Довідковий центр Automoto.ua

У розділі "Довідковий центр" ви знайдете відповіді на питання, пов'язані з роботою сайту AutoMoto.ua і особистого кабінету. Розділ може поповнюватися відповідями на нові питання в разі потреби. За відсутності відповіді на ваше запитання, ви завжди можете звернутися до відділу турботи про користувачів.

Часті питання про сервіс AutoMoto:

AutoMoto.ua - найбільший в Україні ресурс з пошуку авто. Сайт працює як агрегатор, тобто збирає оголошення про продаж транспортних коштів зі 100 автосайтів України для полегшення вибору.

Пошукова система AutoMoto.ua використовує номер телефону, щоб знайти всі оголошення користувача, які розміщені на інших автомобільних сайтах, і додає їх на сторінку "Мої оголошення" в особистому кабінеті.

Ми не передаємо персональні дані користувачів третім особам.

Сайт AutoMoto.ua працює як агрегатор, тобто збирає оголошення про продаж транспортних засобів зі 100 автосайтів України та класифікує інформацію на одному ресурсі.

Тому якщо ви розмістили оголошення про продаж транспортного засобу на іншому автосайті, воно автоматично з'явиться в каталогах AutoMoto.ua.

Під час реєстрації ви вказали номер телефону, за яким пошукова система AutoMoto.ua автоматично повинна знайти ваші оголошення на інших автосайтах і додати їх на сторінку "Мої оголошення" в особистому кабінеті.

Якщо система знайшла не всі ваші оголошення, додайте їх самостійно, слідуючи наступної інструкції:

...

Зверніть увагу, що номер, вказаний вами при вході в особистий кабінет, повинен збігатися з номером телефону в оголошенні. Також переконайтеся, що посилання на сторінку оголошення з іншого сайту скопійована коректно.

Видалити оголошення з сайту AutoMoto.ua можливо двома шляхами:

1. Якщо ви зареєстровані на сайті, авторизуйтесь і перейдіть у розділ "Мої оголошення", а потім натисніть на кнопку "Видалити". Після підтвердження дії ваше оголошення буде видалено з сайту AutoMoto.ua.

... ( вигляд на мобільній версії )

... ( вигляд на десктопній версії )

Якщо в розділі "Мої оголошення" ви не побачили жодного оголошення, але впевнені, що на інших майданчиках вони є, скористайтеся інструкцією для самостійного додавання.
Детальніше про додавання оголошень на сайт за номером телефону

2. Якщо ви не зареєстровані на сайті AutoMoto.ua, відкрийте сторінку з оголошенням, яке хочете видалити, і натисніть на кнопку "Повідомити, що продано".

...

AutoMoto.ua перевіряє всі оголошення, використовуючи відкриту базу даних МВС України, що містить номери авто і відомості про всі операції з транспортними засобами (ТЗ) в період з 01 січня 2013 року по даний час, а також відомості про ТЗ, які перебувають у розшуку у зв'язку з їх незаконним заволодінням.

Реєстрація на AutoMoto.ua

Реєстрація на сайті AutoMoto.ua відкриває доступ до особистого кабінету "Мої оголошення" і дає можливість піднімати позиції ваших пропозицій в каталогах за допомогою "Рівнів". Детальніше про "Рівні” AutoMoto.ua

Як увійти / авторизуватися в акаунті?

Щоб отримати доступ до особистого кабінету "Мої оголошення" на сайті AutoMoto.ua:

1. Перейдіть на сайт і натисніть на кнопку “Увійти” в правому верхньому кутку сторінки

... ( вигляд на мобільній версії )

... ( вигляд на десктопній версії )

2. У формі для введення даних вкажіть номер телефону *, який будете використовувати для входу в "Мої оголошення"

...

3. Для підтвердження номера введіть 4-значний код з SMM

4. Якщо все зроблено правильно - ви опинитеся на сторінці “Мої оголошення” та зможете користуватися всіма перевагами сервісу.

*Номер телефону необхідний для коректної роботи алгоритмів пошукової системи AutoMoto.ua. Ми не передаємо персональні дані користувачів третім особам.
Блокування аккаунту

У разі порушення політики сервісу AutoMoto.ua (посилання на сторінку "Політика конфіденційності"), обліковий запис користувача може бути заблокований.

Повідомлення про блокування облікового запису з'явиться на сторінці “Повідомлення”, де будуть вказані причини та період блокування.

... ( вигляд на мобільній версії )

... ( вигляд на десктопній версії )

...

Робота заблокованого аккаунта відновиться автоматично після закінчення періоду, зазначеного в повідомленні.

Видалення облікового запису

Видалити аккаунт AutoMoto.ua неможливо, але ви можете очистити всі оголошення в особистому кабінеті “Мої оголошення”:

1. Авторизуйтесь на сайті AutoMoto.ua

2. Перейдіть в розділ “Мої оголошення”

3. Виберіть оголошення, які хочете видалити, і натисніть на кнопку “Видалити”

Особистий кабінет
1. Реєстрація та вхід

... ( вигляд на мобільній версії )

... ( вигляд на десктопній версії )

Натисніть на іконку “Увійти” у верхньому куті сайту, після чого відкриється вікно з полем для введення номера телефону.

...

Введіть номер телефону та натисніть “Продовжити”. Якщо дані були введені правильно, вам прийде SMS з 4-х значним кодом для підтвердження номера, який буде використаний для входу в “Мої оголошення”.
У разі, якщо SMS не надійшло протягом 2-х хвилин - зробіть запит на повторну відправку повідомлення.

...

2. Як змінити номер телефону?

Щоб змінити номер телефону на інший, зайдіть на сторінку “Налаштування”. Підтвердіть видалення актуального номеру і додайте новий.

...

Після чого з'явиться вікно підтвердження номера за допомогою 4-значного коду з SMS. Якщо протягом 2 хвилин SMS з кодом не прийшло, натисніть “Надіслати повторно” або введіть інший номер.

3. Мої оголошення

На сторінці “Мої оголошення” можна подивитися, які оголошення були знайдені за вашим номером телефону. Що це означає? AutoMoto.ua - сайт-агрегатор, тобто збирає автомобільні оголошення з більш ніж 100 сайтів на своєму ресурсі. За допомогою спеціальних алгоритмів та номеру телефону користувача, ми знаходимо всі оголошення, розміщені на інших автомобільних сайтах, які закріплені за цим номером. Після чого знайдені оголошення додаються в розділ “Мої оголошення” в особистому кабінеті.
Ми не передаємо персональні дані користувачів третім особам.

...

Ви можете видалити оголошення з сайту AutoMoto.ua або підняти їхні позиції.

Детальніше про підняття оголошень у каталозі

У блоці "AutoMoto.ua знайшов на майданчиках" ви побачите логотипи сайтів, на яких пошукова система знайшла ваше оголошення.

...

Якщо система виявила не всі ваші оголошення, то додати їх на сайт AutoMoto.ua можна вручну, дотримуючись наступної інструкції:

...

Зверніть увагу, що зазначений номер при вході в особистий кабінет “Мої оголошення” повинен збігатися з номером телефону, за яким закріплено оголошення на іншому майданчику. Також переконайтеся, що посилання на сторінку оголошення з іншого сайту зкопійовано коректно.

4. Мої платежі

На цій сторінці зберігається історія ваших оплат підняттів позицій. Інформацію на цій вкладці не можна очистити, вона відображає історію за весь час існування вашого облікового запису.

5. Блокнот

Додати оголошення в обрані можна відразу з каталогу. Для цього на оголошенні потрібно натиснути значок

...

Воно стане яскравого оранжевого кольору і автоматично з'явиться на сторінці «Блокнот».

...

...

Щоб видалити оголошення з «Блокнота», знову натисніть на іконку зірочки - вона повинна стати білого кольору.

...

Щоб очистити всі збережені оголошення натисніть на кнопку «Очистити».

...

6. Повідомлення

Будьте в курсі всього, що відбувається з вашими оголошеннями, новин та іншої корисної інформації на сторінці «Повідомлення».
Кольорові зміни біля іконки дзвіночка говорять про непрочитані повідомлення.

... ( вигляд на мобільній версії )

... ( вигляд на десктопній версії )

Щоб закрити повідомлення, натисніть на хрестик.

...

Щоб подивитися повну інформацію в повідомленні, натисніть на кнопку «Дізнатися більше».

...

Щоб впорядкувати всі оголошення, натисніть на одну з цих кнопок:

...

7. Налаштування

На сторінці «Налаштування», ви зможете видалити свій номер телефону і додати новий.

...

Щоб змінити номер телефону на інший, підтвердіть видалення актуального номера і додайте новий.

...

Після чого з'явиться вікно підтвердження номера за допомогою 4-значного коду з СМС. Якщо протягом 2 хвилин СМС з кодом не прийшло, натисніть «Відправити повторно» або введіть інший номер.

Підняття оголошення “Рівні”
1. Як підняти оголошення у видачі?

1. У розділі "Мої оголошення" натисніть на кнопку "Підняти";

... ( вигляд на мобільній версії )

... ( вигляд на десктопній версії )

2. Під кнопкою "Підняти" з'явиться вікно підбору позицій. За допомогою стрілок ви зможете самостійно вибрати бажану позицію оголошення, яка буде відповідати за певний "Рівень".

...

3. Перед оплатою необхідно вибрати період закріплення позиції. Щоб заощадити кошти, ви можете скористатися пакетними пропозиціями на 3, 7 і 14 днів за зниженими цінами. Після здійснення вибору скористайтеся зручними платіжними системами для оплати.

...

2. Що таке "Рівні" для підняття оголошення на AutoMoto.ua?

За допомогою функції підбору позицій ви зможете самостійно вибрати бажану позицію оголошення, яка відповідає за певний “Рівень”. Тобто, система працює за принципом аукціону з позначенням “Рівень”: чим вищу позицію займе оголошення, тим вищий “Рівень” буде у результаті. Піднімати “Рівень” можна до першої позиції в загальному каталозі. Ціна за один “Рівень” залежить від вартості авто і складає від 2.5 грн на день. Мінімальний “Рівень” залежить від параметрів вашого авто та визначається системою автоматично. Наприклад, якщо авто коштує від 11 до 20 000 дол., то “Рівень 3” для вашого оголошення виявиться мінімальним.

...

3. Як розрахувати вартість підняття оголошення?

Щоб розрахувати вартість підняття оголошення, скористайтеся вікном підбору позицій, яке з'являється після натискання на кнопку "Підняти". Ціна за один "Рівень" залежить від вартості авто і становить від 2.5 грн за день підняття. Мінімальний "Рівень" залежить від параметрів вашого авто і автоматично визначається системою. Наприклад, якщо авто коштує від 11 до 20 тисяч доларів, то "Рівень 3" для вашого оголошення виявиться мінімальним. Кінцеву вартість підняття можна побачити після підбору позицій з допомогою стрілок і вибору періоду.

...

4. Як дізнатися позицію мого оголошення на сайті?

Відразу після оплати "Рівнів" ваше оголошення підніметься на обрану вами позицію в каталозі "Пошук за ціною". У всіх інших каталогах оголошення піднімаються на позиції, які розраховуються відштовхуючись від "Рівня" в каталозі "Пошук за ціною".

"Рівні" на AutoMoto.ua працюють таким чином, щоб ви змогли самостійно вибрати бажану позицію оголошення. Позиція оголошення автомобіля в пошуку рухлива і формується за принципом аукціону: коли ви купуєте певну позицію в пошуку, то інші продавці можуть перехопити її, заплативши на "Рівень" вище вашого. Якщо "Рівень" виявиться однаковим, то більш високу позицію займе продавець, який здійснив оплату раніше.

Оплата
1. Повернення коштів

Адміністрація сайту AutoMoto.ua розробила "Політику повернення грошових коштів", щоб ви не хвилювалися про втрату грошей в разі помилкової оплати наших послуг або сервісів.

Всі користувачі сайту, які здійснили оплату за послуги сйта AutoMoto.ua мають можливість звернутися до адміністратора Служби турботи про користувачів з метою повернення коштів за номером (067) 430 32 09 в робочі години, або залишити заявку на зворотній зв'язок. Служба турботи про користувачів працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Рішення про відмову / повернення сплачених коштів приймає виключно адміністрація сервісу AutoMoto.ua в односторонньому порядку. При прийнятті даного рішення представники AutoMoto.ua керуються наступним зведенням правил:

Розділ 1

1. Вартість оплати послуг і сервісів може бути повернута користувачеві тільки до моменту їх фактичного надання;

2. Оплата послуг і сервісів, що діють протягом одного дня (наприклад, підняття "Рівень"), може бути повернута користувачеві тільки в день їх оплати;

Розділ 2

Сума коштів, розрахована відповідно до умов, описаних в Розділі 1, далі - "сума повернення", виплачується в такий спосіб і в таких обсягах:

1. На особистий рахунок користувача AutoMoto.ua - 100% від суми, яка підлягає поверненню;

2. На банківські реквізити, зазначені користувачем:
• при оплаті сервісу через інші канали оплат (крім SMS-повідомлення) - 90% від суми, яка підлягає поверненню, за вирахуванням 3 грн.
• при оплаті сервісу, через SMS-повідомлення повернення коштів не проводиться, так як оплата даними способом є послугою стільникового оператора і гроші за доставлене повідомлення не повертаються;

3. З Особистого рахунку користувача можливе повернення коштів на банківський рахунок, згідно способу поповнення особового рахунку, а також інформації, зазначеної в п. "2" даного розділу

Розділ 3

Після телефонного звернення користувача із запитом про повернення суми оплати сервісів AutoMoto.ua і схвальному вирішенні адміністрації Служби турботи про користувачів, користувачеві необхідно перейти на сторінку з формою зворотного зв'язку і надати наступні дані:
• банківські реквізити, на які необхідно перерахувати суму повернення;
• контактні дані для зв'язку - ім'я і телефон, вказаний при реєстрації на сайті;
• в разі позитивного рішення про повернення, кошти будуть перераховані на зазначені в заяві реквізити протягом 30 календарних днів.

2. Управління "Моїми платежами" в Особистому кабінеті

У розділі "Мої платежі" ви можете подивитися історію своїх платежів на AutoMoto.ua. Особистий рахунок є у кожного зареєстрованого користувача - ви в будь-який момент можете його поповнити і використовувати для оплати сервісів і послуг AutoMoto.ua.

Для управління платежами необхідно авторизуватися на сайті, тобто увійти під своїми реєстраційними даними.

На сторінці "Мої оголошення" ви можете подивитися позиції своїх оголошень в каталогах і оплатити підняття одним з доступних способів, а також ознайомитися з оплаченими рахунками на сторінці "Мої платежі".

Політика конфіденційності
1. Загальні положення

Управління даними веб-сайтом https://www.automoto.ua (далі - Сайт) здійснюється ФОП Глушко Михайло Васильович, ІПН 3494312415, зареєстрованим і діючим відповідно до вимог законодавства України (далі - Компанія). Використовуючи Сайт, користувач (надалі – Користувач) підтверджує, що ознайомився та повністю (однозначно) погодився з умовами цієї політики конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

2. Предмет угоди

Дана угода діє для Сайту та укладається між користувачем Сайту і Компанією.

Цією Угодою встановлюється порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття Персональних даних Користувача та іншої інформації, яку отримує Компанія від користувачів Сайту. Персональні дані заповнюються Користувачем.

Для того, щоб використовувати Сайт Користувач повинен уважно ознайомитися з даною Угодою і висловити свою повну згоду з його умовами. Підтвердженням повної Згоди до зазначеної Угоди, її підписанням, є використання Користувачем Сайту.

Користувач не має права вказувати особисту інформацію під час реєстрації, використовувати Сайт, якщо він не згоден з умовами цієї Угоди, або, якщо він не досяг встановленого законом віку, коли він має право укладати угоди подібного роду, або не є уповноваженою особою компанії, від імені якої використовується інформація.

Розміщуючи інформацію на Сайті, Користувач вносить персональні дані або, надаючи ці дані іншим шляхом, і / або, здійснюючи будь-які дії в рамках Сайту, і / або, використовуючи будь-яку частину Сайту, Користувач дає свою однозначну згоду з умовами цієї Угоди та надає Компанії право отримувати, зберігати, обробляти, використовувати і розкривати персональні дані Користувача на умовах цієї Угоди.

Дана Угода не регулює і Компанія не несе відповідальності за отримання, зберігання, обробку, використання і розкриття персональних даних Користувача і будь-який інший інформації третіми особами, що не перебувають у власності або під управлінням компанії, і фізичними особами, які не є працівниками Компанії, навіть якщо Користувач отримав доступ до сайтів, товарів або послуг цих осіб за допомогою Сайту або розсилки. Конфіденційної в розумінні цієї Угоди є тільки інформація, яка зберігається в базі даних сайту в зашифрованому стані і доступна тільки Компанії.

Користувач визнає, що, в разі нехтування ним безпекою і захисту його персональних даних та даних авторизації, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до аккаунту і Персональних даних, та інших даниї Користувача. Компанія не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.

3. Порядок отримання особистих даних

Компанія може збирати особисту інформацію, а саме: ім'я, контактні телефони, адресу електронної пошти Користувача для ідентифікації. Також Компанія може збирати іншу інформацію:

• Cookies для того, щоб надати залежні від цього сервіси
• IP-адреса користувача.

Вся інформація збирається Компанією як є, і не змінюється в процесі збору даних. Користувач несе відповідальність за надання достовірної інформації, в тому числі, інформації про персональні дані. Компанія має право, в разі необхідності, перевірити правильність наданої інформації, а також здійснити запит підтвердження наданої інформації, якщо це необхідно для надання послуг Користувачеві.

4. Порядок використання інформації про користувача

Компанія може використовувати ім'я Користувача, область і населений пункт проживання Користувача, адресу електронної пошти, телефон для ідентифікації, як Користувача Сайту. Компанія може використовувати контактну інформацію Користувача для розсилки, щоб повідомляти Користувача про нові можливості, події та інші новини Сайту. Користувач завжди може відмовитися від проведення розсилки по його контактній інформації. Обробка персональних даних може здійснюватися з метою реалізації цивільно-правових відносин, податкових та відносин у сфері бухгалтерського обліку, виконання договірних зобов'язань з надання послуг, надання можливості доступу до сервісу Сайту, для ідентифікації клієнта як користувача Сайту, з метою надання, пропозиції послуг, обробки платежів, поштових адрес, створення і реалізації бонусних програм, відправки комерційних пропозицій та інформації по електронній пошті, пропозиції нових послуг, передачі будь-якої інформації, відмінній від предмета договору, проведення розрахункових операцій, надання звітності, ведення бухгалтерського та управлінського обліку, поліпшення якості надання послуг, надання сервісів Сайту, розміщення інформації, оголошень клієнта на сайті власника бази персональних даних, спрощення роботи з Сайтом і поліпшення його матеріалів.

5. Умови надання доступу до бази даних

Компанія не передає персональні дані та іншу інформацію третім особам, за винятком випадків передбачених нижче та в інших положеннях цієї Угоди. Користувачі, згідно цієї Угоди, надали право Компанії розкривати, без обмеження терміну дії і території, персональні дані, а також іншу інформацію користувачів третім сторонам, які надають послуги Компанії або які є клієнтами Компанії, зокрема, але не виключно, обробляють заявки, платежі. Треті сторони можуть використовувати призначену для користувача інформацію тільки в разі, якщо вони надають послуги Компанії і тільки ту інформацію, яка необхідна для надання послуги або відповідно до умов угоди з Компанією. Також розкриття персональних даних без згоди Користувача або уповноваженої ним особи, допускається у випадках, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини, зокрема, але не виключно:

• за обґрунтованими запитами державних органів, які мають право вимагати і одержувати такі дані та інформацію;
• в тому, випадку якщо, на думку Компанії, Користувач порушує умови цієї Угоди та / або інших договорів і угод між Компанією та Користувачем.

6. Як змінити особисту інформацію або відмовитися від розсилки

Користувач в будь-який момент може змінити телефон або відмовитися від розсилки. Робота деяких можливостей Сайту, для яких необхідна наявність інформації про Користувача, може бути припинена з моменту зміни інформації.
Персональні дані Користувача необмежено у часі зберігаються в базі даних сервісу в зашифрованому стані і доступні тільки для Компанії.

7. Захист інформації

Компанія вживає всіх необхідних заходів для захисту даних від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення. До цих заходів відносяться, зокрема, внутрішня перевірка процесів збору, зберігання і обробки даних і заходів безпеки, всі дані, які Компанія збирає, зберігаються на одному або декількох захищених серверах баз даних і не можуть бути доступні з-за меж корпоративної мережі.

Компанія надає доступ до персональних даних та інформації тільки тим співробітникам, підрядникам та агентам Компанія, яким необхідно мати цю інформацію для здійснення операцій, які виконуються від імені Компанії. З цими особами підписані угоди, в яких вони зобов'язуються дотримуватися конфіденційності і можуть піддатися стягненням, включаючи розрив договорів, звільнення і кримінальне переслідування, якщо вони порушать дані зобов'язання. Користувач має права, передбачені Законом України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року N 2297-VI. На Сайті можуть бути посилання на інші веб-сайти (виключно в інформаційних цілях). При переході по посиланню на інші веб-сайти дія цієї Політики на такі сайти поширюватися не буде. У зв’язку з чим Компанія рекомендує переглядати політику в сфері конфіденційності і персональних даних кожного веб-сайту перед тим, як передавати будь-які персональні дані, за якими Вас можуть ідентифікувати.

На сайті розміщується інформація про послуги та товари третіх осіб. Відповідальність за інформацію третіх осіб несуть треті особи.

8. Контактна адреса в разі виникнення питань

У разі виникнення питань, побажань, скарг, щодо інформації, яку надає Користувач, можна звертатись за електронною адресою: support@automoto.ua, або за номером 0 (800) 209-202.

9. Зміни в політиці конфіденційності

Компанія може змінити умови політики конфіденційності. В такому випадку, Компанія замінить версію на сторінці умов. Всі зміни Угоди набувають чинності з моменту їх публікації на Сайті. Використовуючи Сайт, Користувач підтверджує згоду з новими умовами Політики конфіденційності в редакції, чинній на момент використання Користувачем Сайту.

10. Додаткові умови

Компанія не несе відповідальності за шкоду або збитки, яких зазнав Користувач або третя особа в результаті помилкового розуміння або нерозуміння умов цієї Угоди, інструкцій про порядок використання Сайту, щодо порядку розміщення даних та інших технічних питань.

У разі, якщо будь-яке положення цієї Угоди, включаючи будь-яку пропозицію, пункт або їх частину, визнається таким, що суперечить закону, або недійсним, це не вплине на інші положення, які не суперечать закону, вони залишаються в повній силі і є дійсними, а будь-яке недійсне положення, або положення, яке не може бути виконано без подальших дій Сторін, вважається зміненим, виправленим в тій мірі, в якій це необхідно для забезпечення його дійсності і можливості виконання.

Дана угода поширюється на Користувача з моменту використання ним Сайту, в тому числі, розміщення своїх персональних контактних даних, і діє до тих пір, поки на Сайті зберігається будь-яка інформація про Користувача, в тому числі, персональні дані.

Термін і територія дії цієї Угоди, в тому числі строк зберігання персональних даних Користувача, не обмежені.

Безпека
Відповідальність

• Ми не є інтернет-магазином, автосалоном або майданчиком, де ви можете розмістити оголошення, ми тільки здійснюємо пошук по 100 автосайтах України для Вашої зручності. Вибравши конкретну пропозицію на нашому сайті і натиснувши кнопку "Контакти продавця" ви переходите на сайт, де і розміщено саме оголошення.

• Оголошення на сайті Automoto.ua розміщуються без змін, доповнень або гарантій. Ми не в праві гарантувати коректність інформації, характеристик і подробиць авто, мототоварів, які розміщені на нашому сайті.

• У разі застарівання оголошень ми не зобов'язуємося оновлювати їх.

• Також ні за яких обставин ми не несемо відповідальності за будь-які збитки (у тому числі за шкоду матеріальних ресурсів, цінних даних, совісті), що виник в процесі користування сайтом Automoto.ua.

Обман і шахрайство

Будьте пильні, сильно привабливі пропозиції можуть бути розміщені з метою обману довірливих людей! Не розголошуйте та не повідомляйте свої платіжні дані або будь-яку іншу особисту інформацію стороннім особам.

Ніколи не віддавайте таку конфіденційну інформацію:

• данні паспорту;

• пін-код / CVV карти;

• коди запитів;

• не відправляйте смс-запити зі своїх мобільних телефонів, в призначенні яких Ви не впевнені.

Ваша безпека

Якщо Ви не впевнені, чи є бажане авто насправді у продавця або сісти сумніви в його характеристиках, краще зв'язатися з продавцем з проханням поділитися рештою фотографіями товару в іншому ракурсі і з підписом, коли було зроблено фото.

• Якщо Ви знайшли оголошення по занадто хорошою нижчій ціні, слід перевірити вартість цього товару в Інтернеті або в автосалоні.

• Низька ціна може вказувати на "підводні камені", швидкість оформлення покупки, можливими неполадками, відсутністю потрібних документів або дивними пропозиціями переказу коштів.

• Якщо ви чекаєте зустрічі з продавцем, не слід афішувати, що Ви купуєте автомобіль. А взагалі краще прийти на особисту зустріч разом з другом, знайомим або родичем, який міг би засвідчити угоду.

• Процедура передачі грошей повинна бути прозорою. Якщо автомобіль не є дорогим, то можна розрахуватися готівкою і отримати у продавця розписку про те, що гроші отримані повністю і претензій він до Вас не має. Якщо автомобіль або інший товар не дешевий, то найкраще робити переказ грошей через банк. Але спочатку, звичайно, варто оглянути авто товар, і прийняти остаточне рішення про покупку.

• Ми радимо не купувати автомобіль "на відстані" і призначати особисті зустрічі, щоб можна було негайно і на місці дізнатися стан автомобіля і заплатити гроші особисто в руки продавцю.