Lexus GS II (1997-2004), 1998 г.в.
7 942 $
Lexus GS II (1997-2004), 1998 г.в.
7 942 $
356 675 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 7942)) }} грн
Возможно, мошенник
Контакты продавца
Узнайте телефон на сайте партнера
Найдено
22.05.2026
ID:
102460136
Информация от владельца
| Объявление от | Владелец |
| Коробка передач | Автомат |
| Тип топлива | Бензин |
| Двигатель | 3 л |
| Привод | Задний |
| Тип кузова | Седан |
| Цвет | Другой |
| Количество дверей | 4 |
| Дата публикации | 22.05.2026 |
Комментарий продавца
Witam!Sprzedam mój prywatny samochód Lexus GS 300 z 1998 roku z silnikiem 2JZ z przebiegiem 180 tysięcy. Odrazu zaznaczam że przebieg jest oryginalny:- sam osobiście sprowadziłem samochód z Niemiec: kupowałem, jechałem z powrotem, rejestrowałem- mam fakturę zakupu na której jest wpisany przebieg auta (do wglądu)- auto miało 2 właścicieli przede mną (1998-2005; 2005-2025)- dużo oryginalnych rzeczy zostało: folie ochronne na każdej listwie progów, 4 kluczyki do samochodu, zestaw narzędzi wraz z podnośnikiem w bagażniku oraz pełnowymiarowe koło zapasowe- cały samochód jest w oryginalnym lakierze poza jedynym małym miejscem na tylnym lewym nadkolu (tam gdzie pokazuje się rdza)Z mojego czasu zrobiono:- naprawa pompy ABS (bolączka Toyota/Lexus z tych czasów) został wymieniony silniczek serwo od pompy wraz z płynem hamulcowym(x2), zacisków tył oraz wszystkich klocków hamulcowych oraz przedniego prawego czujnika ABS- wymieniłem silniczki zamków drzwi kierowcy oraz tył prawy (też bolączka Toyota/Lexus)- nowy akumulator Bosch- wypolerowane auto + nałożona ceramika + wyczyszczona skóra w środku- oczywiście rzeczy eksploatacyjne typu oleje i filtryOdpowiadając na częste pytania:- działa każdy zamek drzwi, szyby, lusterka- działa tempomat, radio, ekran dotykowy, elektryczna kierownica, elektryczne fotele, hamulec ręczny, podgrzewanie siedzeń oraz inne podzespoły auta- działa antenna- silnik chodzi równo, odpala bez żadnego problemu, nie grzeje się, nie ma żadnego wycieku czy zapocenia, NIE POBIERA A NI GRAMA OLEJU i nie puszcza żadnego dymu.- skrzynia przełącza na każdy bieg, nie szarpie, każdy tryb działa- zawieszenie bez najmniejszego dźwięku, nic nie stuka- na przeglądzie diagnosta powiedział że stan bardzo dobry i nie ma żadnych zastrzeżeń- stoi na dobrych zimowych oponach NEXEN z 2023 roku (brak letnich w zestawie)- OC w pełni opłacone do 09.2026Z minusów to tylko dwa: nie działa klima (do wymiany czujnik ciśnienia w klimatyzacji) oraz to co widać na zdjęciu zarysowanie na tylnym lewym nadkolu z niedużym zardzewieniem. Poza tym na żadnym elemencie karoserii nie ma rdzy. Od spodu auto kiedyś było konserwowane, dziur czy czegoś takiego nie ma, wygląda całkiem dobrze, ale warto przemyśleć dalsze plany na nią.W razie jakichkolwiek pytań bez problemu odpowiem czy podeślę dodatkowe zdjęcia. Auto sprzedaje na postawie umowy-kupna sprzedaży. Do obejrzenia we Wrocławiu.Zapraszam do kontaktu.
Более выгодно
Отзывы о Lexus GS