Ford Galaxy, 1999 г.в.
779 $
Ford Galaxy, 1999 г.в.
779 $
34 961 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 779)) }} грн
Не растаможен
Возможно, мошенник
Контакты продавца
Узнайте телефон на сайте партнера
Найдено
27.12.2025
ID:
70831128
Информация от владельца
| Объявление от | Автодилер |
| Коробка передач | Ручная / Механика |
| Тип топлива | Дизель |
| Двигатель | 1.9 л |
| Привод | Передний |
| Тип кузова | Минивэн |
| Цвет | Другой |
| Мест в салоне | 5 |
| Дата публикации | 27.12.2025 |
Основная информация
по VIN коду
VIN-код
WF0GXXPSWGYB64679
Пробег от продавца
400 тыс.км
Полная информация по VIN коду
WF0GXXPSWGYB64679
-
Отчет о скрытых повреждениях
-
Модифицированный пробег
-
Фотографии истории автомобиля
-
История обслуживания
-
Несколько владельцев
-
Записи о краже
-
Частые неисправности
-
Другая полезная информация
Комментарий продавца
ТЕРМІНОВО ПРОДАЮ 30000 чому тому що треба задню підвіску варити з правої сторони ! Можу зробити знижку але я з авто знімаю задні амортизатори задні тормозні диски , задній ряд сидінь- маю наувазі другий ряд колеса зимові знімлю - ціна тоді буде 38000 ! Датчик подачи повітря також знімлю ! Якщо Комусь потрібно ідеальне авто - дивіться на цінник треба від 2500 тис Зелених! Чому продаю - тому що хочу авто на газу ! Зроблена вся ходова, відремонтована турбіна на гарантії , також рейка зроблена ! Всі мастила і гальмівна рідина нові , помпа нова , Ремкомлект ГРМ замінив! Робилася коробка і замінили новий вижимний підшипник,щеплення на нове повністю , ремонтували коробку , масло замінили в коробці передач , новий сальники нові і масло нове також подушка коробкинова, сигналізація і центральний замок з брелка сигналізації зачиняється автоматично передні вікна і люка дотяжка! Підігрів сидінь, Задній ряд сидінь складається! Від заміни до заміни 1 літр масла доливаю! Датчик ЕДГР замінив,по другому назва датчик розхід повітря замінив! Замінив інтеркулер ! Замінили сальники на форсунках! Підварили під ногами водія підлогу, лонжерони біля водія також , глушник поварений , Трохи димить тому що одна форсунка відрізняється від трьох але їде авто більш меньш і димить якщо відкрити заливну горловини де масло з верху заливати , на порогах є місця де видно що трохи треба підварити ! шрузи всі нові ,як внутрішні так і наружні !
Комплектация
Мультимедиа |
|
Экстерьер |
|
Более выгодно
Отзывы о Ford Galaxy