| Номер |
UA
BE7981BK
|
|---|---|
| VIN |
Y6DTF69Y0B0275129
|
| Марка | Zaz |
| Вказано власником ЗАЗ | |
| Модель | Lanos (sens) |
| Рік | 2011 |
| Тип кузова | Седан |
| Паливо | Бензин |
| Колір | Червоний |
| Вказано власником Інший | |
| Двигун | 1.5 л |
| Вантажопідйомність | 1595 кг |
| Розшук | Відсутній |
| Офіційних власників | 3 |
Операції з транспортом:
В продаже Daewoo Lanos 2011 года!
Пробег почти 200
Мотор 1.5, газ/бензин. Красивый автомобиль, есть электростеклоподъёмники и гидроусилитель руля. Автомобиль с документами, всё в порядке.
Если что-то заинтересовало — пишите в личные сообщения
Продам повний Ланос! 2011 1.5
Гур, Газ, електро підйомники , кондиціонер. Автомобіль гарний та справний. С документами повний порядок! Запрошую на перегляд даного автомобіля)!
Продам экономную машину мотор, коробка, Кузов, в хорошем состоянии, надо смотреть переднюю головку чуток подгрюкивает кузов салон очень красиво все. Работает на газу и на бензине за свои деньги лучшая в городе. В живую выглядит красивее приезжайте смотрите .
Машина на полном ходу,мотор работает отлично,коробка порядок ходовая без нареканий.кузов не гнилой ржавчины нет салон ухоженный резина отличная переоформление
Продам Ланос на хорошей комплектации. Гидроусилитель руля, передние стеклоподъёмники, кондиционер,1,5 газ/бензин,резина хорошая зимняя,акум живой, ещё на гарантии,лобовое целое. Двигатель работает отлично как на газу так и на бензине, передачи включаются мягко,по кузову красивая без дыр и рыжиков. Пороги и днище целые. С документами порядок, оформление любое. Вопросы по телефону.
Продам Ланос на хорошей комплектации. Гидроусилитель руля, передние стеклоподъёмники, кондиционер,1,5 газ/бензин. Двигатель работает отлично как на газу так и на бензине, передачи включаются мягко,по кузову красивая без дыр и рыжиков. Пороги и днище целые. С документами порядок, оформление любое. Вопросы по телефону.
Продам за Ланос 2011 года с переоформление можно через дию или мрео, двигатель ланос еко тек авто полностью на ходу не гнилая, гидроусилитель руля, стекло подъемник, кондиционер нужен радиатор, музика, авто красилось , за авто смотрели ухоженный, торг присутствует при встречи
Продам за Ланос 2011 года с переоформление можно через дию или мрео, двигатель еко тек авто полностью на ходу не гнилая, гидроусилитель руля, стекло подъемник, кондиционер нужен радиатор, музика, по авто были подкрасы, за авто смотрели ухоженный, торг присутствует при встречи
Продам за Ланос 2011 року з переоформленням можна через Дію або МРЕО, двигун еко тек авто повністю на ходу, не гнила, гідропідсилювач керма, склопідйомник, кондиціонер потрібен радіатор, музика, по авто були підкраси, за авто дивились, доглянутий, торг присутній при зустрічі.
Продам за Ланос 2011 года с переоформление можно через дию или мрео, двигатель еко тек авто полностью на ходу не гнилая, гидроусилитель руля, стекло подъемник, кондиционер нужен радиатор, музика, по авто были подкрасы, за авто смотрели ухоженный, торг присутствует при встречи
В хорошем состоянии, подробнее по телефону
Автомобиль на полном боевом ходу, варить красить не нужно, мотор хороший, кпп без проблем, подробнее по телефону
Продам Ланос на ходу 2011 року
Есть декілька нюансів по кузову
Нічого критичного
Знаходиться С.Лецьки
Ланос у комплектації se (гпк, кондиціонер, електро пер. склопідіймачі) двигун та кпп роблять добре гбо 2 не вписане треба дивитися до ходової та відсутній радіатор кондиціонера, ціна крайня продаю бо маю іншу автівку, хто придбана буде цілком задоволений телефонуйте цікавтесь усім гарних купівель та продажів
Продам Ланос 2011р.в. У нормальному робочому стані, у хороші комплектації СЕ, гур, передні електро склопідіймачі, кондиціонер, газ-бензин, автівка не нова тож потребує трохи уваги, продаж по т.п. Так як власник у Польщі зв'язок з влаником е! Торг біля капоту
Ланос SE( гур, кондій, передні склопідіймачі) відсутній радіатор кондиціонера, стан автомобіля задовільний, двигун щойно з как. ремонту, кпп добра, газ не вписаний, продаж по тех. паспорту так як власник у польщі але зв\' язок із ним е! Торг у капота
Авто в комплектации SE имеет гидроусилитель и кондиционер, но отсутствует радиатор кондиционера, автомобиль 2011г.в. не новая и куда приложить руки, в связи с этим и цена не велика и возможен незначительный торг. По вопросам звонит все расскажу.
Також знайдено по VIN-коду
Дізнайтеся все про авто за VIN-кодом
Коментар продавця
У продажу Daewoo Lanos 2011 року!
Пробіг майже 200
Мотор 1.5, газ/бензин. Красивий автомобіль, є електросклопідйомники та гідропідсилювач керма. Автомобіль з документами, все в порядку.
Якщо щось зацікавило — пишіть в особисті повідомлення, щодо обміну пишіть у смс
Основне
| Марка | ЗАЗ |
|---|---|
| Модель | Lanos |
| Рік | 2011 |
| Тип кузова | Седан |
| Тип палива | Бензин |
| Тип коробки передач | Ручна / Механіка |
| Тип приводу | Передній |
| Колір | Інший |
| Об’єм двигуна | 1.5 л |
| Кількість дверей | 5 |
| Кількість місць | 5 |
Додатково
| Матеріали салону | Тканина |
|---|---|
| Лакофарбове покриття | Професійно виправлені сліди використання |
| Кондиціонер | Кондиціонер |
| Підсилювач керма | Гідро |
| Регулювання керма | По висоті |
| Електросклопідйомники | Передні |
Витрата палива
| Траса | 5.2 л/100 км |
|---|---|
| Місто | 10.4 л/100 км |
Мультимедіа
- USB
- AUX
Кузов
- Фаркоп
Безпека
- Центральний замок
Схожі авто у продажу
З цим авто також шукають
Придбай ЗАЗ Lanos 2011 вже зараз
Розділи вартість авто на зручні щомісячні платежі.
3 555 грн/міс • термін 5 років
Заявка на розстрочку від партнерів AUTOMOTO.UA
106 881 грн
Запит прийнято
Наші партнери зв’яжуться з вами, щоб розповісти про умови та відповісти на ваші запитання