Обзор тест-драйва: Jeep Wrangler 2016

Добавлено: 28.09.2017
(4)
Хороша прохідність по бездоріжжю
Покращена трансмісія
Потужний двигун
Пристойна фронтальна видимість
Жорстка їзда
Погана шумоізоляція
Не дуже хороші параметри гальмування
Надто стриманий дизайн салону

Якщо якийсь автомобіль і вартий окремого представлення, так це Jeep Wrangler. Візьміть до уваги базову концепцію, яка не змінювалась протягом 75 років, додайте постійні покращення та зміни, і Ви отримаєте надійний всюдихідний працездатний транспортний засіб. Базовими є три рівня комплектації: Sport, Sahara і Rubicon. Кожна з зазначених комплектацій повністю відповідає Вашим очікуванням від автомобіля, який ми називаємо Jeep. Усі три моделі оснащені 3.6-літровим двигуном V6 на 285 кінських сил від компанії Chrysler, який, у поєднанні з хорошою коробкою передач, забезпечує винятковими позашляховими можливостями. Даний силовий агрегат не має конкурентів і навряд чи скоро їх отримає. Цей автомобіль це щось більше, ніж просто привід на чотири колеса. Jeep Wrangler забезпечує свого власника якоюсь невловимою, але явною перевагою.

Jeep Wrangler 2016

Б/у авто

$9 000 - $64 000

Вам сподобається

76%

автовладельцев снова купят это авто!

  • 20% Дорожные тесты
  • 36 % Надежность
  • 76 % Удовлетворенность водителей

Позашляховик Jeep Wrangler не залишить Вас байдужими. Якщо Ви вже вирішили придбати даний автомобіль, то навряд чи Ви зможете змінити свою думку на користь якогось іншого транспортного засобу. Автомобіль Jeep Wrangler дозволить Вам дістатись будь-якого місця, яке здатна намалювати ваша уява. Його безсумнівною перевагою є і низька стартова вартість. У випадку з цим транспортним засобом, простота та оригінальність конструкції придають певного шарму.  

Вам може не сподобатись

Якщо Ви не зацікавлені у позашляхових можливостях даного автомобіля, то навряд чи він Вам взагалі знадобиться. Він шумний, має жорстку підвіску та мінімальні елементи комфорту, тому для повсякденних поїздок з дому на роботу і назад навряд чи підійде.

Нове у 2016 році

У 2016 році, оновлення загалом зводяться до комплектації та кольорового рішення. Додаток «Black Bear» до моделі Sport S забезпечить рейками бокового захисту порогів. Модель Sahara трохи змінилась зовні і отримала нові колеса, бампер, пофарбований у колір кузова та оливкове забарвлення салону.   

Враження від їзди

Із міцними передніми та задніми осями та рамовою конструкцією кузова, автомобіль Jeep Wrangler побудований відповідно до концептуальної технології, яка досягла свого піку ще 75 років тому і відтоді не змінювалась. Відмінною рисою Wrangler, звісно ж, є його здатність діставатись будь-яких непрохідних куточків. Основні параметри даного транспортного засобу не змінились і як завжди включають: значний дорожній просвіт, мінімальні звіси кузова, привід на чотири колеса, еластичну підвіску і надійну конструкцію. Такий набір елементів робить даний позашляховик нестримним. Та, як не дивно, він не такий вже і жахливий на асфальті в межах міста. Підвіска справляється із нерівностями дороги, як і очікувалось, добре, а точне рульове управління сприяє впевненості водія при русі у міському трафіку. Однак, його їзду не можливо порівняти навіть із такою у посередньому седані, оскільки Wrangler шумний на шосе, ну і звісно, аеродинаміка його ходу вимагає використання чималої кількості пального. Але з’їхавши з асфальтованої дороги, Ви відчуєте неймовірне задоволення від роботи продуктивного двигуна V6 та зможете насолодитись їздою.  

Найкращі характеристики

Нинішній двигун V6 Pentastar це дуже хороше доповнення для Jeep Wrangler. При плавній роботі, хорошій дросельній приємності та достатньому рівні економічності, двигун V6 відмінно справляється із своїми обов’язками. Поєднується він із шестиступінчастою механічною або доступною п’ятиступінчастою автоматичною коробкою передач.

Якщо купувати Jeep Wrangler і не використовувати його у якості позашляховика, то можна вважати, що гроші було витрачено дарма. Надійні мости, хороший дорожній просвіт, короткі звіси, еластична підвіска, надійна конструкція, система приводу на чотири  колеса та акуратний розмір - все це сприяє відмінній їзді по бездоріжжю.

Детально про автомобіль Jeep Wrangler

Інтер’єр

Навіть при можливості обшити салон шкірою, інтер’єр даного позашляховика не можна назвати розкішним. Характерною рисою Wrangler є міцність, тому не дивно, що у моделі Sport передбачено лише тканинну обшивку сидінь та пластикові панелі. Але чого у даного салону точно не забереш, так це його здатності трансформуватись. Задні сидіння можна скласти у рівень з підлогою, а чотиридверна модель Unlimited легко вмістить трьох пасажирів. Панель приладів не те, щоб дуже стильна, але усі елементи управління, розташовані на ній, легкі у доступі та використанні. А якщо салон забрудниться, Ви легко зможете витягти зливні пробки і просто вимити його за допомогою садового шлангу.

Екстер’єр  

Стиль Wrangler це саме те, чого Ви очікуєте від Jeep. Оригінальна коробко-подібна форма без будь-яких плавних вигинів – елементи зовнішності, які не змінювались роками. Автомобіль Jeep просто не посмів би змінити щось кардинально. Звісно, хто б захтів втрачати свою унікальність. Вертикальне положення лобового скла гарантує хорошу фронтальну видимість. Крім того, скло можна скласти для тих випадків, коли Вам потрібно перехилитись через капот. Колеса максимально посаджені по кутам і мають хорошу прохідність. Час від часу, компанія робила спроби щось змінити у своєму творінні, але загальна стилізація Jeep Wrangler це, мабуть, один з найстабільніших аспектів сучасного світу.

Базова комплектація

Двома основними елементами оснащення усіх моделей 2016 року є: 3.6-літровий двигун V6 на 285 кінських сил та система приводу на чотири колеса. Крім того, передбачено наявність системи контролю стабільності з попередженням кочення, системи допомоги при рушенні зі схилу та системи запобігання розгойдування причепа. Двері, при необхідності, можна просто зняти. Хоча до базового обладнання моделі Sport, нажаль, не входять вікна з електроприводом та система кондиціонування повітря.

Опційне обладнання

Перелік опційного обладнання для 2016 року чималий, але як і завжди направлений на покращення прохідності по бездоріжжю. Переважну більшість опцій розподілено по 14 доступних пакетах, серед яких найважливішими вважаються: «Wrangler Rubicon Hard Rock», «Willys Wheeler», «Sport S», «Connectivity Group», «Power Convenience Group», «Trail Kit», «Trailer-tow» та «Dual Top Group». При наявності такої кількості доступних пакетів, покупець легко зможе підлаштувати Wrangler під себе.

Під капотом


Єдиним доступним двигуном для Jeep Wrangler 2016 року залишається 3.6-дітровий Pentastar V6 на 285 кінських сил. Безперебійна подача потужності дозволяє йому викладатись на максимум при потраплянні у гористу місцевість. Стандартною для цього двигуна є шестиступінчаста механічна коробка передач, хоча за бажанням можна обрати і опційну п’ятиступінчасту автоматичну. Існує так багато варіантів осей та кількості передач, що і механічна і автоматична коробки справляються із своїми обов’язками дуже добре.

Перейти к объявлениям Джип Wrangler

Ліцензія Creative Commons
Цей витвір доступний по лицензії Creative Commons «Attribution-ShareAlike» («Атрибуція — На тих самих умоах») 4.0 Всесвітня
Официальные дилеры Jeep в Украине