом є те, що безступінчата коробка передач в комплексі з чотирициліндровим двигуном не видають ніякого шуму, властивого автомобілям з такими ж технічними характеристиками. Двигун V6 працює ще тихіше, видаючи лише м'яке гудіння. Обидві моделі також добре глушать шум вітру в салоні.

Управління 

Honda Accord одна з найбільш спритних моделей сімейних седанів, яка демонструє гарний зворотній зв'язок і впевненість їзди, нагадуючи, тим самим, потужні моделі ранніх років випуску. Коливання кузова легко контролювати, а зворотня реакція приємно дивує. При включенні спортивного режиму, з одного боку збільшиться спритність автомобіля, а з іншого - їзда стане більш жорсткою. На трасі, даний автомобіль поводився передбачувано, з урахуванням того, що чотирициліндровий двигун приносить більше задоволення, ніж V6. Але версія автомобіля з двигуном V6 забезпечує краще зчеплення з дорогою. Обидві версії даної моделі добре себе показали при виконанні маневрів ухилення.

Двигун і коробка передач 

І чотирициліндровий, і шестициліндровий двигун вражають. Більш того, дана безступінчата коробка передач може служити як орієнтир для інших безступінчатих коробок передач.

Більшість покупців буде приємно вражена добре працюючим та вишуканим чотирициліндровим двигуном на 186 кінських сил і безступінчатою коробкою передач. Двигун має характерну для компанії Honda технологію, під назвою «Earth Dreams», яка забезпечує синхронізацію клапана і пряме впорскування палива, що в свою чергу додає незначного шуму мотору на холостому ходу.

У даній коробці передач відсутні, типові для безступінчатих коробок, дратуючі звуки. Тому вона може зійти за звичайну автоматичну коробку передач. Безступінчата коробка передач не сприяє недоречному гулу мотора, а переходи неймовірно м'які і швидкі. Єдиним аспектом, на який можна поскаржитися, це уривчасті рухи при розгоні.

Середні витрати палива приголомшливі і доходять до 7,84 л/100 км, в той час як на трасі цей показник дорівнює 5,88 л/100 км.

Розгін від 0 до 96, 5 км/год за менш, ніж 8 секунд вражає, як для сімейного седана з базовим чотирициліндровим двигуном. Таким чином, Honda Accord випереджає своїх прямих конкурентів Nissan, Toyota і Chevrolet. Крім цього, механічна коробка передач також доступна для даної моделі, що є рідкістю на ринку сімейних седанів. Але в такому випадку вона доступна тільки з тканинною оббивкою сидінь.

Водії, зацікавлені в кращих ходових характеристиках, можуть зупинити свій вибір на моделі з двигуном V6 з об'ємом 3,5 літра і потужністю 278 кінських сил, який використовує систему відключення циліндрів для більшої економії палива. При русі зі зниженим навантаженням на автомобіль, як наприклад при їзді на автомагістралі в режимі круїз, три циліндра припиняють працювати. В результаті цього, з'являється сторонній звук і різкі вібрації, які, як правило, виникають при 1800- 2000 об/хв.

В інших випадках, двигун дуже тихий і досить потужний, розганяючись від 0 до 96,5 км / год за 6,3 секунди. Такий результат може конкурувати з показниками деяких спортивних автомобілів. Ходові характеристики не перевантажують двигун, перетворюючи процес водіння в більш приємний в порівнянні з іншими конкурентними моделями з турбованими чотирициліндровими двигунами.

А чудові показники по витраті палива (в середньому 9,05 л/100 км) роблять автомобіль Honda Accord ще і більш економічним у порівнянні з моделями, оснащеними турбованими чотирициліндровими двигунами.

Цей двигун доступний тільки в варіанті з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач для седана. А двигун V6 з механічною коробкою передач доступний у варіанті купе. Автоматична коробка передач перемикається м'яко і добре відповідає на запити водія, але час від часу вимагає перемикання на нижчу передачу.

Якщо ви не вибираєте спортивну комплектацію з її важелями для ручного перемикання передач, у вас не залишається вибору в плані ступеня редукції як з автоматичною, так і з безступінчатою коробкою передач автомобіля Accord. Спортивна комплектація утримує ступінь редукції для збільшення прискорення.

При увімкненні режиму «Eco», автомобіль залишається на більш високих передачах, знижуючи при цьому потужність двигуна для економії палива. Підсвічування панелі управління змінюється на зелений колір для того, щоб попередити про перехід на режим «Eco». При режимі їзди без обліку витрати палива, колір змінюється на червоний.

Не дивлячись на всі ці позитивні показники, покупці, які очікують побачити стікер на лобовому склі з оцінкою від Агенства навколишнього середовища в 5,88л/100км можуть бути розчаровані.

В цілому, трансмісія гібридної моделі трохи поліпшена у порівнянні з останньою Honda Accord Hybrid. Перехід від використання електроенергії на енергію двигуна відбувається безперебійно. Якщо ви не сильно тиснете на педаль газу, це дозволить вам використовувати тільки енергію батареї і при цьому досягати швидкості в 40,2 км/год. І навіть під час їзди на трасі, двигун вимикається як тільки ви забираєте ногу з педалі.

Гальмування 

В цілому, обидві версії автомобіля Honda Accord продемонстрували відмінні показники, з трохи більшою дистанцією гальмування на мокрому дорожньому покритті.

Фари 

Фари ближнього світла забезпечують хорошу інтенсивність і дальність освітлення як перед, так і з боків автомобіля. Галогенові фари дальнього світла більш яскраві і забезпечують хороший фронтальний огляд. Фари ближнього світла мають чіткий світло-тіньовий кордон, який можна легко помітити при русі по нерівній дорозі. Також доступні світлодіодні фари.

В салоні Honda Accord  

  

Водійське місце 

Водії зможуть зручно розташуватися в салоні, без будь-яких обмежень для голови, ніг, колін і ступней. Водії з будь-яким зростом зможуть налаштувати сидіння під себе перед телескопічним кермом. Водії невисокого зросту надають перевагу сидінням з електро регулюванням, за допомогою якого можна легко виставити потрібну висоту. У той же час, багатьом водіям центральний підлокітник здасться злегка укороченим.

Видимість 

В цілому, видимість відмінна, особливо, якщо взяти до уваги той факт, що стилізація інших подібних автомобілів робить їх вкрай незручними в плані видимості. У Honda Accord вертикальні лінії салону, вузькі стійки даху і низькі лінії скління забезпечують хорошу фронтальну і бічну видимість.

У всі комплектації Honda Accord входить стандартна камера заднього виду. Камера функціонує добре, показуючи картинку на великому центральному екрані. Покращені комплектації (EX-L і вище) включають також сітку на екрані та можливість зміни кута огляду.

У постійних спробах оновити систему виявлення сліпих зон, Honda запропонував систему Lanewatch. Ця система використовує камеру, розташовану на дзеркалі з боку пасажира, яка відображає праве крило автомобіля на центральному екрані панелі при включенні сигналу повороту.

Це може виявитися корисним при вклинюванні в потік руху, паралельній парковці і контролі появи велосипедистів або пішоходів. Але з іншого боку, перегляд відео під час водіння може дуже відволікати. Ви можете відключити її або на час, або назавжди, за допомогою кнопки на рукоятці покажчика повороту. Дана система також надає розмітку екрана, допомагаючи вам, тим самим, оцінити відстань, але екран, в будь-якому випадку, потребуватиме вашої уваги.

Система Lanewatch не відображує ліве крило автомобіля, що може створити додаткові складнощі при його огляді. Загалом, ми б віддали перевагу звичайній системі моніторингу сліпих зон, але вона не представлена ​​в даній моделі.

Комфорт сидінь і посадка 

Передні сидіння мають оздоблення тканиною. Вони широкі, просторі і добре підтримують корпус. Подушки тверді, спинки добре тримають форму з відмінною підтримкою попереку. Бракує тільки регуляції підтримки поперекового відділу.

Чим краще комплектація автомобіля, тим більше зручностей ви отримаєте: наприклад, автоматичне регулювання і підтримку попереку. Шкіряні сидіння навіть краще підтримують ваш корпус завдяки гнучким подушкам. Вони також йдуть в комплекті з пам'яттю сидіння для двох позицій - унікальна характеристика для моделі цього класу.

Задні сидіння зручні для двох пасажирів і також добре підтримують корпус. Але вони будуть тісні для розміщення трьох дорослих людей. Посадка, як на передні, так і на задні сидіння відбувається швидко і легко.

Панель управління і датчики

Датчики в Honda Accord чіткі і зрозумілі. Тут є великий екран центральної панелі, який чітко відображає аудіо інформацію, дисплей камери заднього виду і навігаційні карти.

Практично вся система управління проста у використанні. Базові моделі Honda Accord (LX, Sport, EX) включають зрозумілу систему радіо з ручкою настройки та іншими кнопками. Зупинивши свій вибір на моделі EX-L, ви отримаєте більш складну радіосистему. Для деяких функцій радіо вам необхідно буде використовувати сенсорний екран. Переміщення по екрану може виявитися трохи заплутаним. Сенсорний екран і дисплей центральної панелі управління, здається, працюють не дуже злагоджено. Так, наприклад, ручка налаштування працює тільки тоді, коли є відповідне  відображення на екрані. По сенсорній панелі потрібно проводити з більшою силою, щоб вона змогла розпізнати ваш дотик. Також існує затримка між перемиканням радіостанцій, так як графічному інтерфейсу екрану потрібен час для того, щоб вибрати реагувати йому на поворот ручки або на дотик.

Версії автомобіля Honda Accord вищих комплектацій (Touring і EX-L з навігацією) мають ще більш складну радіосистему із сенсорною панеллю та без ручки настройки. Замість цього, вбудована знизу багатофункціональна ручка виконує функцію контролю навігації та аудіосистеми.

Клімат-контроль 

Всі версії автомобіля Honda Accord йдуть в комплекті зі стандартним клімат-контролем для двох зон. Покращені комплектації дозволяють вам налаштовувати клімат-контроль за допомогою голосових команд. Але робити це за допомогою кнопок набагато зручніше.

Технічне оснащення салону 

Першою спробою компанії Honda в плані вбудованих музичних програм для автомобіля стало Aha в пакеті HondaLink. Ця система працює непогано. Аналогічний додаток для вашого смартфону також включає Slacker Radio - з певною кількістю станцій.

Bluetooth-з'єднання злагоджено працює з iPhone і Android і простий в підключенні. Додаток Pandora працює навіть краще через Bluetooth, ніж через інші мобільні пристрої. До музичних композицій ви можете дістатися, використовуючи голосові команди, а текстові повідомлення можуть бути прочитані вголос. Ви також зможете відповісти на текстові повідомлення подібним чином, використовуючи попередньо налаштовані шаблони відповідей.

Дизайн салону 

Приладова панель і панелі дверей оброблені м'яким на дотик матеріалом. Всі кнопки і ручки виглядають грунтовно, але деякі з них - дешево.

Деталі салону добре поєднується між собою, але на обробці деяких з них зекономили. Так, настил підлоги зроблений з того ж матеріалу, що і оббивка багажного відділення, хоча килимки виготовлені з якісного матеріалу. Обшивка багажника хороша, але проводка не схована.

Місткість салону і багажного відділення 

Багажне відділення легко може вмістити три великі валізи і дві спортивні сумки. Будьте обережні, петлі дверей виходять в багажник, що може таким чином пошкодити тендітні речі. Задні сидіння складаються, щоб розширити місткість багажного відділення, але цілісна конструкція менш універсальна ніж роз'ємна, яка присутня в конкурентних моделях. Деякі комплектації Honda Accord оснащені складними сидіннями у співвідношенні 60/40. В обох моделях запасне колесо розташоване під підлогою багажного відділення.

Безпека

Результати краш-тесту 

Згідно з даними Американського інституту дорожньої безпеки Accord входить в топ Safety Pick Plus за параметрами ударостійкості і запобігання лобовому зіткненню.

Система запобігання зіткнень 

У базову комплектацію Honda Accord входять електронний контроль стійкості, протибуксувальна система, система допомоги при екстреному гальмуванні, антиблокувальна гальмівна система і камера заднього виду. Система виявлення сліпих зон Lane Watch стандартна тільки в комплектаціях EX і вище. Моделі EX-L і вище обладнані стандартними системами попередження лобового зіткнення і допомоги в дотриманні смуги руху. Не завадило б зробити візуальне відображення системи попередження лобового зіткненні більш явним. Система допомоги в дотриманні розмітки активується при швидкості 64,3 км / год, що допомагає зменшити роздратування від помилкових спрацьовувань при русі на другорядних дорогах. Адаптивний круїз-контроль доступний тільки у версії Touring.

Їзда з дітьми 

Забезпечення безпеки дитячих крісел, розташованих проти напрямку руху автомобіля, за допомогою ременів може викликати деякі труднощі, оскільки кріплення ременів розташовані спереду вигину сидіння. Забезпечення безпеки дитячих крісел, розташованих у напрямку руху автомобіля, за допомогою ременів достатнє, хоча підголовники, можливо, повинні бути забрані, щоб дитячі крісла знаходилися на одному рівні зі спинками сидінь. Нижні анкера системи кріплення дитячих крісел є на обох бічних задніх сидіннях, але вони втоплені за подушкою сидіння, що може доставити певну незручність при їх використанні. Три верхніх анкера, розташованих на задній панелі, легкі в доступі.

Перейти до оголошень Хонда Аккорд

Ліцензія Creative Commons
Цей витвір доступний по лицензії Creative Commons «Attribution-ShareAlike» («Атрибуція — На тих самих умоах») 4.0 Всесвітня
Офіційні дилери Honda в Україні