| Номер |
UA
BH6091OA
|
|---|---|
| VIN |
1FM5K8D8XDGB27362
|
| Марка | Ford |
| Модель | Explorer |
| Рік | 2012 |
| Тип кузова | Універсал |
| Паливо | Бензин |
| Колір | Червоний |
| Двигун | 3.5 л |
| Вантажопідйомність | 2151 кг |
| Розшук | Відсутній |
| Офіційних власників | 1 |
Операції з транспортом:
Продам свой Ford explorer 13 модельного года, родной маленький пробег, мотор Flex Fuel - объём 3,5л, 294л.с ездит как на спиртовом топливе так и на 92, можно установить газ. Заменены колодки, масло в раздатке, коробке и двигателе. Установлены передние парктроники, Construct- противоугонный механический замок на коробку передач, ксенон- ближний и дальний свет, антигравийная плёнка на фарах, передние и задние противотуманки заменены на светодиодные, тюнинг, брызговики, тонировка, обесшумка, подсветка салона поменяна на светодиодную. Комплектация - монитор, трёхзонный климат контроль для заднего ряда отдельно стоит кондиционер в багажнике, круиз контроль, многорежимный полный привод, помощь при спуске с горы, датчики слепых зон, камера заднего вида и задние парктроники, подсветка зеркал, подогрев зеркал, кожанный салон, три ряда сидений, рейлинги на крыше, датчики давления шин, датчик света, есть ниша под фаркоп, под капотом подогрев двигателя. Это не пустая и жёсткая в ходу полицейская версия Explorer с коробкой передач в виде кочерги на руле а комфортная гражданская. Продажа либо обмен на жильё с доплатой.
Продам свой Ford explorer 13 модельного года, родной маленький пробег, мотор Flex Fuel - объём 3,5л, 294л.с ездит как на спиртовом топливе так и на 92, можно установить газ. Заменены колодки, масло в раздатке, коробке и двигателе. Установлены передние парктроники, Construct- противоугонный механический замок на коробку передач, ксенон- ближний и дальний свет, антигравийная плёнка на фарах, передние и задние противотуманки заменены на светодиодные, тюнинг, брызговики, тонировка, обесшумка, подсветка салона поменяна на светодиодную. Комплектация - монитор, трёхзонный климат контроль для заднего ряда отдельно стоит кондиционер в багажнике, круиз контроль, многорежимный полный привод, помощь при спуске с горы, датчики слепых зон, камера заднего вида и задние парктроники, подсветка зеркал, подогрев зеркал, кожанный салон, три ряда сидений, рейлинги на крыше, датчики давления шин, датчик света, есть ниша под фаркоп, под капотом подогрев двигателя. Это не пустая и жёсткая в ходу полицейская версия Explorer с коробкой передач в виде кочерги на руле а комфортная гражданская.
Продам свой Ford explorer 13 модельного года, родной маленький пробег, никаких ударов ни спереди ни сзади небыло, мотор Flex Fuel - объём 3,5л, 294л.с ездит как на спиртовом топливе так и на 92, можно установить газ, но нет смысла. Заменены колодки, масло в раздатке, коробке и двигателе. Установлены передние парктроники, Construct- противоугонный механический замок на коробку передач, ксенон- ближний и дальний свет, антигравийная плёнка на фарах, передние и задние противотуманки заменены на светодиодные, тюнинг, брызговики, тонировка, обесшумка, подсветка салона поменяна на светодиодную. Комплектация - монитор, трёхзонный климат контроль для заднего ряда отдельно стоит кондиционер в багажнике, круиз контроль, многорежимный полный привод, помощь при спуске с горы, датчики слепых зон, камера заднего вида и задние парктроники, подсветка зеркал, подогрев зеркал, кожанный салон, три ряда сидений, рейлинги на крыше, датчики давления шин, датчик света, есть ниша под фаркоп, под капотом подогрев двигателя. Это не пустая и жёсткая в ходу полицейская версия Explorer с коробкой передач в виде кочерги на руле а комфортная гражданская.
Продам свій Ford explorer 13 модельного року, рідний маленький пробіг, ніяких ударів ні спереду ні ззаду не було, мотор Flex Fuel - об'єм 3,5л, 294л.с їздить як на спиртовому паливі так і на 92, можна встановити газ, але немає сенсу. Замінено колодки, олію в роздаванні, коробці та двигуні. Встановлені передні парктроніки, Construct - протиугінний механічний замок на коробку передач, ксенон - ближнє і дальнє світло, антигравійна плівка на фарах, передні та задні протитуманки замінені на світлодіодні, тюнінг, бризковики, тонування, обесщумка, підсвічування салону. Комплектація - монітор, тризонний клімат контроль для заднього ряду окремо стоїть кондиціонер у багажнику, круїз контроль, багаторежимний повний привід, допомога при спуску з гори, датчики сліпих зон, камера заднього виду та задні парктроніки, підсвічування дзеркал, підігрів дзеркал, шкіряний салон, три ряду сидінь, рейлінги на даху, датчики тиску шин, датчик світла, фаркоп, під капотом підігрів двигуна. Це не порожня і жорстка в ходу поліцейська версія Explorer з коробкою передач у вигляді кочерги на кермі, а комфортна цивільна.
Продам свой Ford explorer 13 модельного года, родной маленький пробег, никаких ударов ни спереди ни сзади небыло, мотор Flex Fuel - объём 3,5л, 294л.с ездит как на спиртовом топливе так и на 92, можно установить газ, но нет смысла. Заменены колодки, масло в раздатке, коробке и двигателе. Установлены передние парктроники, Construct- противоугонный механический замок на коробку передач, ксенон- ближний и дальний свет, антигравийная плёнка на фарах, передние и задние противотуманки заменены на светодиодные, тюнинг, брызговики, тонировка, обесшумка, подсветка салона поменяна на светодиодную. Комплектация - монитор, трёхзонный климат контроль для заднего ряда отдельно стоит кондиционер в багажнике, круиз контроль, многорежимный полный привод, помощь при спуске с горы, датчики слепых зон, камера заднего вида и задние парктроники, подсветка зеркал, подогрев зеркал, кожанный салон, три ряда сидений, рейлинги на крыше, датчики давления шин, датчик света, фаркоп, под капотом подогрев двигателя. Это не пустая и жёсткая в ходу полицейская версия Explorer с коробкой передач в виде кочерги на руле а комфортная гражданская.
Також знайдено по VIN-коду
Дізнайтеся все про авто за VIN-кодом
Коментар продавця
Продам свой Ford explorer 13 модельного года, родной маленький пробег, мотор Flex Fuel - объём 3,5л, 294л.с ездит как на спиртовом топливе так и на 92, можно установить газ. Заменены колодки, масло в раздатке, коробке и двигателе. Установлены передние парктроники, Construct- противоугонный механический замок на коробку передач, ксенон- ближний и дальний свет, антигравийная плёнка на фарах, передние и задние противотуманки заменены на светодиодные, тюнинг, брызговики, тонировка, обесшумка, подсветка салона поменяна на светодиодную. Комплектация - монитор, трёхзонный климат контроль для заднего ряда отдельно стоит кондиционер в багажнике, круиз контроль, многорежимный полный привод, помощь при спуске с горы, датчики слепых зон, камера заднего вида и задние парктроники, подсветка зеркал, подогрев зеркал, кожанный салон, три ряда сидений, рейлинги на крыше, датчики давления шин, датчик света, есть ниша под фаркоп, под капотом подогрев двигателя. Это не пустая и жёсткая в ходу полицейская версия Explorer с коробкой передач в виде кочерги на руле а комфортная гражданская.
Основне
| Марка | Ford |
|---|---|
| Модель | Explorer |
| Рік | 2012 |
| Тип кузова | SUV / Кросовер |
| Тип палива | Бензин |
| Тип коробки передач | Автомат |
| Тип приводу | Повний |
| Колір | Червоний |
| Объем двигателя | 3.5 л |
| Кількість дверей | 5 |
| Кількість місць | 7 |
Додатково
| Технічний стан | Професійно відремонтовані пошкодження |
|---|
Витрата палива
| Змішаний | 12 л/100 км |
|---|---|
| Траса | 9 л/100 км |
| Місто | 14 л/100 км |
Безпека
- Система стабілізації (ESP)
- Імобілайзер
- Розподіл гальмівних зусиль (BAS, EBD)
- Антипробуксовочна система (ASR)
- Блокування замків задніх дверей
- Сигналізація
- Датчик тиску в шинах
- Допомога при старті в гору
- Центральний замок
- Антиблокувальна система (ABS)
- Контроль сліпих зон
- Допомога при спуску
Салон та комфорт
- Оздоблення керма шкірою
- Мультифункціональне кермо
- Електропривід дзеркал
- Тоновані вікна
- Круїз контроль
- Передній центральний підлокітник
- Оздоблення шкірою важеля КПП
- Складане заднє сидіння
- Декоративне підсвічування салону
- Вибір режиму руху
- Бортовий комп'ютер
- Підігрів дзеркал
- Третій ряд сидінь
- Оздоблення стелі чорного кольору
Мультимедіа
- Навігаційна система
- USB
- Мультимедіа система з LCD-екраном
- Голосове керування
- Bluetooth
- Акустика
- AUX
Система допомоги при паркуванні
- Парктронік задній
- Парктронік передній
- Задня камера
Подушка безпеки
- Бічні задні
- Водія
- Пасажира
- Бічні передні
- Віконні (шторки)
- Колін водія
Оптика
- Датчик світла
- Денні ходові вогні
- Протитуманні фари
Кузов
- Фаркоп
- Довга база
Додаткове обладнання
- Автономний обігрівач webasto
Схожі авто у продажу
З цим авто також шукають
Придбай Ford Explorer 2012 вже зараз
Розділи вартість авто на зручні щомісячні платежі.
28 315 грн/міс • термін 5 років
Заявка на розстрочку від партнерів AUTOMOTO.UA
851 370 грн
Запит прийнято
Наші партнери зв’яжуться з вами, щоб розповісти про умови та відповісти на ваші запитання