Автосалон НІКО ЧЕРНІВЦІ

Об автосалоне
Об автосалоне НІКО ЧЕРНІВЦІ
Компанія "НІКО-Чернівці" - офіційний дилер Mitsubishi Motors у Чернівецькій області, працює на українському ринку з 1993 року. Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів Mitsubishi,...

Компанія "НІКО-Чернівці" - офіційний дилер Mitsubishi Motors у Чернівецькій області, працює на українському ринку з 1993 року. Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів Mitsubishi, їх гарантійне та технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів та автокосметики.

Автосалон Міцубісі "НІКО-Чернівці"

Загальна площа торгово-сервісного центру складає близько 5 000 кв.м. В автосалоні "НІКО-Чернівці" пропонується весь модельний ряд автомобілів Mitsubishi, адаптованих до кліматичних та дорожніх умов України. Для кращого знайомства з автомобілем у Вашому розпорядженні парк тестових авто, що дозволяє в реальних дорожніх умовах перевірити їх переваги.

Компанія пропонує різні способи придбання автомобіля:

  • оформлення прямої покупки,
  • придбання автомобіля в кредит,
  • послуга trade-in (обмін старого автомобіля на новий з доплатою),
  • система корпоративного продажу.

Безпосередньо в салоні, Ви можете оформити всі необхідні документи для придбання автомобіля в кредит та отримання страхового поліса.

Сервіс від "НІКО-Чернівці" - гарантія якості! Станція технічного обслуговування компанії оснащена сучасним технологічним обладнанням, всі роботи з обслуговування та ремонту автомобілів виробляють висококваліфіковані фахівці, що дозволяє здійснювати обслуговування та ремонт автомобілів Mitsubishi, а також авто інших брендів на вищому рівні.