Огляд тест-драйву: Nissan Vanette

Добавлено: 31.01.2017
(3.9)
Витривалість
Значне вантажне відділення
Хороша вантажопідйомність
Відносно невисокий рівень витрати пального
Доступність повного приводу
Наявність комерційної та пасажирської версії
Застаріла стилізація
Відсутність задоволення від їзди
Автомобілю важко даються підйоми
Відчутний крен корпусу
Обмежена базова комплектація

Компанія Nissan знається на створенні витривалих та практичних транспортних засобів, і багатофункціональний Nissan Vanette не став винятком. З’явився він у 1978 році. Представлений у кузові фургон та мікроавтобус, автомобіль швидко здобув популярність. Пасажирська версія вміщує від двох до восьми людей. Комерційний варіант здатний перевозити від 610 кг. На даний момент представлено три покоління. Першою країною-виробником була Японія, до неї згодом приєдналась Іспанія. Одначе в іспанському виконанні, автомобіль випускається лише як комерційний транспорт під ім’ям Serena. У 1995 році в Іспанії почалось виробництво нової моделі Vanette Cargo. Стандартно привід в автомобілів на задні колеса, хоча можна замовити моделі з повним. Автомобілі Vanette оснащуються бензиновими та дизельними двигунами. Пару силовим агрегатам складає механічна коробка передач, як опція пропонується автоматична.

Nissan Vanette null

Б/в авто

$593 - $4 000

Враження від їзди

65%

автовласників знову куплять це авто!

  • 58% Дорожні тести
  • 44 % Надійність
  • 65 % Задоволеність водіїв

Компактні розміри Nissan Vanette роблять його придатним для повсякденної їзди у межах міста. Маневрує автомобіль не погано, хоча при входженні у повороти відчувається крен корпусу. Завдяки високій позиції сидіння та значній площі скління, водій має хорошу видимість. Між тим, вік автомобіля дається взнаки. Йому важко даються підйоми, особливо при значному навантаженні. Швидкості від Vanette очікувати не варто, розгін до сотні займає більше двадцяти секунд. Отож водієві варто подумати двічі, перш ніж йти на обгін. Між тим, гальмівної потужності в автомобіля немало. Завдяки дисковим переднім та барабанним заднім гальмам, зупиняється він відносно швидко. Незалежно від моделі та версії, Vanette це робоча конячка, тому більше зорієнтований на перевезення, ніж на продуктивну їзду. Автомобіль надійний та не підведе як при їзді по асфальтованим дорогам, так і по бездоріжжю.

Детально про автомобіль Nissan Vanette

Інтер’єр

Основними перевагами автомобілів типу Vanette завжди були корисне навантаження та внутрішній простір. Вантажне відділення у фургона дійсно непогано продумане, а відтак вміщує чимало вантажу. Значний радіус відкривання дверей полегшує процес завантаження. На додачу збоку передбачені розсувні двері. Позиція водія традиційно висока, що дозволяє контролювати дорогу та навколишню ситуацію. Іспанська Serena пропонує від 535 до 740 кг вантажопідйомності та 4.8 м3 корисного об’єму.   

Базова комплектація

До базової комплектації Vanette входять: камера для паркування заднім ходом, чіп-ключ, електропривод вікон та система контролю стійкості. Про безпеку дбають: стандартні подушки, бічні подушки, система електронного розподілу гальмівних зусиль та антиблокувальні гальма.  

Під капотом

За потужність Nissan Vanette відповідають бензинові та дизельні двигуни. Так, з 1.8-літровим чотирициліндровим бензиновим двигуном автомобіль витрачає 9.6 л/100км. Пару двигуну складає п’ятиступінчаста механічна коробка передач. Моделі з повним приводом витрачають 11.0 л/100км. При 2.0-літровому чотирициліндровому дизельному двигуні витрата становить 7.8 л/100км. У 1995 році з’явився 2.3-літровий чотирициліндровий дизельний силовий агрегат. З ним Vanette витрачає 12.3 л/100км. Компонується двигун п’ятиступінчастою механічною коробкою передач.

Перейти до оголошень Ніссан Ванетте

Ліцензія Creative Commons
Цей витвір доступний по лицензії Creative Commons «Attribution-ShareAlike» («Атрибуція — На тих самих умоах») 4.0 Всесвітня
Офіційні дилери Nissan в Україні