Про сайт AutoMoto.Ua

AutoMoto.ua - це пошукова система та електронний автосалон, спеціалізацією яких є пошук оголошень про продаж автомобілів, мотоциклів, спецтехніки та інших транспортних засобів в Україні.

АвтоМото дає можливість здійснювати пошук пропозицій про продаж авто по всій Україні, надаючи максимально повні та актуальні результати.

Сьогодні ми обробляємо інформацію з більш ніж 100 автосайтів України. Щодня в базі знаходиться понад 700 тисяч оголошень, 9-16 тисяч з яких є свіжими надходженнями за поточний день.

Переваги пошукової системи AutoMoto.Ua

Пошук по всіх автосайтах одночасно

Вирішили придбати автомобіль? Відкриваєте кілька сайтів і на кожному здійснюєте пошук за потрібними параметрами? АвтоМото зробить всю цю роботу для вас всього в один клік. Наша пошукова система безперервно шукає нові оголошення на 100 автосайтах і доповнює ними свою базу. Вам потрібно лише виконати пошук і перейти на вподобане оголошення, щоб дізнатися контакти продавця.

Моніторинг оновлень

Ми працюємо не лише над додаванням нових оголошень, але й постійно перевіряємо актуальність раніше знайдених. Чи не змінилися дані? Чи не змінилась ціна? Так ви завжди отримуєте актуальну інформацію.

Видалення оголошень-дублікатів

На онлайн-авторинку присутня велика кількість дублікатів - оголошень, в яких описується одне і те ж авто, але продається воно кілька разів на різних сайтах. АвтоМото визначає такі оголошення і об'єднує їх в одне, для того щоб ви не витрачали свій час на копії і бачили, як давно і з якою активністю продається транспортний засіб.

Зручні фільтри для пошуку

Фільтри на AutoMoto розроблені таким чином, щоб пошукач зміг якомога швидше знайти необхідну пропозицію. В цьому допомагає інтерактивний пошук, тобто, користувач може уточнювати запит у міру появи нових категорій і параметрів. За допомогою фільтрів кожен зможе знайти шукану позицію швидко і легко.

Додаткова інформація

Ми зібрали для вас безліч цікавої та корисної інформації, яка допоможе визначиться з вибором авто: тест-драйви, відгуки власників авто, технічні характеристики, статистика зміни ціни за останні пів року, останні автоновини і багато іншого.