Довідковий центр Automoto.ua

У розділі "Довідковий центр" ви знайдете відповіді на питання, пов'язані з роботою сайту AutoMoto.ua і особистого кабінету. Розділ може поповнюватися відповідями на нові питання в разі потреби. За відсутності відповіді на ваше запитання, ви завжди можете звернутися до відділу турботи про користувачів.

Часті питання про сервіс AutoMoto:

AutoMoto.ua - найбільший в Україні ресурс з пошуку авто. Сайт працює як агрегатор, тобто збирає оголошення про продаж транспортних коштів зі 100 автосайтів України для полегшення вибору.

Пошукова система AutoMoto.ua використовує номер телефону, щоб знайти всі оголошення користувача, які розміщені на інших автомобільних сайтах, і додає їх на сторінку "Мої оголошення" в особистому кабінеті.

Ми не передаємо персональні дані користувачів третім особам.

Сайт AutoMoto.ua працює як агрегатор, тобто збирає оголошення про продаж транспортних засобів зі 100 автосайтів України та класифікує інформацію на одному ресурсі.

Тому якщо ви розмістили оголошення про продаж транспортного засобу на іншому автосайті, воно автоматично з'явиться в каталогах AutoMoto.ua.

Під час реєстрації ви вказали номер телефону, за яким пошукова система AutoMoto.ua автоматично повинна знайти ваші оголошення на інших автосайтах і додати їх на сторінку "Мої оголошення" в особистому кабінеті.

Якщо система знайшла не всі ваші оголошення, додайте їх самостійно, слідуючи наступної інструкції:

...

Зверніть увагу, що номер, вказаний вами при вході в особистий кабінет, повинен збігатися з номером телефону в оголошенні. Також переконайтеся, що посилання на сторінку оголошення з іншого сайту скопійована коректно.

Видалити оголошення з сайту AutoMoto.ua можливо двома шляхами:

1. Якщо ви зареєстровані на сайті, авторизуйтесь і перейдіть у розділ "Мої оголошення", а потім натисніть на кнопку "Видалити". Після підтвердження дії ваше оголошення буде видалено з сайту AutoMoto.ua.

... ( вигляд на мобільній версії )

... ( вигляд на десктопній версії )

Якщо в розділі "Мої оголошення" ви не побачили жодного оголошення, але впевнені, що на інших майданчиках вони є, скористайтеся інструкцією для самостійного додавання.
Детальніше про додавання оголошень на сайт за номером телефону

2. Якщо ви не зареєстровані на сайті AutoMoto.ua, відкрийте сторінку з оголошенням, яке хочете видалити, і натисніть на кнопку "Повідомити, що продано".

...

AutoMoto.ua перевіряє всі оголошення, використовуючи відкриту базу даних МВС України, що містить номери авто і відомості про всі операції з транспортними засобами (ТЗ) в період з 01 січня 2013 року по даний час, а також відомості про ТЗ, які перебувають у розшуку у зв'язку з їх незаконним заволодінням.

Реєстрація на AutoMoto.ua

Реєстрація на сайті AutoMoto.ua відкриває доступ до особистого кабінету "Мої оголошення" і дає можливість піднімати позиції ваших пропозицій в каталогах за допомогою "Рівнів". Детальніше про "Рівні” AutoMoto.ua

Як увійти / авторизуватися в акаунті?

Щоб отримати доступ до особистого кабінету "Мої оголошення" на сайті AutoMoto.ua:

1. Перейдіть на сайт і натисніть на кнопку “Увійти” в правому верхньому кутку сторінки

... ( вигляд на мобільній версії )

... ( вигляд на десктопній версії )

2. У формі для введення даних вкажіть номер телефону *, який будете використовувати для входу в "Мої оголошення"

...

3. Для підтвердження номера введіть 4-значний код з SMM

4. Якщо все зроблено правильно - ви опинитеся на сторінці “Мої оголошення” та зможете користуватися всіма перевагами сервісу.

*Номер телефону необхідний для коректної роботи алгоритмів пошукової системи AutoMoto.ua. Ми не передаємо персональні дані користувачів третім особам.
Блокування аккаунту

У разі порушення політики сервісу AutoMoto.ua (посилання на сторінку "Політика конфіденційності"), обліковий запис користувача може бути заблокований.

Повідомлення про блокування облікового запису з'явиться на сторінці “Повідомлення”, де будуть вказані причини та період блокування.

... ( вигляд на мобільній версії )

... ( вигляд на десктопній версії )

...

Робота заблокованого аккаунта відновиться автоматично після закінчення періоду, зазначеного в повідомленні.

Видалення облікового запису

Видалити аккаунт AutoMoto.ua неможливо, але ви можете очистити всі оголошення в особистому кабінеті “Мої оголошення”:

1. Авторизуйтесь на сайті AutoMoto.ua

2. Перейдіть в розділ “Мої оголошення”

3. Виберіть оголошення, які хочете видалити, і натисніть на кнопку “Видалити”

Особистий кабінет
1. Реєстрація та вхід

... ( вигляд на мобільній версії )

... ( вигляд на десктопній версії )

Натисніть на іконку “Увійти” у верхньому куті сайту, після чого відкриється вікно з полем для введення номера телефону.

...

Введіть номер телефону та натисніть “Продовжити”. Якщо дані були введені правильно, вам прийде SMS з 4-х значним кодом для підтвердження номера, який буде використаний для входу в “Мої оголошення”.
У разі, якщо SMS не надійшло протягом 2-х хвилин - зробіть запит на повторну відправку повідомлення.

...

2. Як змінити номер телефону?

Щоб змінити номер телефону на інший, зайдіть на сторінку “Налаштування”. Підтвердіть видалення актуального номеру і додайте новий.

...

Після чого з'явиться вікно підтвердження номера за допомогою 4-значного коду з SMS. Якщо протягом 2 хвилин SMS з кодом не прийшло, натисніть “Надіслати повторно” або введіть інший номер.

3. Мої оголошення

На сторінці “Мої оголошення” можна подивитися, які оголошення були знайдені за вашим номером телефону. Що це означає? AutoMoto.ua - сайт-агрегатор, тобто збирає автомобільні оголошення з більш ніж 100 сайтів на своєму ресурсі. За допомогою спеціальних алгоритмів та номеру телефону користувача, ми знаходимо всі оголошення, розміщені на інших автомобільних сайтах, які закріплені за цим номером. Після чого знайдені оголошення додаються в розділ “Мої оголошення” в особистому кабінеті.
Ми не передаємо персональні дані користувачів третім особам.

...

Ви можете видалити оголошення з сайту AutoMoto.ua або підняти їхні позиції.

Детальніше про підняття оголошень у каталозі

У блоці "AutoMoto.ua знайшов на майданчиках" ви побачите логотипи сайтів, на яких пошукова система знайшла ваше оголошення.

...

Якщо система виявила не всі ваші оголошення, то додати їх на сайт AutoMoto.ua можна вручну, дотримуючись наступної інструкції:

...

Зверніть увагу, що зазначений номер при вході в особистий кабінет “Мої оголошення” повинен збігатися з номером телефону, за яким закріплено оголошення на іншому майданчику. Також переконайтеся, що посилання на сторінку оголошення з іншого сайту зкопійовано коректно.

4. Мої платежі

На цій сторінці зберігається історія ваших оплат підняттів позицій. Інформацію на цій вкладці не можна очистити, вона відображає історію за весь час існування вашого облікового запису.

5. Блокнот

Додати оголошення в обрані можна відразу з каталогу. Для цього на оголошенні потрібно натиснути значок

...

Воно стане яскравого оранжевого кольору і автоматично з'явиться на сторінці «Блокнот».

...

...

Щоб видалити оголошення з «Блокнота», знову натисніть на іконку зірочки - вона повинна стати білого кольору.

...

Щоб очистити всі збережені оголошення натисніть на кнопку «Очистити».

...

6. Повідомлення

Будьте в курсі всього, що відбувається з вашими оголошеннями, новин та іншої корисної інформації на сторінці «Повідомлення».
Кольорові зміни біля іконки дзвіночка говорять про непрочитані повідомлення.

... ( вигляд на мобільній версії )

... ( вигляд на десктопній версії )

Щоб закрити повідомлення, натисніть на хрестик.

...

Щоб подивитися повну інформацію в повідомленні, натисніть на кнопку «Дізнатися більше».

...

Щоб впорядкувати всі оголошення, натисніть на одну з цих кнопок:

...

7. Налаштування

На сторінці «Налаштування», ви зможете видалити свій номер телефону і додати новий.

...

Щоб змінити номер телефону на інший, підтвердіть видалення актуального номера і додайте новий.

...

Після чого з'явиться вікно підтвердження номера за допомогою 4-значного коду з СМС. Якщо протягом 2 хвилин СМС з кодом не прийшло, натисніть «Відправити повторно» або введіть інший номер.

Підняття оголошення “Рівні”
1. Як підняти оголошення у видачі?

1. У розділі "Мої оголошення" натисніть на кнопку "Підняти";

... ( вигляд на мобільній версії )

... ( вигляд на десктопній версії )

2. Під кнопкою "Підняти" з'явиться вікно підбору позицій. За допомогою стрілок ви зможете самостійно вибрати бажану позицію оголошення, яка буде відповідати за певний "Рівень".

...

3. Перед оплатою необхідно вибрати період закріплення позиції. Щоб заощадити кошти, ви можете скористатися пакетними пропозиціями на 3, 7 і 14 днів за зниженими цінами. Після здійснення вибору скористайтеся зручними платіжними системами для оплати.

...

2. Що таке "Рівні" для підняття оголошення на AutoMoto.ua?

За допомогою функції підбору позицій ви зможете самостійно вибрати бажану позицію оголошення, яка відповідає за певний “Рівень”. Тобто, система працює за принципом аукціону з позначенням “Рівень”: чим вищу позицію займе оголошення, тим вищий “Рівень” буде у результаті. Піднімати “Рівень” можна до першої позиції в загальному каталозі. Ціна за один “Рівень” залежить від вартості авто і складає від 2.5 грн на день. Мінімальний “Рівень” залежить від параметрів вашого авто та визначається системою автоматично. Наприклад, якщо авто коштує від 11 до 20 000 дол., то “Рівень 3” для вашого оголошення виявиться мінімальним.

...

3. Як розрахувати вартість підняття оголошення?

Щоб розрахувати вартість підняття оголошення, скористайтеся вікном підбору позицій, яке з'являється після натискання на кнопку "Підняти". Ціна за один "Рівень" залежить від вартості авто і становить від 2.5 грн за день підняття. Мінімальний "Рівень" залежить від параметрів вашого авто і автоматично визначається системою. Наприклад, якщо авто коштує від 11 до 20 тисяч доларів, то "Рівень 3" для вашого оголошення виявиться мінімальним. Кінцеву вартість підняття можна побачити після підбору позицій з допомогою стрілок і вибору періоду.

...

4. Як дізнатися позицію мого оголошення на сайті?

Відразу після оплати "Рівнів" ваше оголошення підніметься на обрану вами позицію в каталозі "Пошук за ціною". У всіх інших каталогах оголошення піднімаються на позиції, які розраховуються відштовхуючись від "Рівня" в каталозі "Пошук за ціною".

"Рівні" на AutoMoto.ua працюють таким чином, щоб ви змогли самостійно вибрати бажану позицію оголошення. Позиція оголошення автомобіля в пошуку рухлива і формується за принципом аукціону: коли ви купуєте певну позицію в пошуку, то інші продавці можуть перехопити її, заплативши на "Рівень" вище вашого. Якщо "Рівень" виявиться однаковим, то більш високу позицію займе продавець, який здійснив оплату раніше.

Оплата
1. Повернення коштів

Адміністрація сайту AutoMoto.ua розробила "Політику повернення грошових коштів", щоб ви не хвилювалися про втрату грошей в разі помилкової оплати наших послуг або сервісів.

Всі користувачі сайту, які здійснили оплату за послуги сйта AutoMoto.ua мають можливість звернутися до адміністратора Служби турботи про користувачів з метою повернення коштів за номером (067) 430 32 09 в робочі години, або залишити заявку на зворотній зв'язок. Служба турботи про користувачів працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Рішення про відмову / повернення сплачених коштів приймає виключно адміністрація сервісу AutoMoto.ua в односторонньому порядку. При прийнятті даного рішення представники AutoMoto.ua керуються наступним зведенням правил:

Розділ 1

1. Вартість оплати послуг і сервісів може бути повернута користувачеві тільки до моменту їх фактичного надання;

2. Оплата послуг і сервісів, що діють протягом одного дня (наприклад, підняття "Рівень"), може бути повернута користувачеві тільки в день їх оплати;

Розділ 2

Сума коштів, розрахована відповідно до умов, описаних в Розділі 1, далі - "сума повернення", виплачується в такий спосіб і в таких обсягах:

1. На особистий рахунок користувача AutoMoto.ua - 100% від суми, яка підлягає поверненню;

2. На банківські реквізити, зазначені користувачем:
• при оплаті сервісу через інші канали оплат (крім SMS-повідомлення) - 90% від суми, яка підлягає поверненню, за вирахуванням 3 грн.
• при оплаті сервісу, через SMS-повідомлення повернення коштів не проводиться, так як оплата даними способом є послугою стільникового оператора і гроші за доставлене повідомлення не повертаються;

3. З Особистого рахунку користувача можливе повернення коштів на банківський рахунок, згідно способу поповнення особового рахунку, а також інформації, зазначеної в п. "2" даного розділу

Розділ 3

Після телефонного звернення користувача із запитом про повернення суми оплати сервісів AutoMoto.ua і схвальному вирішенні адміністрації Служби турботи про користувачів, користувачеві необхідно перейти на сторінку з формою зворотного зв'язку і надати наступні дані:
• банківські реквізити, на які необхідно перерахувати суму повернення;
• контактні дані для зв'язку - ім'я і телефон, вказаний при реєстрації на сайті;
• в разі позитивного рішення про повернення, кошти будуть перераховані на зазначені в заяві реквізити протягом 30 календарних днів.

2. Управління "Моїми платежами" в Особистому кабінеті

У розділі "Мої платежі" ви можете подивитися історію своїх платежів на AutoMoto.ua. Особистий рахунок є у кожного зареєстрованого користувача - ви в будь-який момент можете його поповнити і використовувати для оплати сервісів і послуг AutoMoto.ua.

Для управління платежами необхідно авторизуватися на сайті, тобто увійти під своїми реєстраційними даними.

На сторінці "Мої оголошення" ви можете подивитися позиції своїх оголошень в каталогах і оплатити підняття одним з доступних способів, а також ознайомитися з оплаченими рахунками на сторінці "Мої платежі".

Політика конфіденційності
1. Загальні положення

1.1. Управління даним веб-сайтом https://www.automoto.ua (далі – Сайт) здійснюється ФОП Глушко Михайло Васильович, ІПН 3494312415 (далі – Компанія) зареєстрованим та чинним відповідно до вимог законодавства України.

1.2. Доступ до Сайту, використання Сайту та/або вчинення будь-яких інших дій на Сайті користувачем (далі - Користувач) означає, що Користувач приймає та зобов'язується дотримуватись усіх умов цієї Угоди без застережень та винятків. Реєстрація Користувача на Сайті можлива лише за додаткового підтвердження Користувачем прийняття цієї Угоди. Якщо Користувач не погоджується з умовами Угоди, він повинен негайно припинити використання Сайтом.

2. Предмет угоди

2.1. Ця угода діє для Сайту і укладається між Користувачем та Компанією.

2.2. Цією Угодою встановлюється порядок отримання, зберігання, обробки, використання та розкриття персональних даних Користувача та іншої інформації, які отримує Компанія від користувачів Сайту. Персональні дані заповнюються Користувачем.

2.3. Для того, щоб використовувати Сайт Користувач повинен уважно ознайомитись з цією Угодою та висловити свою повну згоду з її умовами. Підтвердженням повної згоди з цією Угодою, її підписанням є використання Користувачем Сайту.

2.4. Користувач не має права вказувати особисту інформацію під час реєстрації, використовувати Сайт, якщо він не згоден з умовами цієї Угоди, або, якщо він не досяг установленого законом віку, коли він має право укладати подібні угоди, або не є уповноваженою особою компанії, від імені якої використовується інформація.

2.5. Розміщуючи інформацію на Сайті, Користувач вносить персональні дані або, надаючи ці дані іншим шляхом, та/або, здійснюючи будь-які дії в рамках Сайту, та/або, використовуючи будь-яку частину Сайту, Користувач дає свою однозначну згоду з умовами цієї Угоди та надає Компанії право отримувати, зберігати, обробляти, використовувати та розкривати персональні дані Користувача на умовах цієї Угоди.

2.6. Ця Угода не регулює і Компанія не несе відповідальності за отримання, зберігання, обробку, використання та розкриття персональних даних Користувача та будь-якої іншої інформації третіми особами, які не перебувають у володінні, у партнерських домовленостях, або під управлінням Компанії, та фізичними особами, які не є працівниками Компанії, навіть якщо Користувач отримав доступ до сайтів, товарів або послуг цих осіб за допомогою Сайту або розсилки. Конфіденційною у розумінні цієї Угоди є лише інформація, яка зберігається в базі даних Сайту у зашифрованому стані та доступна лише Компанії.

2.7. Користувач визнає, що у разі його недбалого ставлення до безпеки та захисту його персональних даних та даних авторизації, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису і персональних даних, та інших даних Користувача. Компанія не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.

2.8. Користувачі повинні знати, що при переході на деякі посилання, розміщені на Сайті або в мобільному додатку, вони можуть бути перенаправлені до сайтів (додатків тощо) інших компаній за межі хостингового простору Компанії, де інформація про Користувачів збирається поза прямим контролем Компанії. У такому випадку Політики конфіденційності сайтів та/або додатків третіх осіб регулюватимуть порядок обробки інформації, отриманої від користувачів цими третіми особами.

3. Інформація, яку отримує та збирає Компанія

3.1. При створенні Користувачем облікового запису на Сайті Компанія може вимагати певну інформацію Користувача, таку як дійсна адреса електронної пошти, номер телефону та пароль. Обліковий запис включає таку інформацію, як ім'я та прізвище, номер телефону та супутню інформацію, у тому числі фотографії, які вони можуть завантажувати до свого облікового запису. Користувачі несуть відповідальність за всю інформацію, яку вони розміщують у загальнодоступних облікових записах. Компанія також може збирати іншу інформацію: cookies, IP-адресу для того, щоб надати Користувачеві сервіси, що залежать від цього.

3.2. Реєструючись на Сайті, або здійснюючи вхід на Сайт за допомогою служб автентифікації соціальних мереж, наприклад, інформацію Gmail, Telegram, Viber, Facebook, Компанія може отримати додатковий профіль, або іншу інформацію, доступ до якої надано такою третьою особою. Користувач надає Компанії згоду на збирання та обробку інформації, доступної з відповідних профайлів у соціальних мережах.

3.3. Компанія може – в рамках операцій Сайту – збирати особисту інформацію, необхідну для виконання запиту Користувача та отримання зворотного зв'язку за потреби. Компанія також може зв'язатися з Користувачем, використовуючи існуючу контактну інформацію облікового запису, надану для цієї мети.

3.4. Компанія не збирає та не обробляє персональні дані про расове або етнічне походження, політичні, релігійні чи світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, та подібну інформацію.

3.5. Вся інформація збирається Компанією як є, і не змінюється у процесі збору даних. Користувач несе відповідальність за надання достовірної інформації, у тому числі інформації про персональні дані. Компанія має право, у разі потреби, перевірити правильність наданої інформації, а також запитати підтвердження наданої інформації, якщо це необхідно для надання послуг Користувачеві.

4. Інформація, яку Компанія одержує від третіх осіб

4.1. У деяких випадках Компанія збирає додатково інформацію про Користувача з відкритих джерел (державних реєстрів) або від партнерів Компанії, а також на їх підставі Компанія може генерувати нові дані про Користувача. Така інформація може містити:

 • • Ідентифікаційні дані, тобто дані документа державного зразка, що ідентифікує Користувача (паспорт);
 • • дані про оплату, тобто статус оплати, маска платіжної картки, номер та дані замовлення – від платіжних організацій;
 • • із державних реєстрів – дані про реєстрацію прав на транспортний засіб; наявність чи відсутність транспортного засобу у розшуку; дані про дорожньо-транспортні пригоди (ДТП) у зв'язку із конкретним автомобілем; інформація про пробіг автомобіля, марку, модель, тип, рік випуску, об'єм двигуна, колір і тип палива транспортного засобу.

4.2. Конкретний набір персональних даних Користувача залежить від обраних послуг, цілей обробки, способів взаємодії з Компанією, а також від активності Користувача на Сайті. Детальний опис цілей, підстав та термінів обробки наведено в Розділі нижче.

5. Порядок використання інформації про користувача

5.1. Компанія може використовувати персональні дані для таких цілей:

 • • Компанія може використовувати ім'я Користувача, область та населений пункт проживання Користувача, адресу електронної пошти, телефон для ідентифікації як Користувача сайту. Робота деяких можливостей Сайту, для яких необхідна наявність інформації про Користувача, може бути зупинена з моменту зміни або видалення інформації Користувачем.
 • • Компанія може використовувати контактну інформацію Користувача для розсилки, щоб повідомляти про нові можливості, події та інші новини Сайту. Користувач завжди може відмовитись від проведення розсилки за його контактною інформацією.
 • • Щоб зв'язатися з Користувачем електронною поштою, телефонними дзвінками, SMS або іншими еквівалентними формами електронного зв'язку, коли це необхідно або обґрунтовано для їх здійснення.
 • • Компанія може використовувати інформацію Користувачів для інших цілей, таких як аналіз даних, визначення тенденцій використання, визначення ефективності рекламних кампаній Компанії, а також для оцінки та вдосконалення послуг Компанії, продуктів, маркетингу та досвіду користувача.

5.2. Компанія може передавати особисту інформацію Користувача у таких ситуаціях:

 • • Компанія може використовувати сторонніх постачальників послуг для надання деяких складових своїх послуг, у таких випадках постачальники не мають повноважень використовувати отримані за допомогою Сайту Компанії персональні дані, інакше ніж для надання послуг Компанії, а самі персональні дані є предметом цієї Політики Конфіденційності.
 • • Компанія може ділитися або передавати особисту інформацію Користувача у зв'язку з будь-якими злиттями, продажем активів Компанії, фінансуванням або придбанням всього або частини бізнесу Компанії іншою компанією або під час переговорів з нею.
 • • Компанія може передавати інформацію Користувача до афілійованих осіб (компанії, що діють на підставі спільної власності), і в цьому випадку Компанія вимагатиме від цих філій дотримання цієї Політики конфіденційності.
 • • Компанія може ділитися інформацією Користувача з діловими партнерами, щоб запропонувати Користувачеві певні товари, послуги чи акції. Ці партнери можуть лише обробляти та використовувати отримані персональні дані з метою, зазначеною у п.5 цієї Політики Конфіденційності. При цьому дані залишаються предметом цієї Політики Конфіденційності.
 • • Компанія може передавати певну знеособлену інформацію (дані, які не дозволяють ідентифікувати Користувачів окремо) стороннім постачальникам послуг, довіреним партнерам або авторизованим дослідникам з метою кращого розуміння, яка реклама чи послуги можуть зацікавити Користувачів, покращення загальної якості та ефективності послуг на Сайті чи сервісі , або задля забезпечення свого внеску до наукових досліджень, які, на думку Компанії, можуть приносити великі соціальні блага.
 • • Компанія може передавати певну знеособлену інформацію (дані, які не дозволяють ідентифікувати Користувачів окремо) стороннім постачальникам послуг, довіреним партнерам або авторизованим дослідникам з метою кращого розуміння, яка реклама чи послуги можуть зацікавити Користувачів, покращення загальної якості та ефективності послуг на Сайті чи сервісі , або задля забезпечення свого внеску до наукових досліджень, які, на думку Компанії, можуть приносити великі соціальні блага.
 • • Компанія залишає за собою право відповідно до вимог законодавства обмінюватися інформацією з приватними особами та державними органами з метою боротьби з шахрайством та зловживаннями на Сайті, або розслідування можливих порушень закону або боротьби з будь-якими іншими передбачуваними порушеннями Політики конфіденційності Сайту Користувачем.
 • • У разі передачі персональних даних, передбачених цим розділом 5 Політики конфіденційності, інформування Користувача про передачу його персональних даних залишається на розсуд Компанії.

5.3. Обробка персональних даних може здійснюватися з метою реалізації цивільно-правових відносин, податкових та відносин у сфері бухгалтерського обліку, виконання договірних зобов'язань з надання послуг, надання можливості доступу до сервісу сайту для ідентифікації клієнта як Користувача сайту з метою надання, пропозиції послуг, обробки платежів, поштових адрес, створення та реалізації бонусних програм, відправки комерційних пропозицій та інформації електронною поштою, пропозиції нових послуг, передачі будь-якої інформації, відмінної від предмета договору, проведення розрахункових операцій, надання звітності, ведення бухгалтерського та управлінського обліку, покращення якості надання послуг, надання послуг Сайту.

5.4. Компанія зберігатиме персональні дані Користувача настільки довго, наскільки це необхідно для досягнення цілей, заради яких вони зібрані, у тому числі для виконання будь-яких юридичних, бухгалтерських чи звітних вимог.

6. Безпека

6.1. Вся інформація, яку ми збираємо в розумних межах, захищена технічними засобами та процедурами забезпечення безпеки з метою запобігання несанкціонованому доступу або використанню даних. Афілійовані з Компанією особи, надійні партнери та сторонні постачальники послуг зобов'язуються використовувати отриману від Компанії інформацію відповідно до вимог Компанії щодо безпеки та цієї Політики Конфіденційності.
З цими особами підписано угоди, в яких вони зобов'язуються дотримуватись конфіденційності та можуть зазнати стягнень, включаючи розрив договорів, звільнення та кримінальне переслідування, якщо вони порушать дані зобов'язання. Користувач має права, передбачені Законом України "Про захист персональних даних" від 1 червня 2010 року N 2297-VI.

6.2. На Сайті можуть бути посилання на інші веб-сайти (виключно з інформаційною метою). При переході за посиланням на інші веб-сайти дія цієї Політики на такі сайти не поширюватиметься. У зв'язку з чим Компанія рекомендує переглядати політику у сфері конфіденційності та персональних даних кожного сайту перед тим, як передавати персональні дані, за якими Користувача можна ідентифікувати.

7. Контактна адреса у разі виникнення питань

7.1. У разі виникнення запитань, побажань, скарг за інформацією, яку надає Користувач, можна звертатися за електронною адресою: support@automoto.ua, або за телефоном 0 (800) 209-202.

8. Зміни у політиці конфіденційності

8.1. Компанія може змінити умови Угоди політики конфіденційності. У такому разі Компанія замінить версію на сторінці умов. Усі зміни Угоди набувають чинності з моменту їх публікації на Сайті. Користуючись Сайтом, Користувач підтверджує згоду з новими умовами Політики конфіденційності у редакції, що діє на момент використання Користувачем Сайту.

9. Додаткові умови

9.1. Компанія не несе відповідальності за збитки або шкоду, яку зазнав Користувач або треті особи внаслідок помилкового розуміння чи нерозуміння умов цієї Угоди, інструкцій про порядок використання Сайту щодо порядку розміщення даних та інших технічних питань.
У випадку, якщо будь-яке положення цієї Угоди, включаючи будь-яку пропозицію, пункт або їх частину, визнається таким, що суперечить закону, або недійсним, це не вплине на інші положення, які не суперечать закону, вони залишаються в повній силі і є дійсними, а будь-яке недійсне положення, або положення, яке не може бути виконане без подальших дій сторін, вважається зміненим, виправленим тією мірою, якою це необхідно для забезпечення його дійсності та можливості виконання.

9.2. Ця угода поширюється на Користувача з моменту використання ним Сайту, в тому числі розміщення своїх контактних даних, і діє доти, доки на Сайті зберігається будь-яка інформація про Користувача, у тому числі персональні дані.

Термін та територія дії цієї Угоди, у тому числі термін зберігання персональних даних Користувача, не обмежені.

Безпека
Відповідальність

• Ми не є інтернет-магазином, автосалоном або майданчиком, де ви можете розмістити оголошення, ми тільки здійснюємо пошук по 100 автосайтах України для Вашої зручності. Вибравши конкретну пропозицію на нашому сайті і натиснувши кнопку "Контакти продавця" ви переходите на сайт, де і розміщено саме оголошення.

• Оголошення на сайті Automoto.ua розміщуються без змін, доповнень або гарантій. Ми не в праві гарантувати коректність інформації, характеристик і подробиць авто, мототоварів, які розміщені на нашому сайті.

• У разі застарівання оголошень ми не зобов'язуємося оновлювати їх.

• Також ні за яких обставин ми не несемо відповідальності за будь-які збитки (у тому числі за шкоду матеріальних ресурсів, цінних даних, совісті), що виник в процесі користування сайтом Automoto.ua.

Обман і шахрайство

Будьте пильні, сильно привабливі пропозиції можуть бути розміщені з метою обману довірливих людей! Не розголошуйте та не повідомляйте свої платіжні дані або будь-яку іншу особисту інформацію стороннім особам.

Ніколи не віддавайте таку конфіденційну інформацію:

• данні паспорту;

• пін-код / CVV карти;

• коди запитів;

• не відправляйте смс-запити зі своїх мобільних телефонів, в призначенні яких Ви не впевнені.

Ваша безпека

Якщо Ви не впевнені, чи є бажане авто насправді у продавця або сісти сумніви в його характеристиках, краще зв'язатися з продавцем з проханням поділитися рештою фотографіями товару в іншому ракурсі і з підписом, коли було зроблено фото.

• Якщо Ви знайшли оголошення по занадто хорошою нижчій ціні, слід перевірити вартість цього товару в Інтернеті або в автосалоні.

• Низька ціна може вказувати на "підводні камені", швидкість оформлення покупки, можливими неполадками, відсутністю потрібних документів або дивними пропозиціями переказу коштів.

• Якщо ви чекаєте зустрічі з продавцем, не слід афішувати, що Ви купуєте автомобіль. А взагалі краще прийти на особисту зустріч разом з другом, знайомим або родичем, який міг би засвідчити угоду.

• Процедура передачі грошей повинна бути прозорою. Якщо автомобіль не є дорогим, то можна розрахуватися готівкою і отримати у продавця розписку про те, що гроші отримані повністю і претензій він до Вас не має. Якщо автомобіль або інший товар не дешевий, то найкраще робити переказ грошей через банк. Але спочатку, звичайно, варто оглянути авто товар, і прийняти остаточне рішення про покупку.

• Ми радимо не купувати автомобіль "на відстані" і призначати особисті зустрічі, щоб можна було негайно і на місці дізнатися стан автомобіля і заплатити гроші особисто в руки продавцю.