Suzuki Vitara, 2022 г.в.

20 288 $
818 620 грн
done Официальный дилер
  • automoto.ua
г. Киев, Бориспольское шоссе, 13-й км.
Позвонить
2 предложения авто
Описание Suzuki Vitara, 2022 г.в.
Коробка передач Автомат
Тип топлива Бензин
Двигатель 1.59 л
Привод Полный
Тип кузова Внедорожник / Кроссовер
Цвет Другой
Количество дверей 5
Дата публікації 24.11.2022

Комментарий от автосалона

Можливий кредит, трейд-ін
Все отзывы
4.2/5
(80 отзывов)
Вячеслав
4.6/5

Водійський досвід з 2011року (лансер 9 МТ, Паржеро Вагон АТ). Думкою змінити авто задався ще в 2018, хотілось економічне, надійне і комфортне авто. Довгий час нічого не міг підібрати, лансер 9 на якому я відкатав майже сім років був хоч і не поганим авто, але поїздивши на авто вище класом, зрозумів що це просто табуретка, в 2019 на лансері почались проблеми з двигуном і я твердо вирішив міняти авто, спочатку розглядав КIA Ріо та Стонік, Рено Логан та Дастер. Ріо, Логан відпали одразу, той самиій Лансер або навіть гірше, комплектації не дуже, дизайн - дишманський-дишман. Стонік сподобався особливо в комплектації бізнес, дизайн і якість матеріалів але салон трохи тіснуватий, і ціна бізнеса кусюча за таке авто, плюс не особо економічний. Т оді якось потрапив в салон Фіата спробував Тіпо, дуже сподобався виглядав краще Логана, багата комплектація і дуже сильно підкупляла вартість. Я вже майже настроївся на покупку, коли натрапив на "Що по чому" по Вітарі, авто дуже сподобалося візуально як зовні так і в середині, дуже не погана середня комплектація. Повний привод не розглядав, на охоти, рибалки не їжу, а для виїзду на пікнік і переднього достатньо. Спочатку розглядав 1.0 на механіці, думав що на автоматі погано їхатиме, взяв на тест драйв і дуже здивувався динаміці (турбіна творить чудеса) 1.6 атмосферний лансер тихо курить в сторонці. В результаті взяв GL+ на атоматі. Авто дуже комфортне, звісно дивлячись з чим порівнювати, але після Лансеру 9 різниця небо і земля. З динамікою ніяких проблем взагалі не має, що в місті, що по трасі. Деякий час привикав до тормоза (дуже різкий) та є суттєва різниця в роботі автомата в порівнянні з архаїчним 4АТ Паджеро. До старт/стопа звик швидко, дуже прикольна штука, педалью тормоза контролюєш коли потрібно задіяти старт/стоп. Стосовно економічності є нюанси, по місту при відсутності пробок виходить 7.2-7.5, в заторах 7.8-8.4 навіть з старт/стопом (Зимою) по трасі 7.0, але це дуже суб'єктивно і залежить від стилю водіння у дружини наприклад по місту 6.7-7.2 по трасі 6.5. В салоні одразу установив захисну сіточку радіатора, в подарунок дали килимки в салон та багажник (що було дуже приємним бонусом). Планую доставити металевий захист двигуна, фаркоп, докатку, та замінити декоративні елементи салону в колір кузова (щоб салон виглядав яскравіше).

Неизвестно
4.3/5

Машину купил батя. Выбирал её исходя из клиренса и расхода топлива, ну и надежности конечно. Проехали всего 400 км (Минск-Брест), так что это будет только первое впечатление. Я не сидел за рулем, но руль покрутил. Управление очень приятное, на скорости 90 руль хорошо возвращается в 0. Подвеска жесткая. Двигатель работает очень тихо, но шумоизоляция авто плохая, а точнее она обратнопропорциональна скорости движения. На низкой скорости более менее тихо в машине. Однако когда мы после проезда 200 км остановились на перекус, то при выходе из машины я не почувствовал облегчения, которое появляется после долгой тряски в машине. Это мне понравилось. Переключение передач бате понравилось. Боковая поддержка водителя в кресле слабовата. Тонированные боковые стёкла Большие боковые зеркала. Расход топлива на трассе по прибору показал 5,4 л/100км при скорости 90 км/ч. Почти всю дорогу шел дождь. Для меня как-то мало функций, но это базовая версия. Машинка нам обошлась 1 015 000 руб.

Читать все отзывы
Как мы тестировали…
Обзор тест-драйва: Suzuki Vitara 2016
Suzuki Vitara

Сузуки Витара - это доступный по цене 5-дверный внедорожник по размерам крупнее, чем Nissan Juke и Vauxhall Mokka, но меньше, чем Ниссан Qashqai и Киа Sportage. Старая версия Vitara имела проблемы, связанные с креном корпуса на поворотах и через ...

Читать как мы тестировали Сузуки Витара