Daf XF, 2013 р.в.
Daf XF, 2013 р.в.

Daf XF, 2013 р.в.

$ 26 900
24 721
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'EUR', 26900)) }}
1 008 481 грн
{{ formatNumber(convertCurrency('USD', 'UAH', 26900)) }} грн
Купити в розстрочку
24 283 грн/міс
1 тис.км.
Власник
Шепетівка
Можливо, шахрай
Контакти продавця
Ми знайшли це авто на сайті партнера.
Щоб подивитися контакти, перейдіть по кнопці.
Знайдено 28.02.2023
ID авто: 54798302
Дії з оголошенням
Інформація від власника
Коробка передач Автомат
Тип палива Дизель
Двигун 12.9 л
Привід Задній
Тип кузова Тягач
Колір Червоний
Дата публікації 28.02.2023
Основна інформація
за VIN кодом
VIN-код
XLRTE47Mх0Gхххх41
Пробіг від продавця
1 тис. км
ДТП
Ні

Коментар продавця Daf XF

DAF 105.460 АТЕ.. 2013 год.( первая регистрация 12 месяц 2013 год) Евро 5. Только пригнан и растаможен. КПП автомат.РЕТАРДА. Хорошее техническое состояние. Форма оплаты любая. возможный безнал по юго
Дії з оголошенням
Всі відгуки
/5
(0 відгуків)
Иван
5/5

суперовый тягач: мощный, выносливый, комфортный для водителя. Работая на этой машине, водители "рвутся в бой", не боятся дальних расстояний и ночевок вне дома.

BY-1
5/5

Устроился на работу, получил визу, собрал сумки и отправился в свой первый рейс.Дали машину DAF XF95, пишу тут, т. к. темы про 95 нет.Машина была 2003 года выпуска. До этого работал только на МАЗах, проехал 200км с 20 тоннами в хвосте, при очередной заводке увидел, что машина начала дыметь как КамАЗ, дотянул груз до места, разгрузился, загрузился снова, проехал еще тысячу км шеф решил, что все таки лучше отправить на сервис, "вскрытие"показало, что прогорел поршень, я грустный отдал прицеп другому на "довоз", а сам поехал домой.Но сейчас не об этом, за рейс около 2000 км, понял:Машина мягкая, плавно идет, высокая, просторная кабина, на мой рост в 197см, спальник чудесный, хороший обзор, кпп чёткая, включается без рывков и особого усилия, руль крутится как в легковой. Но с моим двигателем и грузом в 21 тонну в горку по литве немного садилась. Но это исключительно на этом авто.По поводу безопасности хочу сказать так, грузовики-"бескапотники" в принципе опасны сами по себе, потому как моторного отсека перед тобой нет, который в случае чего, мог бы спасти жизнь, но это моё мнение.А без прицепа одной "головой", летит не хуже всяких BMW=))

Читати всі відгуки
Купити б/в Daf XF,
2013 в лізинг.
...
Некорректное значение
Некорректное значение
Некорректное значение
Вартість авто
{{ formatNumber(model.price) }} грн
Початковий внесок
{{ formatNumber(model.prepayment) }} грн
Термін дії договору
{{ formatNumber(model.monthsCount) }} міс.
Щомісячний платіж від лізинг-партнерів:
Ви можете надіслати цю заявку в одну або кілька компаній для отримання кращих лізингових умов
Щомісячний платіж включає:
  • — вартість авто
  • — процентна ставка
  • — реєстрація авто
  • — страхування авто
  • — GPS-трекер
Введіть, будь ласка, своє ім’я
Перевірте правильність введення номера
Дякуємо за заявку!
Менеджер передзвонить вам найближчим часом
Часті питання про лізинг на авто
Лізинг – довгострокова оренда транспортного засобу з подальшим правом викупу. Лізингова компанія (лізингодавець) дає клієнту (лізингоодержувачу) у користування автомобіль на підставі договору, згідно з яким він виплачує ціну автомобіля частинами (як при кредиті), але юридично авто залишається у власності компанії до завершення виплати.

При оформленні лізингу ви отримуєте відразу автомобіль. Лізинг передбачає повний спектр послуг: покупка, страхування, технічне та юридичне обслуговування. Придбання машини в кредит - це грошова позика під відсоток.

Усі додаткові витрати (реєстрація, страховки, податки) у лізингу поступово розподілені між щомісячними платежами. Купуючи авто в кредит, доведеться виділити гроші на все це відразу.

Заявка на лізинг розглядається від кількох годин до дня.

Щоб отримати авто в лізинг, потрібні:

  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код
  • Посвідчення водія.
Так, довідка про доходи не є обов'язковим документом на придбання авто в лізинг.
Мінімальний термін лізингового договору – 12 місяців. Цього вимагає українське законодавство. Максимальний термін для придбання авто у лізинг – 84 місяці (7 років).
Так, можна достроково внести всю суму, вказану в договорі, раніше строку, але відповідно до законодавства України ви зможете оформити автомобіль на себе після закінчення мінімального терміну лізингового договору – 12 місяців.
Викупний платіж – це сума, після внесення якої власником автомобіля стає лізингоодержувач. Його розмір та особливості розрахунку зазначаються у договорі. Є два варіанти викупного платежу: це сума витрат, які не компенсував клієнт у процесі щомісячних виплат або "символічна" сума, якщо всі витрати компанії та вартість авто покрили регулярні виплати.
Щомісячний платіж складається з тіла (вартості авто), відсотка лізингової компанії та додаткових платежів (GPS-трекер, ОСАЦВ, КАСКО, штрафи та інше). Докладніший список складових щомісячного платежу можна дізнатися у конкретній обраній лізинговій компанії.
Так, лізингова компанія перевірять авто. За бажанням, клієнт може зробити діагностику на будь-якому СТО.
Так можна. Умови передачі машини у користування третім особам обумовлюються лізинговою компанією.
Лізингодавець має право розірвати лізинговий договір, якщо клієнт не регулярно вносить платежі або порушує умови співпраці. Умови дострокового припинення співробітництва з ініціативи лізингоодержувача описуються в договорі кожної компанії індивідуально.
Можна, за умови отримання письмової угоди від лізингової компанії.
Ні. У лізинг можна взяти транспортний засіб лише на українській реєстрації.
Обмеження до пробігу авто встановлює кожен лізингодавець на власний розсуд. Є компанії, які не мають вимог до кілометражу.
Взяти автомобіль у лізинг може будь-який резидент України віком 21-65 років.
Автомобіль у лізинг можна придбати в лізингових та прокатних компаніях, а також в автосалонах. Зручно вибирати машину (з пробігом чи нову) на AutoMoto.ua. У каталогах зібрані усі лізингові пропозиції в Україні.
Так, у лізинг можна придбати автомобіль із пробігом.
Кожна лізингова компанія встановлює мінімальний розмір початкового внеску. Він складає 15-30% від вартості автомобіля.
Оплата здійснюється у гривнях.
До моменту повного завершення виплат автомобілем володіє лізингова компанія, вона оформляє страхові поліси на власний розсуд. Усі лізингові транспортні засоби мають ОСЦПВ. Більшість лізингодавців оформляють повне КАСКО.
Відновлення машини після ДТП здійснюється за рахунок страхової. У разі викрадення автомобільного лізингоодержувача виплачує лізинговій компанії залишок за основним боргом (вартість самого транспортного засобу).
Особливості ремонту лізингового автомобіля залежить від умов конкретного контракту. Можливо кілька сценаріїв. Поломки усуває лізингоодержувач за власний кошт. Лізингодавець може пред'являти вимоги до використання лише оригінальних запчастин або проведення робіт у певних майстернях. Ремонтом машини може зайнятися компанія, а всі витрати поступово додати до майбутніх платежів.
Для придбання в лізинг доступні нові машини та авто з пробігом не старші 2007 року випуску.
Існує поняття "кредитні канікули" терміном від 2 до 6 місяців. Для тимчасового припинення внесення платежів необхідно звернутися до лізингодавця, щоб дізнатися про таку можливість та написати відповідну заяву.