Skoda Octavia, 2007 г.в.
3 250 $
Skoda Octavia, 2007 г.в.
3 250 $
137 085 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 3250)) }} грн
Не растаможен
Возможно, мошенник
Контакты продавца
Узнайте телефон на сайте партнера
Найдено
19.11.2025
ID:
70528111
Информация от владельца
| Объявление от | Автодилер |
| Коробка передач | Ручная / Механика |
| Тип топлива | Дизель |
| Двигатель | 1.9 л |
| Привод | Передний |
| Тип кузова | Лифтбек |
| Цвет | Серый |
| Дата публикации | 19.11.2025 |
Комментарий продавца
Продам Шкоду Октавію А5 в ідеальному стані. Авто не потребує жодних вкладень, та повністю готове до щоденного використання. В авто працює все. Кузов Ліфтбек.
Двигун 1,9 турбо-дизель, у відмінному стані. Працює тихо, рівно. Не димить. Масло не бере. Їде дуже бадьоро. Без жодних нарікань. Двигун мільйонник.
Коробка механіка 5-ступка. Працює супер. Всі передачі вмикаються чітко, мʼяко. Щеплення не веде, не буксує.
Ходовая частина в ідеальному стані. Все що вимагало заміни- замінено. Їде дуже мʼяко, не веде. Стуків, грюків немає зовсім. Комфортне авто в керуванні.
Кузов для Октавіі в гарному стані, гнилі немає, не битий. Вигляд має. Ліфтбек! Має чудовий вигляд седана, та практичний і місткий як універсал. Має місткий багажний відділ. Працює кожна кнопочка.
Повний комплект: запаска, домкрат, балонний ключ, вкрутка, знак, вогнегасник та інше!
По комплектації є все для комфортної їзди. Клімат контроль, гарна музика, бортовий компʼютер, склопідіймачі,
обігрів заднього скла, зеркала с електро керуванням та підігрівом.
Шкода, в чудовому технічному, та візуальному стані.
Кого цікавить комфортне, надійне авто на кожен день. Прошу звертатися за номером або у приватні повідомлення. Авто в наявності, без передплат та авансів!
Можливий адекватний торг або обмін. Можлива доставка.
Комплектация
Безопасность |
|
Мультимедиа |
|
Более выгодно
Отзывы о Skoda Octavia