Огляд тест-драйву: Mercury Tracer

Добавлено: 24.11.2016
(3.9)
Низька ціна
Незначний розхід палива
Простота управління
Позитивна динаміка ходу
Завершення виробництва
Застаріла стилізація
Надто просте оздоблення салону
Незначна базова комплектація
Захоплюючої їзди годі очікувати

Американська компанія Mercury - це дочірнє підприємство Ford Motor. Своєю появою воно завдячує наполегливому Едселу Форду, сину Генрі Форда, який був зацікавлений у створенні автомобілів середнього класу. Транспортні засоби під емблемою Mercury посіли місце між найдешевшими творіннями Ford та дорожчими Lincoln. Як альтернатива по ціні згодом були розроблені автомобілі Lincoln-Mercury. Що стосується Mercury Tracer, то він з’явився наприкінці 1987 року, офіційно ставши моделлю 1988. Основою для створення Tracer послужив Ford Laser. Як і решта автомобілів Ford, Mercury відзначався практичністю та економічністю. На розсуд публіки представлено три покоління, кожне наступне з яких, ставало більшим та потужнішим за попереднє. Автомобілі першого покоління були розроблені у кузові хетчбек та універсал. З’явившись у 1991 році, друге покоління Tracer розділило кузов з Ford Escort і Mazda Protegé. Моделі хетчбек замінили на седан. Третє й останнє покоління було представлено у 1997 році. Моделі отримали новий двигун, елементи екстер’єру та інтер’єру.  Випуск автомобіля припинився у 1999 році.

Mercury Tracer null

Б/в авто

$2 070 - $2 700

Враження від їзди

69%

автовласників знову куплять це авто!

  • 65% Дорожні тести
  • 56 % Надійність
  • 69 % Задоволеність водіїв

За кордоном Mercury Tracer здобув позитивну репутацію першого автомобіля. Часто його купляли для молодих водіїв як потримане авто. І треба казати, що з поставленими завданнями він справлявся на відмінно, а саме був надійним, практичним та економічним. Для керування цим транспортним засобом водієві не потрібно було мати ніяких спеціальних навиків, оскільки воно було простим та прямолінійним. Крім того, автомобіль пропонував приємну динаміку. А обравши опційні антиблокувальні гальма, водій міг оцінити всю гальмівну потужність. Бонусом Tracer став низький розхід пального.

Детально про автомобіль Mercury Tracer

Інтер’єр та екстер’єр

Представлений у трьох версіях, Tracer відповідає загальним вимогам кожної з них. Зовнішність приємна. Плавні лінії додають балансу екстер’єру, але нічого надзвичайного від автомобіля з 90-х очікувати не доводиться. Автомобіль початкового рівня в усьому. У моделях другого покоління пластикові вставки решітки радіатора були замінені на металеві смуги. Це уподібнювало Tracer до Topaz і Sable. Наступні зміни торкнулись бічних дзеркал та ручок дверей. Згодом по іншому були встановлені емблеми. Задня частина кузова відзначилась оновленими хвостовими вогнями та відбивачами. Якщо розглянути модель останнього покоління, то її салон оздоблений дуже просто. До того ж, значного простору не передбачено.

Базова комплектація та опційне обладнання

Автомобіль представлений у GS, LS і LTS комплектаціях. До загальної бази автомобіля увійшли: передній розділений клімат-контроль, регульоване рульове колесо, радіо, касетний програвач, дверні замки безпеки, водійські подушки безпеки, передні штори безпеки та функція обігріву заднього скла. Більшість переліченого оснащення відноситься до моделі LS. Окремо вона постачалась з тахометром, литими дисками коліс, опційною шкіряною обшивкою, центральним замком з брелоком та вікнами з електроприводом. Пакет Trio, який пропонувався з 1997 до 1999 року, додавав декілька елементів екстер’єру.

Під капотом

За весь час існування автомобіля під його капотом встигло побувати чотири силових агрегати. Перше покоління отримало 1.6-літровий чотирициліндровий двигун на 82 кінських сил та 61 кВт потужності. З п’ятиступінчастою  механічною коробкою передач витрата палива становила 7.4 л/100км. При триступінчастій автоматичній коробці витрата збільшувалась до 9.1 л/100км у змішаному циклі. Друге покоління могло похвалитись одразу двома двигунами на 1.8 та 1.9 літрів. 1.8-літровий чотирициліндровий силовий агрегат на 127 кінських сил та 95 кВт потужності до пари отримав п’ятиступінчасту механічну та чотириступінчасту автоматичну коробки передач. Витрачав Mercury Tracer 8.2 та 8.8 л/100км відповідно. З 1.9-літровим чотирициліндровим двигуном на 88 конячок та 66 кВт автомобіль витрачав 6.9 л/100км з механічною та 7.4 л/100км з автоматичною коробкою. Під капотом третього покоління з’явився 2.0-літровий чотирициліндровий двигун на 111 кінських сил та 82 кВт. Витрата палива становила 6.9 л/100км при механічній та 7.6 л/100км при автоматичній коробці передач. Привід в автомобіля на передні колеса.

Перейти до оголошень Меркурі Tracer

Ліцензія Creative Commons
Цей витвір доступний по лицензії Creative Commons «Attribution-ShareAlike» («Атрибуція — На тих самих умоах») 4.0 Всесвітня