ЗАЗ Sens, 2004 г.в.
ЗАЗ Sens, 2004 г.в.

ЗАЗ Sens, 2004 г.в.

$ 2 050
1 912
74 558 грн
187 тис.км.
Владелец
Конотоп
Возможно, мошенник
Контакты продавца
Мы нашли это авто на сайте партнера.
Чтобы посмотреть контакты, перейдите по кнопке.
Найдено 10.03.2022
ID авто: 49090305
Действия с объявлением
Информация от владельца
Коробка передач Ручная / Механика
Тип топлива Газ/бензин
Двигатель 1.3 л
Привод Передний
Тип кузова Седан
Цвет Серый
Дата публікації 10.03.2022
Дополнительные характеристики

Прочее: Газовая установка (ГБО)

Комментарий продавца ЗАЗ Sens

Продаётся Sens 1.3. С любым переоформлением. Газ вписан в техпаспорт. Возможен обмен с моей/вашей доплатой. Новое: Передние лампы Датчик холостого хода Датчик положения дроссельной заслонки Датчик абсолютного давления Датчик детонации Свечи Высоковольтные провода Только что поменял масла в двигателе и коробке. Лежит ремень ГРМ с роликом и готов к установке. Есть сигнализация. По кузову в хорошем состоянии!
Действия с объявлением
Все отзывы
3.6/5
(190 отзывов)
Марина
4.2/5

Получив права я стала решать какую же машину себе купить. Денег особо не было и стала выбирать между Daewoo Matiz , Daewoo Lanos, Daewoo Sens, семейством Lada. Свой выбор остановила на ЗАЗ Sens. Я, честно говоря, ожидала худшего от машины. Поначиталась отзывов, что гавно, то шумная и неудобная. Фигня это все. Нормальныя машина за свои деньги. Нужно объективно оценивать страну изготовителя и цену машины. своих денег она стоит. Большая и вместительная. Как водитель новичок, я вожу неочень аккуратно. По украинским дорогам, так яму и ловишь. Машина выдерживала все. Салон скромненький, серенький, сиденья жестковаты, зато багажник большой ну и внешний вид тоже ниче. Единственный минус это то, что не до конца выветрился запах нового из салона. А так меня все устраивает. К тому же после SENSa маленькие малолитражки вообще смотрятся как табуреточка.

aleks
3.8/5

Передивлявся відгуки, звернув увагу на невелику кількість відгуків від власників авто з великим пробігом. Є власником ЗАЗ Сенс 2013 року купив авто в червні місяці, за перший рік проїхав 40 тис. км Авто вибирав для роботи і сім'ї. Перш ніж купити також перечитав багато форумів, відгуків, тому деякий негатив під час експлуатації, не був для мене несподіванкою, Можливо і мій відгук комусь допоможе. Всі хвороби Сенса не обійшли і моє авто. Але можу внести і свої уточнення. Підглохання на бензині до 2000 км. були дуже частими, після їх ставало менше і менше. Але при заведенні при температурі приблизно + 12 і нижче всеодно глохне поки не прогріється, тому бажано підгазовувати пару хвили поки машина не прогріється. На 10 000 встановив ГБО тому проблеми на бензині стали для мене лише квіточками. Після встановлення ГБО, "фахівці" довго не могли налаштувати, то глохла під кожним стовпом розхід 13-14л, то їла 14-16л газу. Їздити по гарантії набридло після 5-7 поїздки втратив надію на цих "фахівців", поїхав до інших, і іще до інших. В кінці купив кабель розібрався, і почав сам налаштовувати. В принципі результат 13 л. по Києву і майже без підглохань. Результат покращився після заміни котушки запалювання (моя накрилась), полазив по форумам взяв і переробив з якогось жигуля розхід на газу впав менше 13л. Окремий абзац це гумові вироби. Ремінь генератора був дотягнутий до кінця приблизно на 10 000км. Після чого встановлено контітеч... точну назву не пам'ятаю і вже приблизно 40 тис. був підтягнутий максимум на 1 см. працює чудово. Підтікання масла(сопливить) через сальники в двигуні. Приблизно на 47 тис. накрилася помпа, зрізало зуби на ремені ГРМ (на відміну від ланоса в сенсі клапани не б'є), була можливість замінити сальники, сальники що стояли "пластмасові". Але вартість комплекта нових (написано що німецьких), бурого кольору, коштував 56гр. помпа 200гр. ремінь ГРМ 60гр. Порівняно з Ланосом має ряд переваг

Читать все отзывы