Про сайт AutoMoto.Ua

AutoMoto.ua - це пошукова система та електронний автосалон, спеціалізацією яких є пошук оголошень про продаж автомобілів, мотоциклів, спецтехніки та інших транспортних засобів в Україні.

АвтоМото дає можливість здійснювати пошук пропозицій про продаж авто по всій Україні, надаючи максимально повні та актуальні результати.

Сьогодні ми обробляємо інформацію з більш ніж 100 автосайтів України. Щодня в базі знаходиться більше 700 тисяч оголошень, 9-16 тисяч з яких є свіжими надходженнями за поточний день.

Переваги пошукової системи


  Пошук по всіх автосайтах одночасно

Що б ви робили, якби вирішили купити автомобіль в Києві? Відразу б відкрили кілька сайтів і на кожному здійснили пошук по потрібним параметрам. АвтоМото зробить всю цю роботу для вас всього в один клік.

Наша пошукова система безперервно шукає нові оголошення на 100 автосайтах і доповнює ними свою базу. Вам потрібно лише зробити пошук і перейти на вподобане оголошення для того, щоб дізнатися контакти продавця.


    Моніторинг оновлень

Ми працюємо не лише над додаванням нових оголошень, але й постійно перевіряємо актуальність раніше знайдених. Чи не змінилися дані? Чи не змынилась ціна? Завдяки цьому, ви завжди отримуєте актуальну на даний момент інформацію.


    Видалення оголошень-дублікатів

На онлайн-авторинку велика кількість дублікатів - оголошень, в яких описується одне і те ж авто, але продається воно кілька разів на різних сайтах. АвтоМото визначає такі оголошення і об'єднує їх в одне, для того щоб ви не витрачали свій час на копії і бачили, як давно і з якою активністю продається транспортний засіб.


    Фільтр «Без автодилерів»

Ця функція дозволяє відсіяти всі оголошення від посередників і автодилерів і перейти до перегляду автомобілів, які продають їхні безпосередні власники.


    Доповнення інформацією

Ми зібрали для вас безліч цікавої та корисної інформації, яка допоможе визначиться з вибором авто: текстові та відео тест-драйви, відгуки власників авто, технічні характеристики, статистика зміни ціни за останні пів року і багато іншого.

    Мобільная версія

Завдяки мобільній версії сайтом однаково зручно користуватися на всіх категоріях пристроїв: смартфонах, комп'ютерах і планшетах.